Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Czarny123bialy456

Alternatywa dla Daniel Wellington do 10-15k pln

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ochotę na prosty zegarek w stylu tych od Daniel Wellington. 
Nie kupię wyżej wymienionej marki ze względu na.... 
Serio, chciałem powiedzieć dlaczego? :D

Budżet 10-15k pln (wolałbym bliżej tych 10k) 
Używany lub nowy 
Stal lub złoto (wolałbym stal) 

Jakieś podpowiedzi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to dziwne że zegarek się podoba ale nie kupisz bo marka nie taka. Ja kupuję te co mi się podoba a nie innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to dziwne że zegarek się podoba ale nie kupisz bo marka nie taka. Ja kupuję te co mi się podoba a nie innym.

Krótkie wyjaśnienie dla kolegi.

Daniel Wellington to plastikowe zegarki z kwarcowym mechanizmem kosztujące 500zł. 

Ich realna wartość to 1$. Kupując taki zegarek za w/w kwotę czułbym się wydy***y. 

Poza tym...

Zegarki są albo mechaniczne albo automatyczne. 

To coś na baterie to zabawki. Jestem za dużym chłopcem na bawienie się zabawkami. 

 

Ja nie szukam zegarka który spodoba się innym. On ma się podobać mnie. Chodzi tylko o to, że potrafię liczyć i nie dam 500zł za coś wartego 1$. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem co to dw. rolex tez nie jest wart 40k. Ah wiec wszystkie g-shocki, masa citizenów i seiko to zabaweczki. ok. Najważniejsze żeby somsiad widział.

Edytowane przez WielkiKlocek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC portofino,

Mysle że 99% populacji widząć logo do góry nogami, bedzie myslało że to Daniel jakiś tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel Wellington to plastikowe zegarki z kwarcowym mechanizmem kosztujące 500zł.

Ich realna wartość to 1$. Kupując taki zegarek za w/w kwotę czułbym się wydy***y.

Poza tym...

Zegarki są albo mechaniczne albo automatyczne.

To coś na baterie to zabawki. Jestem za dużym chłopcem na bawienie się zabawkami.

 

Opinia, a prawda - dwie różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem co to dw. rolex tez nie jest wart 40k. Ah wiec wszystkie g-shocki, masa citizenów i seiko to zabaweczki. ok. Najważniejsze żeby somsiad widział.

Dobra nie będę wchodził w te głupie polemiki

 

IWC portofino,

Mysle że 99% populacji widząć logo do góry nogami, bedzie myslało że to Daniel jakiś tam :)

MISTRZOSTWO! Dziękuję Ci serdecznie!

 

Opinia, a prawda - dwie różne rzeczy.

Ja mówię tylko prawdę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię tylko prawdę.

Wątpliwe, bo w tamtym poście jesteś daleki od prawdy. Chyba, że nie należy go traktować dosłownie, a jest w nim ukryta prawda :)

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie wyjaśnienie dla kolegi.

Daniel Wellington to plastikowe zegarki z kwarcowym mechanizmem kosztujące 500zł.

Ich realna wartość to 1$. Kupując taki zegarek za w/w kwotę czułbym się wydy***y.

Poza tym...

Zegarki są albo mechaniczne albo automatyczne.

To coś na baterie to zabawki. Jestem za dużym chłopcem na bawienie się zabawkami.

 

Ja nie szukam zegarka który spodoba się innym. On ma się podobać mnie. Chodzi tylko o to, że potrafię liczyć i nie dam 500zł za coś wartego 1$. :)

Znaczy ogólnie wszystko fajnie, ale nie podoba mi się to atakowanie bateryjek. G-shock np to świetnie zegarki sprawdzające się w terenie. Oczywiście nie będziesz tego nosił wieczorowo, ale zadania fizyczne wykonają każde.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ogólnie wszystko fajnie, ale nie podoba mi się to atakowanie bateryjek. G-shock np to świetnie zegarki sprawdzające się w terenie. Oczywiście nie będziesz tego nosił wieczorowo, ale zadania fizyczne wykonają każde.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

Dobry kwarc nie jest zły. Mam takie coś:

https://www.chrono24.pl/omega/seamaster-diver-300-m--id11360492.htm

i do zadań specjalnych jest idealny.

 

Panowie, ja nie atakuję kwarców. G-shocki i inne kwarce nawet te Omegi są jak najbardziej okej. Po prostu kwarcowy zegarek to coś dobrego dla 14-15 latka. Kwarcowy zegarek jest jak skarpety w grochy do garnituru. Akceptowalne, modne, może dobrze wyglądać, ale założenie takich mając więcej niż 20 lat to po prostu brak gustu i narażanie się na śmieszność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z kolegą zgadzam. Swoją kwarcową Omegę wyrzuciłem w krzaki za przystankiem moment po tym jak kierowca pekaesu patrzac na mnie z pogardą zamknął mi drzwi przed nosem machając na pożegnanie łapą z adermarepiguetem. Od tego momentu również szukam zegarków podobnych do tanich majtkowców ale w automacie i w cenie 15 letniego Passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Was bolą 4 litery :D

Iwc portofino cudeńko ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic. Chce ktoś Rangemana za darmo???? Mam 50 lat, nie będę się wygłupiał z dżiszokiem na łapie. Dodaje do niego Certinę Caimano w kwarcu i jakiegoś edifice. Warunek - oddam tylko nastolatkowi, wiadomo ;)

 

Edit. Kurde, o nowym Suunto bym zapomniał. Ale to odbiór osobisty jedynie, z rodzicem koniecznie

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic. Chce ktoś Rangemana za darmo???? Mam 50 lat, nie będę się wygłupiał z dżiszokiem na łapie. Dodaje do niego Certinę Caimano w kwarcu i jakiegoś edifice. Warunek - oddam tylko nastolatkowi, wiadomo ;)

 

Edit. Kurde, o nowym Suunto bym zapomniał. Ale to odbiór osobisty jedynie, z rodzicem koniecznie

Kurcze biorę wszystkie dla syna:D

 Dziewięciolatkowi się spodobają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z kolegą zgadzam. Swoją kwarcową Omegę wyrzuciłem w krzaki za przystankiem moment po tym jak kierowca pekaesu patrzac na mnie z pogardą zamknął mi drzwi przed nosem machając na pożegnanie łapą z adermarepiguetem. Od tego momentu również szukam zegarków podobnych do tanich majtkowców ale w automacie i w cenie 15 letniego Passata.

 

 

No nic. Chce ktoś Rangemana za darmo???? Mam 50 lat, nie będę się wygłupiał z dżiszokiem na łapie. Dodaje do niego Certinę Caimano w kwarcu i jakiegoś edifice. Warunek - oddam tylko nastolatkowi, wiadomo ;)

 

Edit. Kurde, o nowym Suunto bym zapomniał. Ale to odbiór osobisty jedynie, z rodzicem koniecznie

 

 

Kurcze biorę wszystkie dla syna:D

 Dziewięciolatkowi się spodobają 

 

Panowie błagam idźcie robić śmietnik na jakimś innym forum. Szukam normalnej porady a coś czuję, że lada chwila karuzela się rozkręci i jakiś moderator skasuje mój wątek. 

 

Wpadło mi w oko jeszcze coś takiego:

 

post-102082-0-37820200-1564439411.png

 

Ref. Q1358470

 

No i teraz nie wiem, czy IWC Portofino czy ten piękniś powyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ref. 333127fb4f441ad69503b4cafa2d37a75b9c.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proponuję ref. 3331

Świetny


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, ja nie atakuję kwarców. G-shocki i inne kwarce nawet te Omegi są jak najbardziej okej. Po prostu kwarcowy zegarek to coś dobrego dla 14-15 latka. Kwarcowy zegarek jest jak skarpety w grochy do garnituru. Akceptowalne, modne, może dobrze wyglądać, ale założenie takich mając więcej niż 20 lat to po prostu brak gustu i narażanie się na śmieszność.

Takimi "mONdrościami" narażasz się na śmieszność. I mówię to z perspektywy osoby kilkukrotnie starszej, niż 14-15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kwarcowy zegarek to coś dobrego dla 14-15 latka. Kwarcowy zegarek jest jak skarpety w grochy do garnituru. Akceptowalne, modne, może dobrze wyglądać, ale założenie takich mając więcej niż 20 lat to po prostu brak gustu i narażanie się na śmieszność. 

 

Skąd Ty bierzesz te mądrości? Od somsiadów?

 

post-40960-0-56562500-1564469950_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.