Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Dj DISEL

WITAM WSZYSTKICH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników zegarków. Jestem wielkim fanem marki DIESEL, posiadam narazie 2 modele DZ7264 i DZ7314, mam pytanie co do drugiego dokładnie o 100% oryginalność ale nie wiem w jakim dziale je zadać. 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A tak na marginesie czemu niektórzy krytykują markę zegarków DIESEL, nie rozumiem. Wiem, są ogromne, mechanizm składany przez chińczyków ale są piękne (kwestia gustu) :-)

Poszukaj, na forum jest taki dział, choć akurat Diesel nie jest tym, co tygrysy lubią najbardziej :-) Przynajmniej gdy chodzi o zegarki ;-)
http://zegarkiclub.pl/forum/forum/143-podr%C3%B3bki-i-zapytania-o-autentyczno%C5%9B%C4%87/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bo to nie jest marka, która powoduje jakąś ekscytację u pasjonatów zegarmistrzostwa :-) Najdelikatniej to ujmując ;-) Wpisz w wyszukiwarkę forumową hasła "marki modowe", "zegarki modowe" czy "majtkowiec", a wszystko stanie się jasne :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest marka, która powoduje jakąś ekscytację u pasjonatów zegarmistrzostwa :-) Najdelikatniej to ujmując ;-) Wpisz w wyszukiwarkę forumową hasła "marki modowe", "zegarki modowe" czy "majtkowiec", a wszystko stanie się jasne :-)

Kur....a. Wszyscy tylko Seiko i Casio - zegarki dla wieśniaków i to bez gustu!!! Zegarek to nie tylko werk, ale przede wszystkim design!!!! Marki takie np. jak DIESEL czy nawet POLICE to są sztosy - takie SEIKO może sobie pomarzyć o takiej stylistyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kur....a. Wszyscy tylko Seiko i Casio - zegarki dla wieśniaków i to bez gustu!!! Zegarek to nie tylko werk, ale przede wszystkim design!!!! Marki takie np. jak DIESEL czy nawet POLICE to są sztosy - takie SEIKO może sobie pomarzyć o takiej stylistyce.

Ty tak na poważnie? Bo jeśli tak, to najwyraźniej na złe forum trafiłeś... I przy okazji przypomina mi się pewna scena z Ziemii Obiecanej Wajdy i słowa Borowieckiego: "Świnia, gdyby rozumowała o orle, dajmy na to, rozumowałaby podobnie...". To tak odnoście Diesli, Policów, TH i innych Armanich względem Seiko czy Citizena ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur....a. Wszyscy tylko Seiko i Casio - zegarki dla wieśniaków i to bez gustu!!! Zegarek to nie tylko werk, ale przede wszystkim design!!!! Marki takie np. jak DIESEL czy nawet POLICE to są sztosy - takie SEIKO może sobie pomarzyć o takiej stylistyce.

Kolego, może nieco ładniej wyrażaj swoje opinie. @Fidelio delikatnie dał do zrozumienia nowemu członkowi forum, że tu wielkiej rzeszy fanów marek modowych nie ma. I tyle. Nie obraził Cię za to że podoba Ci się zegarek Police.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Dajcie spokój, przecież to widać, słychać i czuć, że gościu sobie jaja robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, przecież to widać, słychać i czuć, że gościu sobie jaja robi.

Ja nic takiego nie czuję

A autor wątku może zadać pytanie w dziale "Podróbki i zapytania o autentyczność ", może ktoś mu coś podpowie...

Witamy na forum

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Kur....a. Wszyscy tylko Seiko i Casio - zegarki dla wieśniaków i to bez gustu!!! Zegarek to nie tylko werk, ale przede wszystkim design!!!! Marki takie np. jak DIESEL czy nawet POLICE to są sztosy - takie SEIKO może sobie pomarzyć o takiej stylistyce.

Jesteś na forum miłośników zegarków, a nie na forum modowym, ale skoro lubisz nietrywialny design, to polecam Twojej uwadze zegarki firmy Hautlence. Dostaniesz ciekawe wzornictwo i mechanizm, którego nie trzeba będzie się wstydzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hautlence jest dla wieśniaków bez gustu, proponuję raczej Richard Mille - serie z tego roku zadowolą nawet najbardziej wybrednego fana Diesela i Fossila.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tylko to pewnie trochę inny poziom cenowy, jeśli tego samego Richarda Mille na myśli mamy :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę droższe niż Hautlence.. ale warto dopłacić, aby nie było wstydu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Raczej myślałem o relacji cenowej względem takich tuzów zegarmistrzostwa jak Diesel czy Fossil ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Hautlence jest dla wieśniaków bez gustu, proponuję raczej Richard Mille - serie z tego roku zadowolą nawet najbardziej wybrednego fana Diesela i Fossila.

 

Nie spodziewałem się po Tobie takiego wpisu, ale nie wnikam. Może masz gorszy dzień.

No trochę droższe niż Hautlence.. ale warto dopłacić, aby nie było wstydu.

 

A to "trochę droższe" bezlitośnie weryfikuje Chrono24. Chyba słowo "trochę" rozumiesz na swój sposób, ale to z rzeczywistością nie ma nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie spodziewałem się po Tobie takiego wpisu, ale nie wnikam. Może masz gorszy dzień.

 

 

A to "trochę droższe" bezlitośnie weryfikuje Chrono24. Chyba słowo "trochę" rozumiesz na swój sposób, ale to z rzeczywistością nie ma nic wspólnego.

Mariusz, @Eye_lip ironicznie zacytował szanownego kolegę, któremu się Seiko i Casio nie podobają albo robi sobie jaja takimi komentarzami.

Ja przynajmniej tak to odbieram

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież żartuję..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, @Eye_lip ironicznie zacytował szanownego kolegę, któremu się Seiko i Casio nie podobają albo robi sobie jaja takimi komentarzami.

Ja przynajmniej tak to odbieram

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

 

Przecież żartuję..

 

Rozumiem, dzięki za wyjaśnienie. Forum dyskusyjne ma jednak ograniczenia, więc warto wstawić taką oto emotikonę -  ;) lub taką  :P albo taką  :D.

 

Pozdrawiam,

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.