Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Don_Bubu

Pasek Bulova 96A135

Recommended Posts

Witam, pierwszy post i od razu liczę na Waszą pomoc. Czy ktoś wie gdzie dorwać pasek skórzany do tegoż zegarka? Kupiłem sobie Bulovę 96A135 oraz 96C132. Tę drugą przechwyciła narzeczona. Na próbę założyłem jej skórkę z mojego OH i moje spodnie już do nie wróciły. Zegarek i pasek przepadły. ;) Stad teraz szukam drugich porteczek dla mojej Bulovy 96A135. Jeżeli pasek by był niedostępny, to może jakieś namiary na motylka z logo Bulovy. Pasek zrobię sobie u kolegi spersonalizowany.

Proszę o wyrozumiałość mój pierwszy post, wytłumaczcie nie bijcie. ;) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Stachu2400
      Cześć ostatnio kupiłem Slave Pepsi i w niej mocowanie bransolety jest "odwrócone" i dlatego mam pytanie czy wiecie czy da się zamontować w niej normalny pasek typu NATO (bo taki chciałbym) albo jakiś inny "normalny" pasek? 

• By Dirty Harry
      Kupię pasek 24 mm do pilota - koniecznie z nitami i kontrastowym przeszyciem. Najlepiej o równej szerokości na całej długości i w jakimś odcieniu brązu. Kolor czarny jest mniej preferowany, choć nie wykluczam  
    • By Chou
      Witam,
      na sprzedaż wystawiam swoją Bulovę w wersji kwarcowej, swiss 7059T, z oryginalnym mechanizmem. Zegarek posiada dekiel zaciskany, z sygnaturą P2, co oznacza P=1980 rok+2 = 1982 rok produkcji zegarka. Bransoleta założona jest nowa, noszona kilkanaście razy, stalowa, długa, dopasowana do rozmiaru między uszami (niecałe 18 mm), z zapięciem klikanym, zatrzaskowym, z niewielkimi ryskami, głównie od przechowywania. Posiada ryski od noszenia, na kopercie, łatwe do usunięcia z racji stali, szkło raczej czyste, mineralne, pod światło widać lekkie smugi na tarczy (pewnie jakieś historie od serwisowania, nie erozje czy sygnały czasu), ogólny stan dobrze obrazują zdjęcia, jak na prawie 40 lat, uważam jest bardzo fajnie. Zegarek jest w pełni sprawny i dokładny, oba datowniki i szybkie zmiany działają. Szerokość zegarka z koronką to 35 mm, L2L 38,5 mm, grubość 7,5 mm. Przez swoje wymiary, zegarek jest niezwykle wygodny, cienki, dobrze dopasowany do nadgarstka, idealny pod koszulę i na co dzień. 

Cena jaka mnie za niego interesuje to 230 zł (dla forumowiczów), otwarty jestem na wszelkie rozmowy. 

Wysyłka paczkomat lub dpd 14 zł, odbiór osobisty w Gdańsku.

• By Rhotax
      Chodzi mi o grubość tej skóry z górnej warstwy, która się zawija i jest przyklejona (?) do tych plastikowych wstawek przy końcówce.

Zdjęcie paska
      Szybko zerknąłem na "juhciku" to tam najcieńsza skóra to 0,9 mm (chyba, że coś o nazwie dwoina (nie znam się) 0,5 mm).
      Ja mam jakiś strzępek skóry (z jakiejś torebki), mierzę suwmiarką i mi wychodzi 0.7 mm, ale wtedy, w porównaniu z tym moim kawałkiem, to ten na zdjęciu wydaje się mieć grubość kartki papieru.

Jaka to grubość? Jeśli jest ktoś kto potrafi tak na oko ocenić, albo wie jakie są 'standardy' przy robieniu takich warstwowych pasków?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.