Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
AdamZie

Automat na pasku skórzanym do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, rozglądam się za zegarkiem automatycznym do noszenia na co dzień, ale również do marynarki/na spotkania biznesowe.

 

Nie chcę typowego garniturowca, ale nie może to być też diver/pilot itp.

 

Wymagania (UWAGA DUŻO ;)):

 

1. Automat

2. Koperta: 40-42 mm

3. Grubość: max 14 mm, najlepiej ok 12mm

4. Tylko data (bez chrono, faz księżyca i innych dodatków)

5. Brak polerowanych elementów - tylko MAT :)

6. Budżet do 2000zł

7. Używany lub nowy

8. Wąski w uszach

9. Szerokość paska pomiędzy uszami max 21mm

10. Skórzany pasek

11. Ciekawa firma, może być microbrand (nie Certina itp.)

 

Będę wdzięczny za rady.

 

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIesz.. pisząc garniturowiec, mam na myśli cieniutki zegarek o średnicy np 34mm. Szukam czegoś bardziej uniwersalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE-AU0004B-5.jpg

 

Jakiś czas temu, od sympatycznego kolegi z forum kupiłem takiego Orient Stara. Świetny zegarek. Pięknie wykonany (na poziomie Seikowych SDGM czy SARX ) i w uniwersalnym rozmiarze 39 mm ( nosi się jak większy ). Bez tych kropli lumy, z indeksami zamiast rzymianek i czarnym ringiem daty byłby idealny. Ale to nie wady. Uwagi natury subiektywnej. Faktu to nie zmienia że z czystym sumieniem polecam. A to, że ma bransoletę to wartość dodana. Bransoleta jest  wygodna i dobrze wykonana a pasek możesz dobrać sobie sam wedle woli czy kaprysu. Jakościowo dobra i dopasowana bransoleta to droższy i cięższy w trafionym zakupie dodatek niż pasek, których pewnie będziesz miał za chwile parę.

 

Jeżeli nie OS to polecam Geckota e-01. 36 mm zgrabnego zegarka na Ecie. ( wiem, wiem , ale naprawdę gorąco polecam mniejsze zegarki ). Zamówiłem o 12 a następnego dnia o 14 był kurier. Wygodny i naprawdę ładny zegarek. Pasek na którym przyszedł  jest dobrej jakości ale imo nie pasuje i jest moim zdaniem do zmiany. Ja wrzuciłem na głęboki brąz, który fajnie zgrywa się z "cieniowaną" tarczą, która potrafi w odpowiednim świetle i pod pewnym kątem złapać brązowy odcień. Aha, niestety więcej tu polerki niż matu. ;( 

bcaf081d510f3e9dda436a378871724f.png

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.