Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny numer 1-nowa edycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TigerBear

8577562000_1565978266_bigthumb.jpg

6862914900_1565978276_bigthumb.jpg

2669531100_1565978288_bigthumb.jpg

7566780900_1565978299_bigthumb.jpg


Żadna wtopa, Piotruś.

Do prac konkursowych jest przewidziany inny hosting. Bez obaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera to jo, Robert :)

Wszystko ładnie otwiera się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

A widzisz. To tylko chwilowe zaniekłucenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz. To tylko chwilowe zaniekłucenia :)

Teraz widzę, poobserwuje jak długo będzie :)

Jutro może "ktoś" podwędzi te arcydzieła :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Te nie znikną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ładne fotki Ci wyszły, Robert :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

A dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Wasz projekt - jestem zdania, ze takie inicjatywy są pożyteczne ale też mile widziane przez użytkowników forum.

Ja wiem, że wiele cennych zdjęć bezpowrotnie przepadło przez zewnętrzne hostingi, wiele arcyciekawych tematów nie ma już sensu ponieważ zdjęcia przepadły.

W każdym konkursie na forum zachęcałem do wstawiania zdjęć z dysku ponieważ takie nie znikają po czasie ale były to konkursy zegarkowe. Tu jest konkurs fotograficzny o tematyce zegarkowej - organizatorzy wiedza co robią :)

Zewnętrzny hosting zniknie prędzej czy później ale może to  nie mieć żadnego znaczenia jeśli zdjęcia maja byc widoczne przez tydzień/dwa/ miesiąc  to ok. 

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś organizatorem konkursu?, bo jeśli nie, to moje słowa nie były skierowane do Ciebie :)

Wydaje mi się, że na tym forum każdy może wyrazić swoją opinię, nawet jeśli nie jest autorem 100 tys. postów. Moja, jeśli dobrze przeczytałeś, dotyczyła Twojego ostatniego zdania, a nie organizacji konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobicie jak zechcecie, ale "no limit" nie podniesie jakości konkursu, a tylko podniesie szansę tych posiadających lepszy sprzęt, do zdjęć, i do ich oglądania.

Wszystkie konkursy foto maja narzucona rozdzielczości by szansę były równe dla wszystkich.

Ale jak pisałem wcześniej to tylko moje uwagi, bez większego znaczenia.

Dodam jeszcze, że zgadzam się co do tego, że wrzucanie zdjęć przez funkcje forum jest bezpieczniejsze i tutaj masz absolutną rację. Na dodatek teraz sprawdziłem, że zdjęcia z zewnętrznego hostingu nie mogą być powiększone przez kliknięcie w nie na smartfonie, a te forumowe owszem. Tak więc są wyraźne zalety tego za czym optujesz. Dobra kompresja wstępną do rozmiaru 1200x900 mogłaby rozwiązać problem, ale mam wrażenie, że niektórzy "pomniejszają" zdjęcie w Paincie, a wtedy już nie ma mowy o jakości bo algorytmy jakie mają niektóre programy niszczą totalnie detale. Zdjęcie tej Delbany, które wrzuciłeś pokazuje że można mieć detale i mały rozmiar, ale nie każdemu to wychodzi stąd pewnie będziemy używać nadal hostingu z zewnątrz, licząc że poważne serwisy nie okradną nas za miesiąc czy dwa z niejednokrotnie bardzo dobrych zdjęć użytkowników.

 

Ale maksymalny rozmiar na pewno będzie trzeba ustawić, bo teraz po zobaczeniu niektórych zdjęć w oryginalnym rozmiarze to wyszły potworki, które nawet na komputerze trzeba oglądać na raty, scrollując :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Może jakaś mała reklama konkursu, bo liczba głosujących mizerna...  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Masu, dziękuję za ten wpis, może zmniejszy to w jakimś stopniu przytyki ignorantow w kwestii fotografii, jak okazało się że pisałem słusznie, a uwagi miały charakter pomocy, czy też wsparcia.

Miłej zabawy życzę i udanych kadrów.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś mała reklama konkursu, bo liczba głosujących mizerna... :(

Taki jest plan, zwyczajnie dopiero wieczorem znajdę chwilę na działalność operacyjną :) Mam nadzieję, że nikt nie będzie krzyczał, że spam i inne takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Dlatego organizator powinien. Wcześniej, jak Marek wrzucał przypominajki (i inni też) to raban był straszny. A jak wpada post: graty, zaje, fajny pasior, petarda itp. to wszystko jest ok. No cóż: trzeba przywyknąć  :huh:

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.