Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
abdominous

Prośba o pomoc w wyborze gw-9400-1 rangeman vs GST-B100D-1AER ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo proszę o pomoc w wyborze pomiędzy tymi dwoma zegarkami , zdaję sobię sprawę , że to zupełnie inne sprzęty i cieżko o porównanie. Posiadam dwa zegarki g-shock co prawda z niskiej półki GA-100C-8AER oraz GA-200CB-1A  i teraz przyszedł czas na coś bardziej przyzwoitego :). Od dwóch tygodni przeglądam forum i mam mętlik w głowie wczoraj byłem prawie zdecydowany na zakup ROMKA tak popularnego i wychwalanego na forum, ale po obejrzeniu na youtube filmiku od użytkownika matej o zegarku GST-B100 mam kompletny mętlik w głowie. Oby dwa zegraki bardzo mi się podobają, za ROMKIEM przemawia przewaga funkcji oraz możliwość poźniejszej personalizacji i wygoda noszenia z koleji GST -B100  nie poisada tylu funkcji zwłaszcza bluetooth dla mnie zbędny, ale jest solar i piękna tarcza i stalowa bransoleta na codzień pracuję w biurze stąd mój dylemat.  Wiem, że to nietypowe porównanie , ponieważ zegarki zupełnie się od siebie różnią , ale może byłby ktoś w stanie skutecznie obrzydzić mi jeden z nich:) No chyba ,że jest jeszcze jedno wyjście kupić pierwsze jednego , a później uzbierać na drugiego .

 

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_gst-b100d-1aer.html

 

https://e-arttime.pl/product-pol-9094--Zegarek-meski-CASIO-G-SHOCK-Rangeman-GW-9400-1ER.html

 

 

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Piotr

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo proszę o pomoc w wyborze pomiędzy tymi dwoma zegarkami , zdaję sobię sprawę , że to zupełnie inne sprzęty i cieżko o porównanie. Posiadam dwa zegarki g-shock co prawda z niskiej półki GA-100C-8AER oraz GA-200CB-1A  i teraz przyszedł czas na coś bardziej przyzwoitego :). Od dwóch tygodni przeglądam forum i mam mętlik w głowie wczoraj byłem prawie zdecydowany na zakup ROMKA tak popularnego i wychwalanego na forum, ale po obejrzeniu na youtube filmiku od użytkownika matej o zegarku GST-B100 mam kompletny mętlik w głowie. Oby dwa zegraki bardzo mi się podobają, za ROMKIEM przemawia przewaga funkcji oraz możliwość poźniejszej personalizacji i wygoda noszenia z koleji GST -B100  nie poisada tylu funkcji zwłaszcza bluetooth dla mnie zbędny, ale jest solar i piękna tarcza i stalowa bransoleta na codzień pracuję w biurze stąd mój dylemat.  Wiem, że to nietypowe porównanie , ponieważ zegarki zupełnie się od siebie różnią , ale może byłby ktoś w stanie skutecznie obrzydzić mi jeden z nich:) No chyba ,że jest jeszcze jedno wyjście kupić pierwsze jednego , a później uzbierać na drugiego .

 

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_gst-b100d-1aer.html

 

https://e-arttime.pl/product-pol-9094--Zegarek-meski-CASIO-G-SHOCK-Rangeman-GW-9400-1ER.html

 

 

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Piotr

 

Wskazówkowy jest mniej wytrzymały. Jeżeli Romek to ja dzisiaj kupowałem za 819 zł z eglobal (tylko tam nie ma gwarancji casio tylko sprzedawcy)

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, najlepiej by było, jakbyś gdzieś obydwa przymierzył, bo one całkiem inaczej układają się na nadgarstku. Jeśli masz mały nadgarstek, to GST-B100 (szczególnie na bransolecie) będzie męczący.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja mam pytanie odnośnie casio 9400. Czy mogę kupować w ślepo ten model, wiedząc że kilka ostatnich lat przeleżał w pudełku gdzieś na magazynowej półce? Chodzi mi o to, czy będą w całkowitej ciemności nadal będzie sprawny w 100% po założeniu go na rękę. Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Blazejgaw
      Witam Chciałem Was zapytać o wytrzymałość uszów na pasek  w gw 9400 jak to jest rzeczywiście ? czy uważając na zegarek może on po kilku latach ulec zniszczeniu? 
       
      Jakim torturom poddajecie swoj gw 9400?:D i jak długo Macie Swojego Romka ?


    • Przez marcys1992
      Dzień dobry wszystkim 
       
       
       
      Parę lat temu kupiłem swojego pierwszego GW 9400, służył mi nieprzerwanie przez ponad 5 lat, niestety do czasu...
       
      Na początku roku rangeman zaczął szwankować. Mianowicie bateria zeszła na low, zaczął mrygać. Więc podstawiłem go pod światło, najpierw sztuczne, szczęśliwym trafem następnego dnia była piękna i słoneczna pogoda, więc położyłem go na parapecie skierowanego pod słońce. Po całym dniu przestał mrygać, lecz był na poziomie M baterii. 3go dnia znowu zaczął mrygać na LOW, niestety po pewnym czasie wyłączył się, jak się okazało później, na amen.
       
      Mam w domu bardzo mocną latarkę, więc nastawiłem ją na maksymalną moc, pojawił się mrygający napis CHG, co napawało mnie optymizmem, bo oznaczało to dla mnie w tamtym momencie, że on nie padł na zawsze !  Niestety radość okazała się przedwczesna, gdyż reaguje tylko na baaardzo mocne światło. Poszedłem więc do serwisu w Time Trend, Pan wymienił akumulator, lecz niestety dalej nie działał. Został na obdukcji ponad 3 tyg, po czym zadzwoniono do mnie i powiedziano, że padła elektronika, on nie wie jaka i co się tam dzieje dokładnie, ale naprawa będzie kosztować ponad 500 zł.. pomyślałem sobie, że chłop zgłupiał 
       
      Dlatego chciałem Was, drodzy, zapytać się o to, czy zdarzyła Wam się taka sytuacja, jak opisana przeze mnie ?? Czyli, zegarek reaguje na światło, ale bardzo mocne. Wyświetla się migające CHG, lecz nic poza tym. Mimo godzin, dni, spędzonych na oddziaływanie światła takiego mocnego jak dzisiaj chociażby, słonecznego, cały czas od czasu do czasu zaczyna się ładować, lecz nic poza tym się nie dzieje. Zmiana akumulatora również nie pomogła. Dodatkowo pragnę nadmienić, że oprócz paru kąpieli w basenie, morzu, paru upadków w mieszkaniu, nie był on w żaden sposób eksploatowany w ekstremalny sposób. Dbam o niego jak mogę 
       
       
       
      Wiem, że to może zabrzmieć głupio, ale wydałem na niego swoje zaoszczędzone pieniążki, gdy musiałem odkładać każdy grosz, i łączy mnie jednak z nim wiele ważnych dla mnie wspomnień. Dlatego chciałbym go postawić na nogi 
    • Przez siweq
      Cześć,
      czy zegarek z oferty jest oryginalny ?
      https://www.olx.pl/oferta/zegarek-g-shock-professional-gpr-b1000-CID87-IDCyg6u.html#74d3f07943;promoted
       
      Pozdrawiam
    • Przez Matej
      Cześć
      Ponieważ jakiś czas temu zabrakło dla mnie zegarków G-Shock poprosiłem o dwa zegarki marki Vostok Europe.
      Jeżeli macie ochotę posłuchać co myślę o wybranych modelach to serdecznie zapraszam.
      Na obecną chwilę ograłem dwa modele, natomiast mam nadzieję, że będę w stanie dorzucać nagrania o tej marce co jakiś czas.
      Proszę o wyrozumiałość, gdyż najlepiej czuję się w tematyce Casio G-Shock
      Lecz jak to mówią - zawsze warto próbować.
      Pozdrawiam
      Matej
       

       
       


    • Przez obw
      GW-9400 Rangeman
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.