Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pg

Glycine,-wartość??

Rekomendowane odpowiedzi

post-3018-0-29124000-1330698676.jpgukosdu380yrx4.th.jpgukosdu380yyr0.th.jpg

post-3018-0-28279200-1330698677.jpgty322li2.th.jpgty322oglnygi9.th.jpg

 

Wylicytowałem na jednej z internetowych aukcji taki właśnie zegareczek, -NOS (podobno) Glycine Vacuum, automat stalowy, dość duzy, bo 39mm (z koronką) x 37mm x 12mm.

Nie zawracałbym tym Sz. Kolegom głowy, ale szukam duchowego wsparcia.. :wink: . Otóż sprzedawca po zamknięciu licytowania przysłał mi maila, że owszem, moze go sprzedać, ale za 10USD drożej, niż cena końcowa (technicznie: - zawyża koszt przesyłki). A jak mi sie to nie podoba to on chętnie unieważni tę transakcję. Oczywiście mógłbym wystawić mu negatywa, żądać realizacji na podanych warunkach itp, ale nic to konkretnego nie dałoby.

Pedagogicznie powinienem kopnąć go w pupę, ale...

Czy za ok. 300zł to mimo wszystko nie jest jednak dobry zakup ?? i może czasowo :wink: warto honor kozacki schować do kieszeni??

Proszę o obiektywne uwagi, bo ja tymczasem jestem nieco na niego wkurzony (nie na te 10,-USD, ale na grę nie fair)


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam,ze jest to oryginal dobra marka nie oklepana w Polsce,jezeli odpowiada Ci jego wyglad zewnetrzny to smialo mozna dolozyc 10$ i miec raczej niepowtarzalny zegarek. Pozdrawiam. :P


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 300 stówy trudno u nas kupic taki zegarek. Pomimo, że nie przepadam za złotymi zegarkami, to ten wygląda spoko. Odżałowałbym tą dyche, niech mu pies szczeka...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na NOS-owy to całkiem dobra cena - choć zegareczek złocony - raczej nie gustuję w takowych - jednak Glycine to swietna marka i trudno moim zdaniem odżałuj i schowaj honor do kieszeni .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wart tej ceny ze wzgledu na zadkosc marki w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wart tej ceny ze wzgledu na zadkosc marki w Polsce.

 

No, zegarek przyszedł i faktycznie wart z dużą nawiązką swojej ceny! -jest istotnie fabrycznie nowy, bez żadnych usterek czy rysek. Duży,cięzki, efektowny zegarek. Niestety nie wiadomo, co za automat w środku siedzi, bo ma zamknięcie hermetyczne, a jak nazwa wskazuje i co jest pponiekąd specjalnością Glycine zamknięty on został w próżni! Wg fachowej literatury daje to pozytywne efekty w postaci wyeliminowania możliwości szkodliwych zmian powodowanych utlenianiem (korozja, zmiany chemiczne w smarach), a także eliminuje opory aerodynamiczne przy ruchu balansu .Ten ostatni czynnik nieco mnie, szczerze mówiąc, zaskoczył, ale ja nie jestem fachowcem..

W kazdym razie na dekielku napisane jest, ze zegarek jest water + AIR + shockresistant,.


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.