Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieniłbym 04,05,06 na 16, 17,18 tak będzie logiczniej jeśli przyjąć że skala manometry zaczyna się od 8 w gorę. Logo rzecz święta i nie należy go zmieniać pod projekt. napisy 10ATM, najbardziej czytelne są w wersji A. 

Zamieniłbym miejscami pole czerwone i kreskowane odniesienie do manometru i pozimu przekroczenia dopuszczalnych wskazań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zleciłem Piotrowi podobne poprawki czekamy na efekt. Pola kolorowe powinny byc od 6-8h czyli tak jak tarant pisal w strategicznych godzinach porannej szamotaniny przed pracą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie wciąż bardziej podoba się A3, z polskimi "ciśnienie" i "zaprojektowano".

Krem z bordo mogą być bardzo interesujące - rozumiem jednak wątpliwości QV związane z realizacją.

 

Logo w ramce dla mnie zbyt nowoczesne do tej wersji.

 

Generalnie jednak bardzo cieszę się,że jesteśmy już na takim etapie zgodności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie wciąż bardziej podoba się A3, z polskimi "ciśnienie" i "zaprojektowano".

Krem z bordo mogą być bardzo interesujące - rozumiem jednak wątpliwości QV związane z realizacją.

 

Logo w ramce dla mnie zbyt nowoczesne do tej wersji.

 

Generalnie jednak bardzo cieszę się,że jesteśmy już na takim etapie zgodności ;)

 

Treść napisów może być inna. Faktycznie po polsku byłoby lepiej. Piotrek przygotuje A1 z polskimi napisami.

zamiast MAX PRESSURE może być ĆIŚNIENIE MAX i zamiast DESIGNED IN POLAND - ZAPROJEKTOWANO W POLSCE

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dla uproszczenia A, B czy C?

 

no dobra - jeszcze wersje A1, B1 i C1

56d7484620ce9701.jpg

 

 

C1 - mój ideał - gdyby jednak przemocą większość upierała się przy ramce, to niech będzie... ;) ...czyli B1 z powyższej propozycji.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc już mam taki wariant /powstał z marszu jako alternatywa/ nie wrzucałem jedynie dlatego że zastosowany font nie ma polskich znaków - ale zaraz wrzucę w takiej formie jak jest.

 

rys:

747fe2a69b68e5af.jpg

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPROJEKTOWANO W POLSCE  na pewno z dużych liter wyglądać będzie lepiej. tak naprawdę we wszystkich napisach tylko "Ś" w napisie CIŚNIENIE jest polską literą więc gdy nie znajdziemy alternatywnego fontu z PL znakami to jest to do przełknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fontu z PL znakami to jest to do przełknięcia.

Zawsze można dorobić Ś

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że manometr powinien być czytelny.

Mam wrażenie, że ramka wokół logo, choć wygląda fajnie, powoduje jednak, że jest pierwszą rzeczą na którą patrzę.

Tak samo napisy pod wskazówką - czym mniej tym lepiej.

Bardziej przemawia do mnie wcześniejsza wersja A, do której bym dodał "zaprojektowano w Polsce" wersalikami.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust Best ok. Tylko czcionka z ciśnieniem jednak Ciut za duża. Reszta mniód.

 

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem finał. Nie zwracajcie uwagi na przekoszone literki w napisie Zaprojektowano w Polsce to wynik transformacji z Archi cada do pdf.

 

Jasny-finalny.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba świetny jest ten napis - Zaprojektowano w Polsce.

Edytowane przez Topaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ramki moje zdanie znacie - bardzo podoba mi się pogląd sola. Oficjalne logo VC nie ma ramki...

 

Zmieniłbym jednak "Ciśnienie Max" na "Ciśnienie Maks./Maksymalne" - chyba tak jest bardziej spójnie językowo.

Edytowane przez Grigoris1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maximum to z łaciny, i w zasadzie chyba nie ma co na siłę spolszczać. Obie formy są w użytku od dawien dawna.

Z resztą pasuje do nazwy marki która tez jest w łacinie ;-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blisko, prawie doskonale :) Mogę prosić o krótkie podsumowanie projektu? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem finał. Nie zwracajcie uwagi na przekoszone literki w napisie Zaprojektowano w Polsce to wynik transformacji z Archi cada do pdf.

 

 

 

Bardzo mi się podoba, lecz trochę bym uprościł. Logo bez ramki oraz jedna wartość ciśnienia np. 1.013MPa

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie proces projektowania układu tarczy można uznać za skończony. Jedyne co bym jeszcze zrobił to poeksperymentował z fontami. Być może zajdzie się coś ciekawszego.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może takie jak na tej Stowie, którą pokazał @kkwpk


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.