Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

10. TylerVega

Zróbmy te listę i nie zabijajmy od razu jej sensowności. Jeśli okaże się ze chętnych jest tylko pare osób to tez to będzie wartościowa wiadomosc dla QV co do sensowności wdrażania nawet w przyszłości tego projektu. Po dotychczasowym zainteresowaniu tematem wydaje się ze chętnych było bardzo dużo. Patrząc na odzew tylko jak na razie kilku osób może to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś brakuje, mnie.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12. Ralf58 ale zakup pod koniec roku planowałem

Edytowane przez Ralf58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10. TylerVega

Zróbmy te listę i nie zabijajmy od razu jej sensowności. Jeśli okaże się ze chętnych jest tylko pare osób to tez to będzie wartościowa wiadomosc dla QV co do sensowności wdrażania nawet w przyszłości tego projektu. Po dotychczasowym zainteresowaniu tematem wydaje się ze chętnych było bardzo dużo. Patrząc na odzew tylko jak na razie kilku osób może to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

 

Ależ oczywiście, że sporo w naszym głosowaniu/deklarowaniu wartości dodanych - w najgorszym razie kiedyś wnukom powiem: "Tak, byłem na TEJ liście" i też będę szczęśliwy ;)

Swoją drogą warto nagłośnić na Forum, że taka lista istnieje.

 

opolczyk jest 13.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej cenie za szt. ostatecznie stanęło?

 

No tak trzeba jeszcze zaplanować cenę zanim się wyprodukuje go :D uwielbiam to. Będzie bazował na tańszej Miyocie więc myślę, że 1400zł to maksymalna cena jaką może osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14.subarist

15. mój kolega spoza forum

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Jednowskazowkowce robi Meistersinger, który to jest w innej lidze cenowej i Łucz, który na kwarcu to robi bodajże i to tez inna półka cenowa.

 

Jesli QV ma się odbić to nie zrobi tego niszowym projektem dla wąskiego grona zapaleńców. Chcecie jednowskazowkowca - zamówmy go jako zegarek forumowy jeśli się da czy coś...

Łucz produkuje mechaniczne jednowskazówkowce.

Znaleźć 200 chętnych na jednowskazówkowca na forum? Nierealne.

5-10 różnych projektów zegarków mechanicznych (w tym jednowskazówkowiec) na jakiejś superkopercie w normalnej cenie, zamówionej w liczbie 400 sztuk - to ma sens. Wg mnie przykładem takiej koperty jest użyta przez Timexa w S1 automatic, o czym pisałem w innym miejscu. Gdyby QV miał dostęp do tego typu koperty, to byłaby szansa na sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16. mmaniek, jeśli to ma znaczenie, to zdecydowanie biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz produkuje mechaniczne jednowskazówkowce.

Znaleźć 200 chętnych na jednowskazówkowca na forum? Nierealne.

5-10 różnych projektów zegarków mechanicznych (w tym jednowskazówkowiec) na jakiejś superkopercie w normalnej cenie, zamówionej w liczbie 400 sztuk - to ma sens. Wg mnie przykładem takiej koperty jest użyta przez Timexa w S1 automatic, o czym pisałem w innym miejscu. Gdyby QV miał dostęp do tego typu koperty, to byłaby szansa na sukces.

O jest i kolega od swoich karkołomnych pomysłów z porcelaną i kopertami. Czy kolega przypadkiem nie sieje jakiegoś dziwnego defetyzmu. Niech lista powstaje i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Przecież to nie ja zacząłem z porcelaną. Odpowiedziałem tylko na posta innego forumowicza, ponieważ mam Deja Vu Chronosartu.

Nie ma nic złego w dyskusji o kopertach.

A lista niech powstaje. Serce każe trzymać kciuki za projekt, rozum podpowiada, że pomysł zostanie tylko pomysłem.

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, większość deklarujących wersję, wskazuje białą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba kremowa tarcza, najlepiej z logiem w ramce.

 

1. Grigoris1

2. Triptical

3. Dyspozytor

4. Sanik

5. Nocny duch

6. Nocny duch

7. Bosson

8. ____ghost____

9. Misiu7

10. TylerVega

11. deville

12. opolczyk

13. Ralf58

14. subarist

15. kolega subarista spoza forum

16. mmaniek

17. pg1972

18. Jogi

19.

 

(...)

 

399.

400. Paweł Bury

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grigoris1

2. Triptical

3. Dyspozytor

4. Sanik

5. Nocny duch

6. Nocny duch

7. Bosson

8. ____ghost____

9. Misiu7

10. TylerVega

11. deville

12. opolczyk

13. Ralf58

14.subarist

15. kolega subarista spoza forum

16. mmaniek

17. pg1972

18. Jogi

19. voytek154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałem grafiki do pierwszego postu, aby osoby które pierwszy raz wchodzą nie musiały przeszukiwać wszystkich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 (??). Ja się dopisuję. Wolałbym czarny, ale jeżeli ciężkie czasy wymuszą jeden model, to się dostosuję :)

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jeżeli będa dwa to biorę

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21.Hafnia ( ale fajnie trafiłem OCZKO )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc 5 a nawet 6 miałem na myśli że jedna osoba została pominięta (TylerVega chyba), ale nie zmienia to faktu że planowałem parkę - black&white (czy tam kremowy...). Takie drobne doprecyzowanie

Edytowane przez Nocny duch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.