Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

No to zasiej optymizm. A może do nas dołączysz?

Nie miałem nic złego na myśli, daleki jestem od narzekania, że nic z tego nie wyjdzie. Bardziej mi chodziło właśnie o to, o czym wspomniał kolega wyżej. MZ samo forum na 200 szt. to trochę mało jak na zegarek, jak by nie patrzeć, wyjątkowy. FB, WUS, Uhrforum, tam trzeba by szukać sprzymierzeńców :)

 

Wiele zegarków VC bardzo mi się podoba. Miałem trzy, aktualnie mam dwa zegarki VC i zapewne niebawem nabędę kolejny. Niestety jednowskazówkowiec, to trochę nie moje klimaty. Być może widząc gotowy produkt zmienię zdanie, ale na chwilę obecną mam nieco inne priorytety zegarkowe. Niemniej jednak kibicuję z całych sił, żeby udało się zebrać wystarczającą liczbę zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownictwo i kontrola jest zbiorowa:

 

1. Grigoris1
2. Triptical
3. Dyspozytor
4. Sanik
5. Nocny duch
6. Nocny duch
7. Bosson
8. ____ghost____
9. Misiu7
10. TylerVega
11. deville
12. opolczyk
13. Ralf58
14. subarist
15. kolega subarista spoza forum
16. mmaniek
17. pg1972
18. Jogi
19. voytek154
20. tarant
21. Hafnia
22. bolec
23. SebaZ74
24. Aborr

25.cezary1976

26. Andrzej Chajec
(...)

399.
400. Paweł Bury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I już, to wszyscy?

Edytowane przez mmaniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przed chwilą mówiono podczas live o VC na Tik Talku. Może trzeba mu dać jeden sikor to popromuje trochę akcje Krzysztof. Może uda się zebrać kolejnych stu chętnych.

Edytowane przez Michał 10:10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dać, a dlaczego? Kto da?

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dać, a dlaczego? Kto da?

Dlatego ze za usluge promocyjną się płaci, oczywiście nie namawiam ale dziwi mnie kolega który uważa że za reklame się nie płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie dziwi, bo w moim swiecie nie za wszystko się płaci albo nie zawsze. Zależy jakie ktoś wyznaje wartości i jakie ma priorytety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą mówiono podczas live o VC na Tik Talku. Może trzeba mu dać jeden sikor to popromuje trochę akcje Krzysztof. Może uda się zebrać kolejnych stu chętnych.

Kolego szanowny, możesz mi wierzyć albo nie ale już były takowe próby by, któryś z fanów marki Vratislavia wysłał do Krzyśka swój/swoje Vratki. Niestety spełzło na niczym. 

Swoją drogą, na początku roku pojawiła się na kanale Krzyśka zapowiedź zakończenia przygody z recenzjami zegarków. Ma się pokazać jeszcze jedna i to koniec. 

 

Co do prezentacji zegarków Vratislavii na YT to chciałbym przypomnieć, że kanały "Zegarki i Pasja" a potem "Szafirowe Szkiełko" prezentowały już zegarki z Wrocławia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z marketingiem to jest trochę tak, że nie wystarczy raz powiedzieć i załatwione. Ja wiem że ty pewnie głównie faceci, co jak raz kobiecie powiedzą że ją kochają i nie odwołają to znaczy że się nic nie zmieniło ale to trochę tak nie działa. Może więc warto powtarzać jak najczęściej.

Chociażby na kanale „jaki zegarek masz na ręku” warto pokazywać swoje Vratki. I może przy okazji hasło - się robią nowe projekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie dziwi, bo w moim swiecie nie za wszystko się płaci albo nie zawsze. Zależy jakie ktoś wyznaje wartości i jakie ma priorytety.

A jakie ktoś twoim zdaniem kolego może mieć priorytety skoro prowadzi zarobkową działalność na YT?

Kolego szanowny, możesz mi wierzyć albo nie ale już były takowe próby by, któryś z fanów marki Vratislavia wysłał do Krzyśka swój/swoje Vratki. Niestety spełzło na niczym. 

Swoją drogą, na początku roku pojawiła się na kanale Krzyśka zapowiedź zakończenia przygody z recenzjami zegarków. Ma się pokazać jeszcze jedna i to koniec. 

 

Co do prezentacji zegarków Vratislavii na YT to chciałbym przypomnieć, że kanały "Zegarki i Pasja" a potem "Szafirowe Szkiełko" prezentowały już zegarki z Wrocławia. 

Tak wiem ,że na tych kanałach zegarki były już prezentowane. Mimo wszystko wydaje mi się ,że u wspomnianych twórców wiadzami są głównie pasionaci czyli tak czy inaczej bywalcy tego forum.

 

Wierzę. Obserwuję Krzysztofa od początku ( polecam materiały na żywo tam wszystko widać jak na tacy ) jestem po tym czasie utwierdzony w tym ,że jest to jeden z tych twórców którzy są nastawieni na kasę za wszelką cenę. Nie zmienia to faktu ,że ma unikalnych widzów którzy są dobrym klientem docelowym. Za granicą także jest sporo ciekawych kanałów. Dla mnie zegarki to tylko hobby i po pierwsze nie mi oceniać. Niestety z punktu widzenia osoby która od 12 lat siedzi w marketingu nie mogę zrozumieć sytuacji w jakiej się znajduje VC.

 

                                                                           Mam szczerą nadzieję ,że uda się ten projekt   zrealizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Architekt trochę skrada uwagę (a projekt ciekawy i na istniejącej kopercie, więc realizacja pewnie wyprzedzi naszego Inżyniera), ale może i to, i nasza "akcja" da Marcinowi nową energię do działania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potężną platformą różnego rodzaju okazji jest polska stronka www.pepper.pl, można wrzucić jakąś jednorazową obniżkę i może zaowocuje :)

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ktoś twoim zdaniem kolego może mieć priorytety skoro prowadzi zarobkową działalność na YT

Widać, że nie zrozumiałeś.. i chyba lepiej niech tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potężną platformą różnego rodzaju okazji jest polska stronka www.pepper.pl, można wrzucić jakąś jednorazową obniżkę i może zaowocuje :)

Jeśli chodzi o Peppera i zegarki, to nie liczyłbym na zbyt wiele. Zdecydowana większość tam "cebulujących" puka się w głowę na widok zegarka za więcej niż 1000 PLN. A jak ten jest jeszcze nie "swiss made", to już w ogóle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Peppera i zegarki, to nie liczyłbym na zbyt wiele. Zdecydowana większość tam "cebulujących" puka się w głowę na widok zegarka za więcej niż 1000 PLN. A jak ten jest jeszcze nie "swiss made", to już w ogóle ;)

Ale szafir jest, będzie jakiś plusik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grigoris1

2. Triptical

3. Dyspozytor

4. Sanik

5. Nocny duch

6. Nocny duch

7. Bosson

8. ____ghost____

9. Misiu7

10. TylerVega

11. deville

12. opolczyk

13. Ralf58

14. subarist

15. kolega subarista spoza forum

16. mmaniek

17. pg1972

18. Jogi

19. voytek154

20. tarant

21. Hafnia

22. bolec

23. SebaZ74

24. Aborr

 

25.cezary1976

 

26. Andrzej Chajec

 

27. Kyuubi666

 

(...)

 

399.

400. Paweł Bury

 

 

Gdyby ktoś nie napisał na temacie Vratki to bym o liście nie wiedział :) trzeba doliczyć ludzi, którzy dowiedzą się o zegarku w czasie produkcji, potem kolejnych po wejściu do sprzedaży i po różnych recenzjach. Moim zdaniem sprzeda się szybko cały nakład x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden dla mnie!

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Grigoris1

2. Triptical

3. Dyspozytor

4. Sanik

5. Nocny duch

6. Nocny duch

7. Bosson

8. ____ghost____

9. Misiu7

10. TylerVega

11. deville

12. opolczyk

13. Ralf58

14. subarist

15. kolega subarista spoza forum

16. mmaniek

17. pg1972

18. Jogi

19. voytek154

20. tarant

21. Hafnia

22. bolec

23. SebaZ74

24. Aborr

25. cezary1976

26. Andrzej Chajec

27. Kyuubi666

28. Kor

 

(...)

 

399.

400. Paweł Bury

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wersja z czerwonym polem po godzinie 16.00 odpadła?

A czy ja mogę liczyć na odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz o co chodzi czytając poniższą listę, to odsyłam na strone Nr 21.

Nie trzeba dziękować, odpaliłem za Ciebie 21 stron, żeby odnaleźć.

 

1. Grigoris1
2. Triptical
3. Dyspozytor
4. Sanik
5. Nocny duch
6. Nocny duch
7. Bosson
8. ____ghost____
9. Misiu7
10. TylerVega
11. deville
12. opolczyk
13. Ralf58
14. subarist
15. kolega subarista spoza forum
16. mmaniek
17. pg1972
18. Jogi
19. voytek154
20. tarant
21. Hafnia
22. bolec
23. SebaZ74
24. Aborr
25. cezary1976
26. Andrzej Chajec
27. Kyuubi666
28. Kor

29. Topaz

(...)

399.
400. Paweł Bury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mogę liczyć na odpowiedź?

Tak, jest na 1 stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz o co chodzi czytając poniższą listę, to odsyłam na strone Nr 21.

Nie trzeba dziękować, odpaliłem za Ciebie 21 stron, żeby odnaleźć.

Czy to było do mnie? Bo nie rozumiem co chciałeś mi przekazać, śledzę ten temat od samego początku i bardzo spodobał mi się ten projekt szczególnie w wersji logicznej, inżynierskiej, w której czerwone pole jest po godzinie 16.00 i prze cały czas liczyłem że ta opcja przejdzie, była nawet sugestia ankiety i nagle parę dni temu zaktualizowany został post #1, stąd moje pytanie.

 

Tak, jest na 1 stronie.

Wiem dlatego w poście #451 zadałem pytanie licząc na odświeżenie tematu ponieważ połowa osób na liście nawet nie wie że była taka propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to było do mnie?

@dawko, przepraszam, nie do Ciebie, po prostu mój skrót myślowy. W domyśle kierowałem tekst do dowolnej nowej osoby wchodzącej na ten temat. Też śledzę temat i kilka dni mnie nie było, a tu nagle lista jakaś się pojawia. Powinienem zaczynać od: Nowy Przybyszu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.