Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to duży minus. Poddawanie się czasowym trendom zwykle nie popłaca. To powinien być zegarek o średnicy minimum 42 mm. To nie jest uniwersalny zegareczek pod mankiecik koszulki i pod golfik :(

Nie mogę się nie zgodzić. Przy takim projekcie 43-44 mm wydaje się rozsądnym kompromisem.

Już 41 mm wydawał mi się zbyt małym... ale jeszcze go pomniejszać... nie rozumiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież sam Marcin od siebie napisał, że przeprojektowuje kopertę. Jeśli dobrze wyczuwam to na tej kopercie powstanie coś jeszcze bo wiadomo, że zamówić trzeba większą ilość aby wogóle móc zacząć działać.  Moim zdaniem czytelność będzie zachowana ale i tak na jednowskazówkowych zegarkach nie da się odczytać godziny dokładnie co do minuty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40mm to wymiary Fortisa Spacematic . To taki zegarek który da się porównać kształtami do naszego więc możecie sobie poszukać w necie zdjęć jak to wygląda na łapie. Tarcza będzie stosunkowo duża względem lunety więc powinno być ok. Ni ma tutaj bezela itd które optycznie zawsze pomniejszają zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rzeczywiście wygląda do bardzo dobrze szczególnie biała wersja, która tak jak napisałem wcześniej zawsze optycznie powiększa zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również ta zmiana odpowiada. Kiedyś nie doceniałem małych zegarków, a teraz wprost przeciwnie. Mam coraz większą chęć wydania pieniędzy na ten zegarek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu bywam, ale mam słabość do jednowskazówkowców. Trzymam kciuki za rozwój projektu i dopisuję się do listy. Wiem, że za późno na doradzanie i naruszenie, ale gdyby tylko indeksy 15/30 min. były ciut dłuższe, to projekt byłby idealny.

 

1. Grigoris1

2. Triptical

3. Dyspozytor

4. Sanik

5. Nocny duch

6. Nocny duch

7. Bosson

8. ____ghost____

9. Misiu7

10. TylerVega

11. deville

12. opolczyk

13. Ralf58

14. subarist

15. kolega subarista spoza forum

16. mmaniek

17. pg1972

18. Jogi

19. voytek154

20. tarant

21. Hafnia

22. bolec

23. SebaZ74

24. Aborr

25. cezary1976

26. Andrzej Chajec

27. Kyuubi666

28. Kor

 

29. Topaz

 

30. Gio

31. seth

 

(...)

 

399.

400. Paweł Bury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grigoris1
2. Triptical
3. Dyspozytor
4. Sanik
5. Nocny duch
6. Nocny duch
7. Bosson
8. ____ghost____
9. Misiu7
10. TylerVega
11. deville
12. opolczyk
13. Ralf58
14. subarist
15. kolega subarista spoza forum
16. mmaniek
17. pg1972
18. Jogi
19. voytek154
20. tarant
21. Hafnia
22. bolec
23. SebaZ74
24. Aborr
25. cezary1976
26. Andrzej Chajec
27. Kyuubi666
28. Kor

29. Topaz

30. Gio
31. seth

32. sviety

(...)

399.
400. Paweł Bury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt dekla. Która wersja według Was ? MANOMETR to nazwa obecnie prezentowanych modeli. Natomiast RETROSPORT to model który nie został ujawniony.

 

Dekielek.png

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy. Bez dyskusji. Wyraźnie zaznaczone tytuły zawodowe. Dużo lepiej to wygląda. Taki sznyt vintage. Tak jak kiedyś się podpisywało projekty. Za każdym razem z tytułem zawodowym.

 

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy. Bez dyskusji. Wyraźnie zaznaczone tytuły zawodowe. Dużo lepiej to wygląda. Taki sznyt vintage. Tak jak kiedyś się podpisywało projekty. Za każdym razem z tytułem zawodowym.

 

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

 

Tak na tym nam zależało. Ale wtedy font staje się malutki. Może być słabo czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oba są czytelne, prawy lepiej ma nazwiska oznaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy - tytuł to tytuł :) Tak sobie ten dekiel własnie wyobrażałem - przechodzicie imiennie do historii :)

Generalnie jednak to bardzo miła dla mnie niespodzianka dzisiejszego dnia - wreszcie krok kolejny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy super

Może limitację w jednym wierszu opisać? Będzie dodatkowy wiersz tabeli na nazwisko projektanta

Ewentualnie skrócić Wodoszczelność do Wodoszczelny i Kraj Pochodzenia do Pochodzenie i tabela mogłaby być szersza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel zdecydowanie lewy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ten.

Nie można z góry określić przed tabelą, że projekt wykona inżynier, bo może to być Masztalski a wtedy:

Cyt.

Na drzwiach Masztalskiego pojawiła się wizytówka "insz. Masztalski".
- Panie Masztalski - mówi sąsiad -"inżynier" to się pisze "inż.", a nie "insz."
- Ale jo nie jest inżynier, ino insztalator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja prawa ale zamiast „Projekt” powinno być „Projektant” lub „Projektował”

No i chyba „Kraj pochodzenia” też lepiej pasował, bo przy „Pochodzeniu” należałoby odmienić na „polskie”, a to gorzej wyglada.

Edytowane przez dawko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tamte formy były lepsze ale chodziło o skrócenie opreśleń aby fonty były większe. Pamiętajmy, że my teraz to oglądamy w dużym powiększeniu. A dekielek jest malutki.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ten projekt staje się coraz bardziej ciekawszy. A koperta jak będzie wykończona mam nadzieję, że nie będzie polerowana. Może jakaś powłoka dlc w kolorze szarym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.