Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad umieszczeniem limitacji w tabelce, nad inżynierami, np. pod MODEL:

 

LIMITACJA: 100/012

 

Wtedy całość spójnie zamknięta byłaby w tabeli.

 

Możemy zobaczyć jak by to wyglądało?

 

 

Znamy już materiał koperty? Jednak Gun-metal z brązowa koronką? ;)

Edytowane przez Grigoris1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każda kolejna linijka w tabelce zmniejszy szerokość tabelki.... i wrócimy do początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli powiększymy tabelę o miejsce u dołu, które zwolni się po przerzuceniu limitacji do środka?

Szerokość poszczególnych części pozostanie taka sama a zwiększy się i jedną.

 

Trzeba by lekko przesunąć całość w lewo i może trochę zwęzić tabelę...

 

Ja tylko głośno myślę :)

Edytowane przez Grigoris1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna myśl odnośnie limitacji.

Na deklu mamy niejako tabliczkę znamionową. To co stałe - poza tabelą. W tabeli to co się zmienia. Może zrobić też takie małe okienko na numer danego egzemplarza?

Czyli:

Limitacja [01] / 100

Lub jak teraz

edycja limitowana [01] / 100

 

Nawias kwadratowy nieudolnie imituje ramkę ;)

Edytowane przez Nocny duch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nazwiska projektantów wpisać w trzech linijkach (każdy osobno) od razu tabela będzie węższa o conajmniej 1/3

Wtedy znajdzie się miejsce na „Limitację” w tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast oddzielnie rok produkcji i pochodzenie zrobić samo pochodzenie Polska 2020 wówczas zostaje jedno wolne miejsce w tabeli gdzie można umieścić limitacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam projektować: prawy po poprawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

93823117_2578823532374790_88694588246295


Wystarczy nazwiska projektantów wpisać w trzech linijkach (każdy osobno) od razu tabela będzie węższa o conajmniej 1/3
Wtedy znajdzie się miejsce na „Limitację” w tabeli.

 

Było, słabo to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna myśl - informacja o „Szczelności” jest już na tarczy i to pokazana w bardzo ciekawy sposób. Może nie trzeba jej powtarzać na deklu? Znów to potencjał na odrobinę miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna myśl - informacja o „Szczelności” jest już na tarczy i to pokazana w bardzo ciekawy sposób. Może nie trzeba jej powtarzać na deklu? Znów to potencjał na odrobinę miejsca.

 

Tak można by tutaj wpisać NAPĘD: Automatyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajny pomysł.

Rozumiem,że powierzchnia poza tabelą jest na tyle równoważna, że nie podlega zmianie (czyli VC na górze, a limit u dołu) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grigoris1
2. Triptical
3. Dyspozytor
4. Sanik
5. Nocny duch
6. Nocny duch
7. Bosson
8. ____ghost____
9. Misiu7
10. TylerVega
11. deville
12. opolczyk
13. Ralf58
14. subarist
15. kolega subarista spoza forum
16. mmaniek
17. pg1972
18. Jogi
19. voytek154
20. tarant
21. Hafnia
22. bolec
23. SebaZ74
24. Aborr
25. cezary1976
26. Andrzej Chajec
27. Kyuubi666
28. Kor

29. Topaz

30. Gio
31. seth

32. sviety
33. Marek855
(...)

399.
400. Paweł Bury


  •  
  • 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można by tutaj wpisać NAPĘD: Automatyczny

 

Wywalić z dekla szczelność jak to już zostało zaproponowane i nie dawać, że napęd automatyczny skoro już podany jest mechanizm bo to bezsensowne powtarzanie informacji. Dodać linijkę "nr 01/100" , aby się ładnie zmieściło zamiast "edycja limitowana" poza tabelką... "VRATISLAVIA CONCEPTUM" w jednej linii. Voila!

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalić z dekla szczelność jak to już zostało zaproponowane i nie dawać, że napęd automatyczny skoro już podany jest mechanizm bo to bezsensowne powtarzanie informacji. Dodać linijkę "nr 01/100" , aby się ładnie zmieściło zamiast "edycja limitowana" poza tabelką... "VRATISLAVIA CONCEPTUM" w jednej linii. Voila!

Dokładnie tak plus to co zaproponowałem wcześniej czyli według mnie nie ma potrzeby rozdzielać roku i pochodzenia można zrobić w jednej lini, czyli Polska 2020 i wszystko będzie ładnie przejrzyste bez powielania informacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalić z dekla szczelność jak to już zostało zaproponowane i nie dawać, że napęd automatyczny skoro już podany jest mechanizm bo to bezsensowne powtarzanie informacji. Dodać linijkę "nr 01/100" , aby się ładnie zmieściło zamiast "edycja limitowana" poza tabelką... "VRATISLAVIA CONCEPTUM" w jednej linii. Voila!

 

Tylko wyobraź sobie, że kupującymi pewnie będą nie tylko znawcy mechanizmów i dla niektórych numerek mechanizmu nic nie znaczy i nadal będę odbierał pytania czy to kwarc czy automat. Wysiłek aby wpisać mechanizm w google także będzie ponad ich miary. Znam z autopsji.

Już odbierałem zgłoszenia reklamacyjne pt. zegarek nie chodzi. Okazało się, że Pan myślał że to kwarc a kupił automat i dziwił się, że po tygodniu leżenia na półce przestał chodzić.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem pomóc i zaproponować co wg mnie ma sens i wygląda dobrze. Choroby innych mnie nie interesują :D;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć ale kupujący, który nie wie czy kupił zegarek na baterie czy z mechanizmem tradycyjnym to już cyrk. Ale masz rację obecnie wszytko musi być na podane na tacy bo inaczej jest problem. Cóż cofamy się do jaskiń i tak już pismo obrazkowe powróciło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć ale kupujący, który nie wie czy kupił zegarek na baterie czy z mechanizmem tradycyjnym to już cyrk. Ale masz rację obecnie wszytko musi być na podane na tacy bo inaczej jest problem. Cóż cofamy się do jaskiń i tak już pismo obrazkowe powróciło.

Są osoby, które nie wiedzą, że zegarek może być nie na baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wyobraź sobie, że kupującymi pewnie będą nie tylko znawcy mechanizmów i dla niektórych numerek mechanizmu nic nie znaczy i nadal będę odbierał pytania czy to kwarc czy automat. Wysiłek aby wpisać mechanizm w google także będzie ponad ich miary. Znam z autopsji.

Już odbierałem zgłoszenia reklamacyjne pt. zegarek nie chodzi. Okazało się, że Pan myślał że to kwarc a kupił automat i dziwił się, że po tygodniu leżenia na półce przestał chodzić.

Dystrybucja będzie przez internet i jak podejrzewam będzie na stronie jasno napisane że zegarek jest z automatycznym mechanizmem. Na zegarku będzie jedynie informacja o tym jaki to mechanizm. Proste.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten napis Automat wadzi? Wg mnie to fajne doprecyzowanie, które czy to na tarczy czy na deklu często się pojawia.

No i jest przecież jeszcze rynek wtórny, który nie ze strony zegarki brał będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli, jak piszecie są osoby, którym się nie chce nawet zajrzeć do internetu, żeby sprawdzić typ mechanizmu to nie będzie im się chciało przeczytać co jest na deklu, mało tego, jak już przeczytają że AUTOMAT, tym bardziej się zdziwią, że przestał chodzić po 40 godzinach.  :D  

Edytowane przez mmaniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.