Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy można się spodziewać jakiejś wizualizacji wersji RETROSPORT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
56 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Trzeba wybrać wersję kolorystyczną. Paleta Pantone niestety nie zna jasnych odcieni beżu więc najjaśniejsze jakie mogą być to pozycja 1 lub 2. Tak one realnie będą wyglądać.

Pozycja 3 to biel ale mam wrażenie że Ci którzy głosują na biel na facebook nie zdają sobie do końca sprawy, że bel to kolor " świecący" mocno kontrastowy i jeśli tarcza nie posiada struktury a ta nie może bo to w końcu manometr retro to będzie to wyglądało dosyć " tanio" nie każdy ma wyobraźnię. Nie chcę tym zdaniem niczego sugerować, ale trzeba sobie zdawać sprawę z konsekwencji decyzji. Obawiam się, że wyprodukujemy białą i będzie stękanie....

Sorry, że się wcinam, ale czy koniecznie musi być wybór z odcieni beżu? Na szybko z palety Pantone coś, co nazywa się "Cool Gray 1" - ten po lewej stronie:

 

Manometr_01.thumb.jpg.0d42cf43e347d5cd116d927de3f87cdf.jpg

 

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cool gray-e już wielokrotnie testowałem na chronografach. Brzydko to wychodzi. poza tym nie chcemy szarej tarczy. Powinna być w tonach spatynowanego manometru a te nigdy nie patynują na szaro, raczej właśnie na odcienie beżu. Beż będzie także dobrze korespondował z brązowym paskiem, miedzianą koronką i ciemno-czerwonymi akcentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wersja 2 jest bardziej ecru, że tak powiem ? i chyba będzie najlepsza. 

 

Mam jeszcze taki pomysł może jakaś faktura w stylu starej pożółkłej i miejscami popękanej tarczy, która już wiele przetrzymała. Coś tego typu.

 

stara-tabliczka-na-drzwi-z-numerem-emaliowana.jpg

Edytowane przez Nocny Jastrząb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim mam ulgę wizualną, a propos 6-8...

Marcin zdaję się na Ciebie - podoba mi się filozofia starej, spatynowanej tarczy, byleby nie była jaskrawa i świecąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na monitorze najlepiej wygląda propozycja #clusca , skoro na żywo jednak nie wychodzi to nr. 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały odpada, będzie świecił jak QV napisał.

Wersja 1 nie wiem czy nie zbyt smutna, dlatego jak dla mnie poz. 2 i chyba lepiej pasuje do koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 powinna fajnie wyglądać, nie razić w oczy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym beżu lepiej by wyglądało jakby koperta była lekko 'przybrudzona' 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Ralf58 napisał:

Przy tym beżu lepiej by wyglądało jakby koperta była lekko 'przybrudzona' 

 

O tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już czekam na propozycje Retrosport, ewentualnie czarny o ile ciągle jest w planach.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza przybrudzoną kopertą proponowałbym zmianę paska na kolor bardziej rdzawy + nie gładka skóra tylko coś w zamszu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Retrosport (od frontu, bo dekielek już był) jakoś będzie niedługo ujawniał czy to na razie jeszcze tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostanie jeszcze przez 2 miesiące tajemnicą. W tej chwili tworzymy rendery. A same zegarki niedługo trafią do prototypowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się tym co jest (i to bardzo) - przecież jeszcze niedawno walczyliśmy, aby pojawił się w ogóle, kiedyś w dalekich planach.

A tutaj prace są mocno zaawansowane i nawet 6-8 się obroniło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Grigoris1 napisał:

...i nawet 6-8 się obroniło ;)

Nie dziel skóry na niedźwiedziu. Jeszcze Chińczyk może pomylić projekt tarczy do produkcji i wykonać 200 sztuk 16-18, a sądząc po ostatnich przebojach QV z dostawcami, to całkiem możliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopracowujemy wskazówki, będą miały zintegrowany element maskujący oś sekundową. 750USD pofrunie na to rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Dopracowujemy wskazówki, będą miały zintegrowany element maskujący oś sekundową. 750USD pofrunie na to rozwiązanie.

????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.06.2020 o 21:17, Grigoris1 napisał:

Niewidoczne wskazówki... tak, tego jeszcze chyba nikt nie próbował ;)

:D

I tylko za 750 $.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak będzie wyglądała sprawa z ceną? Na ile deklaracja ponizej 1200 jest aktualna? Dopiero teraz to przeczytałem - mało tu zaglądałem, a projekt z dnia na dzień wydaje się coraz ciekawszy.

 

Sam sobie odpuściłem, bo ostatnio za mocno się rozpędziłem z zakupami. Myślałem, że skoro nie-chorno to na pewno automat, a skoro automat to pewnie grubo ponad 1,5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.