Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można przeczytać, optymistyczny wariant to koniec roku czyli pewnie początek przyszlego, wydarzenia ostatnich kilku miesięcy nauczyły nas, że wszytko jest możliwe, zatem i na konkretną wycenę pewnie dużo za wcześnie. Spójrz na Klingierta, montaż już prawie, prawie a cena jeszcze około...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trochę pieprzenia było z tymi wskazówkami. Powiększyliśmy je trochę i zmieniliśmy kształt.

Aktualne poniżej:

 

zolty.jpg

IMG_2240ed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I manometr wyszedł jak żywy... Na samsungu kolor B wydaje się ciekawszy ale na tym wyświetlaczu nic nie jest takim na jakie się wydaje.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super. Nie mogę się doczekać premiery. PS. Jeden jakiś nieostry wyszedł default_wink.png
Bo to manometr od pary... i zaparował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest konkret :) jeszcze tylko poproszę 'przybrudzic' kopertę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mmaniek napisał:

I manometr wyszedł jak żywy... emoji108.png Na samsungu kolor B wydaje się ciekawszy ale na tym wyświetlaczu nic nie jest takim na jakie się wydaje.

 

 

 

Tez mi patrzac na ekran jakos wariant B bardziej podchodzi, A skreca w strone rozowawo - lososiowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka świetnie wyszła, też podoba mi się wersja "B"


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporym (pozytywnym) zaskoczeniem była informacja ze specyfikacji o zakręcanej koronce. Nie wiem czy ta informacja była już wcześniej wrzucana jeśli tak to jakoś mi musiało to umknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jasnych wariant B bardziej mi się podoba. Poczekam jednak z wyborem na  RetroSporta.

Bardzo mnie ciekawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było, a tu widzę projekt prze do przodu, jak żaglowiec po falach oceanu. 😀 Podjąłem decyzję i na jeden egzemplarz się zdecydowanie piszę. Jako, że nie widzę efektu finalnego, to nie podejmuję decyzji, który to dokładnie będzie, ale na pewno jakiegoś jednowskazówkowca przygarnę. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, ale jednak zostanę przy pierwotnej, jasnej wersji.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wow...
Pierwsza myśl jak można było go zapowiedzieć to: „A teraz coś zupełnie z innej beczki”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech który tylko choć pisknie, ze cos mu się nie podoba w tym projekcie. Osobiscie odwiedzę...

Jak dla mnie kosmiczny projekt. Jezeli ktos czuje styl neoromantic a'la lata 80te, powinien być zsikany normalnie. Kavinsky w czystej postaci. Chyba se kupie pięć takich na zapas...

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten napis na dole kojarzy mi się z popularnymi w latach 80tych tarczami MERA POLTIC. Podobna byla czcionka. Fajnie by było gdyby zostawic nazwę POLTIC w tym miejscu.

 

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, szósta na dwunastej! Ciekawe co ma to Ci, którzy byli przeciw czerwonemu polu pomiędzy 6 a 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja była gdzie indziej - w świecie sportowej motoryzacji - końcówka lat 70-tych / pocz. 80-tych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czerwone (a raczej pomarańczowe) pole jest po właściwej stronie
Tyle walczyłem o to przy jasnej tarczy, a tu niespodzianka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odważny wzór w i tak już odważnym projekcie...

Nie dla mnie (zostaję przy jasnym klasyku), ale podziwiam serię ciekawych pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.