Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do chóru. Pomysł bardzo fajny i trzy tarcze do wyboru - dla każdego coś fajnego 👍

Osobiście tylko tak jakoś nie do końca kupuję tę zieloną wskazówkę. Ale przyjmuję na klatę, że to raczej mój defekt niż projektu 😟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała tarcza jest taka jaką sobie wyobrażałem, brawo. Kawał dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do chóru. Pomysł bardzo fajny i trzy tarcze do wyboru - dla każdego coś fajnego
Osobiście tylko tak jakoś nie do końca kupuję tę zieloną wskazówkę. Ale przyjmuję na klatę, że to raczej mój defekt niż projektu
Jak do kompletu dokupisz ferrari to zmienisz zdanie ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pgmaster napisał:

Jak do kompletu dokupisz ferrari to zmienisz zdanie ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

:)

1032021479_RETROPORTPOSTERX3_01a.thumb.jpg.fc3eee5eef919b930be833b42009d1ab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na retrosporta tym bardziej mi się podoba :-)

a i czarny z żółtą wskzówką do mnie gada. Od początku na niego się nastawiałem, ale retrosport zamieszał :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czarna tarcza perfekcyjna z żółtymi akcentami, koronka też bardzo pasuje.

Edytowane przez Topaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam problemu z wyborem wersji 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszly, musze przyznac i kazdy jest super - po prostu w zupelnie inna strone.

 

Dobra robota QV :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszły wszystkie wersje - na pewno coś rzadko spotykanego na nadgarstkach, więc tym bardziej ciekawy i odważny projekt 👏🏻👏🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to każdy z nich ma coś takiego co sprawia iż chciałoby się zakupić wszystkie trzy. Niestety skarbonka nie jest z gumy i trzeba wybrać jeden a smak na wszystkie jest ogromny 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie branie, że Marcin nie nadąża aktualizować listy :)

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, że jest duże zainteresowanie w końcu jest to jednak coś innego niż zazwyczaj. Nie kolejny nurek, pilot czy garniturowiec. Szczególnie ten retro sport robi niesamowitą robotę. Jestem ciekaw jak będą się prezentować na żywo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ta wersja inspirowana Ferrari to petarda... @QuadrifoglioVerde nie rozważałeś aby pójść w nim o krok dalej i koronkę zrobić np. na wzór koła, kierownicy czy czegoś w ten deseń?  Czy to już by było za dużo? 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło już za koronkę robi w Warszawie, nie ma co się wystawiać na strzały o "zgapienie pomysłu". Poza tym co za dużo, to niezdrowo :) jest dobrze, nawet z tym ołówkiem jako wskazówka

__________
https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Wolf napisał:

Koło już za koronkę robi w Warszawie, nie ma co się wystawiać na strzały o "zgapienie pomysłu". Poza tym co za dużo, to niezdrowo :) jest dobrze, nawet z tym ołówkiem jako wskazówka

__________
https://www.instagram.com/prz.wil/
 

 

Co za dużo to nie zdrowo. Nie można każdego elementu zrobić w dosłownym przeniesieniu do np. auta bo zegarek robi się infantylny.

A koronka z rysunkiem opony to także nie pomysł Xicorra, wcześniej stosowany np w Steinhartach. Niedługo będziemy mogli juz oglądać prototypowe dekle i koperty więc...dynamicznie działam.

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, QuadrifoglioVerde napisał:

 

Niedługo będziemy mogli juz oglądać prototypowe dekle i koperty więc...dynamicznie działam.

 

Super info 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej, zdjęcia prototypu koperty.

Aby uniknąć niepotrzebnych pytań: Tak zegarek nie jest cieniutki, nie może być cieniutki ponieważ jest zbudowany na grubym mechanizmie automatycznym Miyoty serii 8.... Ale nie jest to także monstrum. Odczucie grubości się potęguje im mniejsza koperta ( tutaj mamy 40mm ). Przy dużej średnicy całego zegarka grubość się gubi chodź fizycznie nie zmienia.

Zbudowaliśmy najcieńszy możliwy zegarek na tym werku, spełniający klasę wodoszczelności 100m ( zakręcane dekle także dodają grubości ).

Zegarek ma być budżetowy więc nie mógł osiąść na Miyocie serii 9xxx która jest dużo cieńsza ale i droższa. Albo tanio i grubo albo drogi i cienko albo tanio i cienko ale- kwarc 🙂

Mimo wszystko jeśli miałbym wskazać zegarki w których grubość można zaakceptować to chyba jest to idealny przykład na to, ponieważ manometry cieniutkie nie są. Zegarek jest jednoznacznie męskim too-watchem i akurat tutaj grubość mu nie przeszkadza. Gorzej gdybyśmy budowali na tym werku garniturowca - nie wszedłbym w to.

PS. zdjęcia i nadgarstek nie są moje! to chińska łapa o obwodzie 18cm ( chińczyk zapina zegarek wyżej niż np. Ja, ale to kwestia anatomii nadgarstka, osoby z wydatniejszą kostką muszą zapinać zegarki wyżej. Chińczyk szczerze mówić, że koperta komfortowa i fajnie mu się to nosi. Nie dziwi mnie to, bo uszy zrobiłem jak zwykle schodzące poniżej dekla co znacząco wpływa na komfort.

 

ein1.jpg

einz1.jpg

einz2.jpg

einz3.jpg

einz5.jpg

einz6.jpg

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będzie grubszy niż VIS?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.