Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten grawer jakiś ciemny? Przypomnij mi proszę jaka będzie cena bo ni wuja nie pamiętam, a nie chce mi się znowu przekopywać wątku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manometr, w tej białej wytłoczce i bez paska, wygląda na kawał potężnego manometru przemysłowego. @cezary1976 starczy dla wszystkich a jak nie to i wymiany forumowe pewnie ruszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Krygo napisał:

Ten grawer jakiś ciemny? Przypomnij mi proszę jaka będzie cena bo ni wuja nie pamiętam, a nie chce mi się znowu przekopywać wątku... 

 

aby tabela byla prosto na deklu musialo byc to grawerowane slabszym ale czarnym laserem. przy glebokim grawerze laserowym za duza temp sie wytwarza i dekiel nie moglby byc grawerowany na kopercie przykrecony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać

Czy zamówienia przez stronę czy jakoś przez forum? Pytam w kontekście listy kolejkowej forumowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha a się ze mnie śmieliście kiedy mówiłem o grawerowaniu na zegarku :)

 

Naiwne pytanie - będzie szansa na wybór numeru? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trzy są super...

 

Nie ukrywam, że liczę na przydział numeracji zgodnie z listą - czy tak nie będzie najsprawiedliwiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że Ci się chciało z tym grawerem 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było. Pieprzyć dekiel. Czarny cyferblat z żółtą wskazówką to zegarkowy orgazm. Bierę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nocny duch napisał:

Nie mogę się doczekać emoji16.png

Czy zamówienia przez stronę czy jakoś przez forum? Pytam w kontekście listy kolejkowej forumowej emoji6.png

 

Przez stronę. Udostępnię także kupon rabatowy ( ważny kilka dni ) dla forumowiczów który będzie trzeba wpisać przy składaniu zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przez jaką stronę? Bo chyba coś mi umknęło przez kilka miesięcy nieobecności na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gio napisał:

Ale przez jaką stronę? Bo chyba coś mi umknęło przez kilka miesięcy nieobecności na forum.

www.timeandpassion.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał:

www.timeandpassion.pl

Lista zakupowa z forum jest wyłączona jeżeli chodzi o dostępność? Czy kto pierwszy ten lepszy jeżeli pojawi się te kilkaset sztuk a potencjalnych kupujacych dużo wiecej. Czy mamy z forum z listy gwarancję dostępność wybranego modelu? 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Przez stronę. Udostępnię także kupon rabatowy ( ważny kilka dni ) dla forumowiczów który będzie trzeba wpisać przy składaniu zamówienia.

To po co była lista? Tak z czystej ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoby z listy dostaną kod na PW  w nagrodę z szybkie zadeklarowanie się. Będę wiedział kto wpisał kod przecież i do tych osób zegarki wysłane zostaną w pierwszej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał:

 

Przez stronę. Udostępnię także kupon rabatowy ( ważny kilka dni ) dla forumowiczów który będzie trzeba wpisać przy składaniu zamówienia.

 

Jak to przez kilka dni??? To ma być mój prezent walentynkowy - żona mnie zabije jak go kupię wcześniej! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osoby z listy dostaną kod na PW  w nagrodę z szybkie zadeklarowanie się. Będę wiedział kto wpisał kod przecież i do tych osób zegarki wysłane zostaną w pierwszej kolejności.

Nic tylko czekać na wiadomość prywatną. 1 kod per zegarek czy 1 per użytkownik (pytam bo zapisywałem się na 2 - Manometr1 i Retrosport).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ralf58 napisał:

Ha a się ze mnie śmieliście kiedy mówiłem o grawerowaniu na zegarku :)

 

Naiwne pytanie - będzie szansa na wybór numeru? 

A ja dostałam po uszach 😉 jak poruszyłem ten temat. Ale muszę przyznać, że czuję satysfakcję 😁.

Edytowane przez Callahan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Callahan napisał:

A ja dostałam po uszach 😉 jak poruszyłem ten temat. Ale muszę przyznać, że czuję satysfakcję 😁.

Najważniejsze, że mamy to 😀👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

www.timeandpassion.pl


Ok, czyli czekam na PW. Zegarki pojawią się na stronie dopiero po ich wyprodukowaniu? Czy będą w sekcji Przedsprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kremowy czekający w pudełku to jest najlepsza wiadomość na koniec tego roku 😁do tego grawerunek na równi z uszami 👍 trzeba szybko zaglądnąć do skarbonki😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym dłużej oglądam tym bardziej do mnie czarny oko puszcza. 🙄 Montaż 2020, czyżby były już zmontowane... a nie, no przecież wyprzedaż rocznika będzie. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.