Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał:

W tej samej kopercie chcemy jeszcze wypuścić pierwszego Fliegera od VC. Projekt niedługo przedstawię. Koronką się zmieni. Będzie pewną wariacją na temat B-Uhr

 

 

Ty nam tu oczu nie mydlij pilotem tylko napisz, kiedy będzie nowy VIS w tej kopercie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamówienia od walentynek czy dostawa na walentynki?
Oby już nic zaskakującego nie wyskoczyło.
Bardzo miło z tym rabatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania za rabat , żonie powiem oczywiście ze dostałem większy ;) Ja czekam na nowy projekt z zielona tarcza jak Pan Africa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się "częsę" z niecierpliwości. I pomyśleć, że na początku w ogóle nie brałem pod uwagę zakupu tego zegarka, a teraz przestępuję z nogi na nogę nie mogąc się doczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2021 o 13:20, QuadrifoglioVerde napisał:

Zbyt optymistycznie założyłem 10stycznia. Przesuną się dostawy do klientów na połowę Lutego.

 

W tej samej kopercie chcemy jeszcze wypuścić pierwszego Fliegera od VC. Projekt niedługo przedstawię. Koronką się zmieni. Będzie pewną wariacją na temat B-Uhr

 

PS. Numery będą przydzielane losowo.

 

Cena zegarka wyniesie 1560zł z pudełkiem z litego drewna wyprodukowanym w Polsce i paskiem z wysokiej jakości skóry szytym w Uk przez obywatela PL ( zobaczymy czy się spisze ) . Zapisani na liście mogą liczyć na rabat ok 100zł.

 

W dniu 7.01.2021 o 13:20, QuadrifoglioVerde napisał:

Zbyt optymistycznie założyłem 10stycznia. Przesuną się dostawy do klientów na połowę Lutego.

 

W tej samej kopercie chcemy jeszcze wypuścić pierwszego Fliegera od VC. Projekt niedługo przedstawię. Koronką się zmieni. Będzie pewną wariacją na temat B-Uhr

 

PS. Numery będą przydzielane losowo.

 

Cena zegarka wyniesie 1560zł z pudełkiem z litego drewna wyprodukowanym w Polsce i paskiem z wysokiej jakości skóry szytym w Uk przez obywatela PL ( zobaczymy czy się spisze ) . Zapisani na liście mogą liczyć na rabat ok 100zł.

Można prosić jakieś zdjęcia całości? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilota już mam zaprojektowanego 🙂 . Ale nie będę wrzucał bo szkoda sobie apatyty ostrzyć. Jak przynajmniej 3/4 wolumenu Einzeigerów się sprzeda w miesiąc od premiery to wtedy pokażę wizualizację Pilota i wdrożę do prototypowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]QuadrifoglioVerde [/mention] czy jak Manometry lub Retrosport zostaną złożone to powstanie też taki ładny nadgarstkowy filmik powstanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobię filmiki.

Na razie 11 dni przesylka nie ruszyła się z miejsca bo zgubili jeden karton. Przesylka ma 2 kartony. Ale ponoc okrążył glob i juz sa oba kartony w Warszawie. Czykam na odprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Na razie 11 dni przesylka nie ruszyła się z miejsca bo zgubili jeden karton. Przesylka ma 2 kartony. Ale ponoc okrążył glob i juz sa oba kartony w Warszawie. Czykam na odprawę.

 

Ja nie wiem co to sie wyprawia z przesylkami. Zamowilem 4 stycznia szalik dla Kolezanki na prezent urodzinowy. Wysylka kurierem. Po 2 tygodniach ciszy dowiedzialem sie ze paczka jest w Guangzhou... ale mam sie nie martwic bo wkrotce do mnie trafi (mnie trafi na pewno bo urodziny byly ponad tydzien temu...). I wtf ja sie pytam?!

 

Trzymam kciuki zeby juz wszystko szlo bez przeszkod.

A dla wszystkich Niecierpliwych - im dluzej poczekamy tym wieksza radosc jak przyjdzie :)

Jak z czekaniem na mikolaja za dzieciaka - z tym ze teraz jest ciekawiej bo czort wie kiedy bedzie 6 grudnia :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szalik....ktoś zamówił włóczkę, ktoś pinezki bo przesyłka z Chin za 1USD i taniej niż na allegro i dlatego poważny transport musi czekać w zalewie gadżetów z chin których zakup stał się zbyt prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego to napisalem. Bo kupowalem juz nie powiem gdzie wiec spodziewalem sie wysylki z Polski i jako ze kurierem to najpozniej za dwa dni.

A jak mi napisano ze paczka jest w chinach to moje zaskoczenie ze paczka z malopolski na slask leci dookola globu.

 

Stad moje wtf i stwierdzenie ze nie wiem co wyprawiaja z przesylkami.

Edytowane przez WaCz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, WaCz napisał:

 

Ja nie wiem co to sie wyprawia z przesylkami. Zamowilem 4 stycznia szalik dla Kolezanki na prezent urodzinowy. Wysylka kurierem. Po 2 tygodniach ciszy dowiedzialem sie ze paczka jest w Guangzhou... ale mam sie nie martwic bo wkrotce do mnie trafi (mnie trafi na pewno bo urodziny byly ponad tydzien temu...). I wtf ja sie pytam?!

 

Trzymam kciuki zeby juz wszystko szlo bez przeszkod.

A dla wszystkich Niecierpliwych - im dluzej poczekamy tym wieksza radosc jak przyjdzie :)

Jak z czekaniem na mikolaja za dzieciaka - z tym ze teraz jest ciekawiej bo czort wie kiedy bedzie 6 grudnia :)

Pozdrawiam!


Zwłaszcza kiedy organizator projektu musi na wszystko zrobić przedpłatę. Faktycznie, ogromna radość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, Gio napisał:


Zwłaszcza kiedy organizator projektu musi na wszystko zrobić przedpłatę. Faktycznie, ogromna radość...

 

Moglbym napisac ze mozna zebrac zaliczki itd. tylko nie w tym rzecz zeby tak ciagnac temat. Probowalem rozladowac atmosfere ale widze ze szkoda sie w ogole odzywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem proponuję napisać to używając języka polskiego i polskich znaków diakrytycznych. Wtedy efekt tzw. rozładowania atmosfery - cokolwiek to znaczy - ma zdecydowanie większe prawdopodobieństwo wystąpienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gio napisał:

Zatem proponuję napisać to używając języka polskiego i polskich znaków diakrytycznych. Wtedy efekt tzw. rozładowania atmosfery - cokolwiek to znaczy - ma zdecydowanie większe prawdopodobieństwo wystąpienia.

Zycze Koledze dystansu (nie powiem ze wiecej tylko w ogole bo Kolega napiety okrutnie) w nowym roku. Dozywotnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

podateczki oplacone. Moze w piatek dostarczą mi czesci albo w Poniedziałek.

 

Prawdziwy patriota z taką czułością pisze o wsparciu Państwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, WaCz napisał:

 

Ja nie wiem co to sie wyprawia z przesylkami.


Moj s15 zamowiony na Black Friday doszedl po Bozym Narodzeniu. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2021 o 00:30, QuadrifoglioVerde napisał:

podateczki oplacone. Moze w piatek dostarczą mi czesci albo w Poniedziałek.

Przyszły części? Wiadomo już coś o harmonogramie dostaw? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się składają ale już odkryliśmy porysowane dekle...na razie uszkodzone odrzucamy. Już wiecie dlaczego nie ma wybierania numerów ? Zawsze takie kwiatki mogą wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jako outlet czy reklamacja u producenta? Bo rozumiem, że zarysowane już przyszły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.