Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawosci - domyslam sie ze paski z retrosporta beda poprawiane w ten sposob ze zmieniana bedzie nic na bardziej dopasowany kolor tak? Czyli sposob szycia bedzie ten sam i pozostaje poprzeczne przeszycie (jak w manometrach 01 i 02 wydaje mi sie ok tak w przypadku retrosporta tak troche "hamuje" sportowy charakter i chyba lepiej byloby bez szycia poprzecznego)?

Pytanie moze glupie ale nie znam sie. A moze gdyby byla opcja przy paskach retrosporta pozostac w tej sytuacji przy sposobie przeszycia z projektow moze zwroci ono uwage na to czy nie warto zdecydowac sie ostatecznie na takie przeszycie (bez poprzecznego).

 

Moze troche zakrecilem ale na dziub padam wybaczcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pasek rally ;)

 

PS. Tak z ciekawosci - te paski to w ramach reklamacji producent ogarnie czy to Twój koszt? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego czyj koszt, wydaje mi się, że warto takie detale sprawdzić na jednej sztuce przed uruchomieniem większej produkcji. Mnie forumowi producenci pasków przy jednostkowym zamówieniu wysyłają niekiedy próbki skóry czy nici, jeśli jest jakaś wątpliwość co do koloru czy odcienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u tego dostawcy nie mial innych nici. Nić była wybierana u tego pierwszego dostawcy który jednak nie wykonał zadania.

Była presja czasu ( nadal jest jak widać ). Z nietypowymi odcieniami sa zawsze problemy. Ale nie z takimi dawaliśmy sobie radę. Paski się nie zmarnują wylądują w innym modelu najwyżej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wchodzę na forum co pół godziny sprawdzić czy sprzedaż już ruszyła... Mam nadzieję, że to nie jest objaw psychozy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie tak szybko, musialiśmy grafiki przerobić do realnych pasków itd. Tak by ktoś nie był rozczarowany że na renderze co inego a dostanie co innego. Jest jeszcze inny powazniejszy problem ze wszystkimi paskami. Niemiec nie trzymał się grubosci zadanej i ma to swoje konsekwencje...bede ich szarpał o czesciowy zwrot kosztów a co! oni wiedza jak nas szarpać za kazdą pier**le

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Otacza nas coraz więcej bylejakości i gównowartości, że nie należy odpuszczać takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może @QuadrifoglioVerde zdefiniuj termin kiedy możemy się spodziewać kodów i powinniśmy ruszać do sklepu, żeby nie było tysiąca takich samych pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ralf58 napisał(-a):

Zauważyłem, że wchodzę na forum co pół godziny sprawdzić czy sprzedaż już ruszyła... Mam nadzieję, że to nie jest objaw psychozy :D

Spoko... u Ciebie nie...

Ja wchodze co 10 minut 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek mial miec w najgrubszym miejscu 3,5mm grubości, przy uszach wychodzi 4,3. konsekwencja pasek dotyka koperty. po złożeniu trzeba kilka razy porządnie szarpnąć paskiem aby minimalnie podgięły się końcówki teleskopu i powstała tam szparka i nie jeździł po kopercie. Nikt nie lubi przerwy pomiędzy paskiem a kopertą wiec staram się robić z minimalną szparką ale tutaj jak przyszły automatyczne teleskopy które są grube to się Niemcowi pasek znacząco pogrubił w tym miejscu no i rezerwa się skończyła. Niby pierdoła ale t oni szyja paski od 100 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

 ale t oni szyja paski od 100 lat.

 

Czy te paski sa od RIOSa?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja nie spodziewam się, żeby zwrot od Niemca był jakiś duży per sztuka. Ja mentalnie jestem już pogodzony z ceną zegarka więc proponuje żebyś rozpoczął sprzedaż, a jeśli uda Ci się coś odzyskać to będziesz miał do rentowności na otarcie łez za pasek do retrosporta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy troszke czeka (lub nogami przebiera) ale jak mowi stare porzekadlo co nagle to po diable.

Takze moim skromnym zdaniem nie ma sensu na hura poganiac tematu tym bardziej ze jestesmy znacznie blizej finalu niz dalej. Nie ma co Pana Marcina stresowac ani tym bardziej niczego popedzac.

 

Ps.

Co do tych starych porzekadel znane jest mi takze to ze nie ma nic glupszego niz madrosci ludowe - zeby nie bylo ;)

 

Zdrowia spokoju cierpliwosci :)

Tak ogolnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

6 sierpnia 2019 r. wszystko się zaczęło, a dziś mamy finał!

 

Najpierw było zaciekawienie, akceptacja, marzenia.

Potem szybkie (bardzo) projektowanie. Rekordowe?

 

Aby nagle usłyszeć, że raczej ten projekt idzie w odstawkę!

Więc powstała spontanicznie "lista poparcia i wsparcia"!

 

No i drgnęło - liczba wpisów rosła, nadzieja na realizację także.

 

Pojawiła się decyzja, rendery, radość i oczekiwanie.

 

I po niewielkim opóźnieniu mamy zegarek - fizycznie i namacalnie!

 

100. rocznica zakończenia wojny z bolszewikami (18 marca 1921 roku podpisano traktat ryski) jest symboliczna!

 

Oj ciekaw jestem pierwszych wrażeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto było Marcina cisnąć 😜

Ciekawy jestem jaki będzie odbiór spoza forum na te zegareczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszły piątek dostane 2 nowe sample pasków do Retrosporta z przeszyciem w innym odcieniu zieleni oraz z przeszyciem pomarańczowym. Jeśli któraś wersja przypasuje to później dostawca będzie potrzebował ok 2 tygodni na produkcje. Przy okazji poprawiłem pewne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w przyszły piątek dostane 2 nowe sample pasków do Retrosporta z przeszyciem w innym odcieniu zieleni oraz z przeszyciem pomarańczowym. Jeśli któraś wersja przypasuje to później dostawca będzie potrzebował ok 2 tygodni na produkcje. Przy okazji poprawiłem pewne rzeczy.
Coś czuję, że z pomarańczową nicią będzie

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Panowie!
6 sierpnia 2019 r. wszystko się zaczęło, a dziś mamy finał!
 
Najpierw było zaciekawienie, akceptacja, marzenia.
Potem szybkie (bardzo) projektowanie. Rekordowe?
 
Aby nagle usłyszeć, że raczej ten projekt idzie w odstawkę!
Więc powstała spontanicznie "lista poparcia i wsparcia"!
 
No i drgnęło - liczba wpisów rosła, nadzieja na realizację także.
 
Pojawiła się decyzja, rendery, radość i oczekiwanie.
 
I po niewielkim opóźnieniu mamy zegarek - fizycznie i namacalnie!
 
100. rocznica zakończenia wojny z bolszewikami (18 marca 1921 roku podpisano traktat ryski) jest symboliczna!
 
Oj ciekaw jestem pierwszych wrażeń...
I ta jedna wskazówka niczym polska szabla ;)

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry zapłata dokonana.

W oczekiwaniu na zegarki.

pozdrawiam

Piotr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zielen w przeszyciu lepsza.

 

Pomaranczowa nic zmniejszy "istotnosc" pomaranczowej 06 i pola miedzy 09 - 11 na "obrotomierzu". Troche od nich odwroci uwage.

 

A zielona wrecz przeciwnie - podkresli jedyny zielony element czyli wskazowke. Ponadto zielona bez przeszycia poprzecznego tworzy taki mariaz sportu i elegancji (ktora to elegancja mam wrazenie zniknie przy pomaranczu jako zdecydowanie bardziej krzykliwej barwie niz zielen).

 

Zostawilbym jak w projekcie zielona bez przeszycia poprzecznego.

Ale to tylko moje skromne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie zielen zostawil ale kolor wskazowki jest tak nietypowy ze ciezko znalezc nić ktora by przypasowala. Z pomaranczem po prostu latwiej dopasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

ja bym chetnie zielen zostawil ale kolor wskazowki jest tak nietypowy ze ciezko znalezc nić ktora by przypasowala. Z pomaranczem po prostu latwiej dopasowac.

Hmmm... twardy orzech. Ale i tak mimo wszystko chyba bym pozostal przy zielonych. Nic sie przeciez z czasem przy noszeniu tez nieco przybrudzi i i tak nie bedzie identyczna jak wskazowka (w pozostalych modelach takze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - jak początek sprzedaży? Cała lista forumowa się odliczyła? I czy spoza forum jest zainteresowanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.