Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, sanik napisał(-a):

A czy ich produkcja nie została zakończona?

 

Widzisz tego to nie wiem, strzeliłem na szybko z pamięci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Nocny Jastrząb napisał(-a):

 

Widzisz tego to nie wiem, strzeliłem na szybko z pamięci. 

Marcin potwierdził, już nie robią.

Z tych sensownych pozostają eta i sellita, a to co najmniej +1000 do kosztu zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sanik napisał(-a):

A znasz taki mechanizm, oprócz tych za gruby hajs? 

Marloe stosuje Miyota 8N33. 

Nie nada sie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Na jutjub są głównie użytkownicy których szczytem posiadania jest casio i bynajmniej nie Oceanus. Sporo dziwnych komentarzy się tam czyta. Przynajmniej człowiek wie jak wygląda rzeczywistość poza grupami zegarkowymi 🙂 .

 

A co do pilota. Obiecałem, że pokażę projekt jak wyślę jedno-wskazówkowce. Co prawda jeszcze wisi nam Retrosport ale niech będzie. Tak naprawdę projekty łączyć będzie koperta ale każdy ma swój własny charakter i zupełnie inny klimat. No więc włala! Przywitajcie pierwszego Fliegera nie będącego chronografem od Vratislavii.

 

942166455_Beztytuu.thumb.jpg.d0eb5a847e3d2f5aa89d259510ae96b1.jpg

 

 

Świetnie zapowiada się ten Fliger tylko napisz proszę czy koperta będzie jak na Fliegera przystało 47-51 mm?  🙂

Jeśli tak to  poproszę  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Panie, nie ma szans. Takie czasy. Teraz tylko damskie rozmiary sie sprzedaja.

Wkrótce Xicorr wrzuci garfisha, ciekawy jestem czy klient się znajdzie na niego?

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Marcin potwierdził, już nie robią.

Z tych sensownych pozostają eta i sellita, a to co najmniej +1000 do kosztu zegarka.

Nie wiem ilu osobom by takie coś pasowało, ale ja byłbym skłonny dopłacić. Może udałoby się zrobić jakąś mocno limitowaną wersję pilota z takim manualem, bez drastycznego zwiększania innych kosztów (niezwiązanych bezpośrednio z zakupem mechanizmu)?

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle pilot wygląda koncepcyjnie, choć moim zdaniem dużo dzieje się na tarczy i na skutek tego wskazówki trochę się zlewają z „tłem”. Pewnie można by coś delikatnie zmienić w tej materii. Konkretnego pomysłu w tej chwili nie mam... 🤔


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek pilota można by wydzielić do odrębnego.

A tymczasem gwiazda tego tygodnia 😜

IMG_20210325_184132.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na etapie projektowania był spora dyskusja o tym,  gdzie na tarczy powinna znajdować się strefa "stresu", czy na godzinach porannych, czy popołudniowych.

Dla mnie, decyzja o zrobieniu jej w Manometrach w godzinach porannych była słuszna i wywołuje ciepły uśmiech przy rannej krzątaninie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ma ona podwójne zastosowanie. Rano - żeby zorganizować się do pracy. Wieczorem - żeby ogarnąć dziecko do spania.
Jest po prostu idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jak rano minie żółta strefa to trzeba się powoli budzić. Za to po południu żółte pole raczej oznacza relaks.


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sanik napisał(-a):

Wątek pilota można by wydzielić do odrębnego.

A tymczasem gwiazda tego tygodnia 😜

 

 

Jeśli można wiedzieć skąd jest pasek bo chyba do mojego kremowego 01 też by fajnie pasował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Panie, nie ma szans. Takie czasy. Teraz tylko damskie rozmiary sie sprzedaja.

 

Panie, tak przy okazji. Moja Żona kazała się zapytać (ma nawet stronę VC na obserwowanych w fb!!!), kiedy Pan wypuścisz jakiś damski zegarek. Taki nie za duży, jakieś 42 mm (teraz nosi 46 mm) :D ;)

 

Z manometrów przypadł jej do gustu 01. Przymierzyła. Ładny, powiedziała, ale trochę mały. Jako że ma wąski nadgarstek zaciągnęła pasek do oporu, popatrzyła się i powiedziała: trzeba by dziury dorobić, żebym go mogła nosić, ale ten pasek jest taki ładny, że go szkoda dziurawić...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

 

Jeśli można wiedzieć skąd jest pasek bo chyba do mojego kremowego 01 też by fajnie pasował. 

https://www.bartonwatchbands.com/collections/canvas-quick-release-watch-bands/products/khaki-crafted-canvas?variant=2529181302810

8 minut temu, tarant napisał(-a):

 

Panie, tak przy okazji. Moja Żona kazała się zapytać (ma nawet stronę VC na obserwowanych w fb!!!), kiedy Pan wypuścisz jakiś damski zegarek. Taki nie za duży, jakieś 42 mm (teraz nosi 46 mm) :D ;)

 

Z manometrów przypadł jej do gustu 01. Przymierzyła. Ładny, powiedziała, ale trochę mały. Jako że ma wąski nadgarstek zaciągnęła pasek do oporu, popatrzyła się i powiedziała: trzeba by dziury dorobić, żebym go mogła nosić, ale ten pasek jest taki ładny, że go szkoda dziurawić...

Kup ukochanej VISa 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VISa nosiła, ale go nie pokochała :P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tarant napisał(-a):

VISa nosiła, ale go nie pokochała :P

Nie wypada pisać w tym wątku, ale damski zegarek szykuje Xicorr, tj. Garfisha 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja Małżonka jak zobaczyła wczoraj Manometra.02 - zdjęła mi z nadgarstka, założyła sobie i chociaż pasek był za długi zakomunikowała, że będzie pożyczała :) 

bo ładny i do żółtej sukienki pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze nastała prawdziwa burza i zanim pojawi się Retrosport dwa pierwsze znikną ze sprzedaży - ... a były wątpliwości, czy w ogóle się zabierać za planowanie produkcji :)

 

Eeeeh, czarny strasznie mi się podoba, a świnka już rozbita wcześniej.

 

Pilot dla mnie bardzo obiecujący - świetne pomysły. Koronka kulista lub diament.

No i czas na mega dekiel - ciekawe co tam będzie. 

Edytowane przez Grigoris1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jutjub są głównie użytkownicy których szczytem posiadania jest casio i bynajmniej nie Oceanus. Sporo dziwnych komentarzy się tam czyta. Przynajmniej człowiek wie jak wygląda rzeczywistość poza grupami zegarkowymi .
 
A co do pilota. Obiecałem, że pokażę projekt jak wyślę jedno-wskazówkowce. Co prawda jeszcze wisi nam Retrosport ale niech będzie. Tak naprawdę projekty łączyć będzie koperta ale każdy ma swój własny charakter i zupełnie inny klimat. No więc włala! Przywitajcie pierwszego Fliegera nie będącego chronografem od Vratislavii.
 
942166455_Beztytuu.thumb.jpg.d0eb5a847e3d2f5aa89d259510ae96b1.jpg
 
 
jak dla mnie MEGA! na jednowskazuwkowca nie skusiłem się - nie mój klimat ale ten juz TAK!

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przekonany o słuszności podjętej decyzji.74c8e929b9143f4649cc220759661407.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to najszybciej rozchodzący się projekt?
f40847e02a343793e9c876fa54d3bcc9.jpg


Po ilości zdjęć wersji 02 myślałem że to ta przoduje w sprzedaży a tu proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.