Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Grzejan

Swiss Military Hanowa - Gwarancja Certyfikat

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem nowy zegarek, w przesyłce dostałem certyfikat - i zrodziło mi się pytanie - jaka jest możliwość skorzystania z autoryzowanego serwisu - certyfikat nie jest stemplowany, nie ma daty zakupu. Zegarek jest nowy i sprawny - jednak w przypadku awarii będę musiał wysyłać do sklepu - firmy wysyłkowej? Trochę w koło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie odpowiediano mi żę przysługuje mi dwuletnia gwarancja z tytułu rękojmi - mimo wszystko czuję lekki niesmak - zegarek miał być na prezent - teraz robi sie kłopotliwa sytuacja --- zegarek nawali, wtedy osoba obdarowana będzie szukała mnie a nie serwisu. Jakby ktoś z forumowiczów miał kontakt do krajowego przedstawiciela, było by mi miło, może on pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys Military Swiss Hanowa Flagship cos tam coś tam.. jeszcze przed era mojej fascynacji zegarkami mechanicznymi! nosiłem go dumnie jakies połtora roku i nagle po basenie zaczął parować od środka mimo WR100m. Dbałem o to żeby nie kręcić w wodzie koronką ani nie bawić się chrografem. Przypuszczam że wada powstała gdy na wysokości przelotowej jakies 10500m nad Ziemią postanowiłem zmienić czas na lokalny, potem przy lądowaniu i wyrównywaniu ciśnień walnęła pewnie jakaś uszczelka. Ale wracając do wątku - zegarek kupiony na Zalando :) hehe bardzo duże rabaty były :) - napisałem maila do customer service o powstałej wadzie - jakaś miła Pani odpisała i za kilka dni zegarek odebrał kurier a ja dostałem zwrot kasy na konto :) nie kupiłem już kolejnego Hanowa! nie pamiętam czy były jakies stemple sklepowe itp. Wiec taka to historia z 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wojuję z Zalando. Kręcą - piszą jakieś bzdety że jestem bezpieczny bo oni ponoszą odpowiedzialność gwarancyjną, ale prostej czynności w postaci podbicia Certyfikatu jakoś nie maja ochoty wykonać. Skończy się pewnie zwrotem towaru. Zegarek fajny z szafirem i choć kwarc pewnie by był fajnym zamiennikiem. Czekam jeszcze 3  dni na ich decyzję i zwracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem najmniejszego problemu! Oddali mi pieniądze na konto choć nawet o to nie prosiłem - myślałem ze dostanę nowy zegarek, a nawet oddali mi kupony rabatowe które wykorzystałem do zakupu. może uda mi się znaleźć na mailu korespondencję z tamtego okresu (choć wątpię) bo to jakięś już jakieś 4-5 lat. Firma Zalando z tego co pamiętam jest niemiecka, Pani z która korespondowałem była Polką i byłem bardzo miło zaskoczony taka realizacją mojej reklamacji i pomyślalem sobie właśnie ze w Polsce to właśnie "ktoś" by kombinował albo próbował wmówić mi winę za uszkodzenie zegarka. powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedz od Zalando Lunge - Kupują w dużej ilości od producenta i nie są oficjalnym dystrybutorem. Przejmują na siebie obowiązki wynikające z tytułu rękojmi, jednak Oni są tylko i wyłącznie uprawnieni do ewentualnych napraw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.