Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
osobliwy nick

Najlepszy kwarc chrono

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie godne uwagi zegarki kwarcowe z chronografem, z powiedzmy wyższej półki? Kojarzę Seiko Astrona, są jakieś propozycje od Citizena, ale czy to wszystko? Zauważyłem, że ciężko znaleźć coś ciekawego na poziomie mechanicznych zegarków z chronografem, typu Tag Heuer Carrera.

Edytowane przez osobliwy nick

Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czy Longines Hydroconquest, z modelem L3.843.4.96.6 to już wyższa półka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie jestem specjalistą, może inni ocenią  :) Wygląda całkiem ok.


Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z zupełnie innej półki cenowej na pewno wwrto zwrócić uwagę na Chrono Rapide S.13 od Vratislavia Conceptum :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę ten zegarek, on mnie również jakoś nigdy szczególnie nie porwał.

Edytowane przez osobliwy nick

Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Longines Hydroconquest, z modelem L3.843.4.96.6 to już wyższa półka?

Chyba nie :unsure:

Ale Longines Hydroconquest VHP już bliżej.

 

Natomiast "zegarki kwarcowe z chronografem, z powiedzmy wyższej półki" to oczywiście Breitling Professional. Tylko czy półka nie za wysoka?

 

A "znaleźć coś ciekawego na poziomie mechanicznych zegarków z chronografem, typu Tag Heuer Carrera" jest dość łatwo: na przykład Tag Heuer w kwarcu:

https://www.czaszegarkow.pl/tag-heuer-aquaracer-chronograph-czarny-stal-o43-mm-p-291910.html

:)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały i kiepski ten wybór. Breitling jakoś do mnie nie trafia, poza tym trochę za drogo. Zaś ten Tag Heuer też taki niemrawy. W porównaniu do Astrona, mimo wszystko nie mają szans u mnie.


Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego oczekujesz od zegarka? Co znaczy dla ciebie najlepszy? Najwięcej bajerów? Najlepsze wykonanie detali? Największy prestiż? A może minimalizm i kultowy projekt? Coś innego? Co znaczy twoje "coś ciekawego"?

 

Generalnie jeśli chodzi o o kwarce to raczej japońskie wyroby mają wiele "do powiedzenia", mimo że kwarce oferuje i Patek Philippe (nie chrono)

 

Wybieraj wśród oceanusa, najwyższych linii citizena i seiko. Za granicą (jdm) jest tego znacznie więcej, najczęściej w lepszych pieniądzach.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego oczekujesz od zegarka? Co znaczy dla ciebie najlepszy? Najwięcej bajerów? Najlepsze wykonanie detali? Największy prestiż? A może minimalizm i kultowy projekt? Coś innego? Co znaczy twoje "coś ciekawego"?

 

Generalnie jeśli chodzi o o kwarce to raczej japońskie wyroby mają wiele "do powiedzenia", mimo że kwarce oferuje i Patek Philippe (nie chrono)

 

Wybieraj wśród oceanusa, najwyższych linii citizena i seiko. Za granicą (jdm) jest tego znacznie więcej, najczęściej w lepszych pieniądzach.

Oczekuję czegoś na poziomie Tag Heuer Carrerra, ale w kwarcu. Patrzę i od razu widzę, że trzymają pewien poziom. Trudno znaleźć coś z takim polotem i wyczuciem wśród kwarców. A te kwarce, które robi Tag raczej jakoś nie dorównują produktom tej firmy z mechanizmami mechanicznymi, przynajmniej takie mam wrażenie.

 

Seiko SNA411 Flightmaster

 

 

 

Kojarzę ten zegarek, fajny, ale to nie ta półka. To nie jest zegarek na który chciałbym odkładać i, gdy już go kupię czuć, że kupiłem jeden z fajniejszych produktów w swoim życiu. Bez obrazy, pomimo mnogości funkcji, dobrej marki, to wciąż zwykły kwarc.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pozdrawiam kolegów z knives.pl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.