Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Plaj3r

Witam

Recommended Posts

Witam,

Jestem miłośnikiem zegarków od 2 lat. Impulsem było zakupienie z ciekawości jakiegoś badziewnego tevise z chin za kilka PLN. Rozebrałem go i ku mojemu zdziwieniu rzeczywiście były tam malutkie metalowe(?) części, które radośnie sobie tykały a nie kawałek cegły. Tak się zaczęło.

Aktualnie w kolekcji posiadam:

Seiko SKX007K2 (własnoręczny mod; bezel z insertem, chapter ring oraz mechanizm nh36),

Seiko SKX007J1,

Victorinox Officers Classic 241369,

Seagull Chinese Military D813.581,

Epos 3433.228.29.19.99

Casio LCW-M170D-1AER - wzornik czasu :)

Choruję na:

Seiko SRP309J1

Seagull 1963,

Seiko Presage Cocktail Blue SRPB41J1,

Epos 3440.322.20.16.25

Frederique Constant Manufacture Classics FC-710MC4H6.

Pozdrawiam wszystkich entuzjastów horologii, zegarów i zegarków.

Edited by Plaj3r

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By msz38
      Witam serdecznie!
      Nazywam się Michał, zegarkami interesuje się od dawna, ale tylko kwarcowymi i tylko regulowanymi przez bluetooth albo radio. 
      Zawsze interesowałem się zegarkami ekstremalnie dokładnymi i praktycznymi, dlatego odpadały mechaniczne. 
      Taka obsesja  
      Jestem na etapie zakupu nowego zegarka, mam nadzieje że niedługo napiszę jakąś fajną recenzję. 

• By Piotoman
      Witam,
      Pierwszy raz jako zalogowany
      Wcześniej tylko anonimowo czytałem interesujące mnie wątki, teraz się odważyłem i jestem z Wami.

Pozdrawiam
      Piotr
    • By Waldi011065
      Zgodnie z tradycją witam Was serdecznie, przywiała mnie tu pasja do starych zegarów, którą odkryłem stosunkowo niedawno  . Generalnie lubię antyki, starocie bo mają duszę. Teraz będę czytał, pytał i zgłębiał wiedzę o zegarach.
    • By Kat.Wiez.Zaw
      Dzień dobry 

Mam na imię Katarzyna, od wielu lat, a praktycznie od kiedy tylko sięgnę pamięcią, moją pasją są pióra wieczne. Jednakże (jak zauważyłam jest to często te dwa "schorzenia" występują jednocześnie), od ponad roku zainteresowałam się tematem zegarków. Jak mam w zwyczaju, nie zwykłam robić niczego powierzchownie, temat wciągnął mnie na całego. Jak do tej pory moja kolekcja jest niewielka - klasyczny, elegancki Tissot PR50, codzienny, kwarcowy Timex oraz może to dziwne, dwa aviatory od Seiko, z linii SNK, z beżową tarczą (wersja na lato z paskiem nato) oraz czarną (bardziej w klasycznym wydaniu, z paskiem skórzanym w stylu buhrów). Mam zamiłowanie również do rzemiosła i skóry, toteż stawiam pierwsze kroki w tworzeniu pasków do zegarków. 
      Nie ukrywam, iż w wyborze Seiko bardzo pomogło mi forum, swoją nieocenioną wiedzą, za której pokłady serdecznie dziękuję. Z radością poszerzam swoją wiedzę dzięki właśnie Wam.

Pozdrawiam wszystkich
      Katarzyna
    • By SirKordian
      Witam Was serdecznie,
      Długo szukałem i czekałem na powstanie zegarka, który będę nosił tak jak posiadany Citizen Eco-Drive Promaster. Prawdopodobnie nie wniosę za wiele wiedzy na formu, ale napewno garściami będą ją czerpał.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.