Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Sierpień "Podróże, małe i duże" GŁOSOWANIE

Ankieta: Podróże, małe i duże  

34 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie:

 

"Podróże, małe i duże"

 

Głosujemy na minimum jedno zdjęcie (ale można na więcej). Głosowanie trwa do końca dnia 30.08

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni dnia 31.08.

 

Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 6 punktów, a za trzecie 4 punkty
Dla lidera punktacji po wszystkich 12 konkursach miesięcznych przewidujemy atrakcyjną nagrodę.

 

Powodzenia!

 

 

Zdjęcie 1

jZn4GSn.jpg

 

Zdjęcie 2 

LfrL29F.jpg

 

Zdjęcie 3

1vkpri8.jpg

 

Zdjęcie 4

5Nuirby.jpg

 

Zdjęcie 5

X4Nk6Ti.jpg

 

Zdjęcie 6

CmElZiD.jpg

 

Zdjęcie 7

s15snxc.jpg

 

Zdjęcie 8

dwxLwda.jpg

 

Zdjęcie 9

B9oTphY.jpg

 

Zdjęcie 10

duVuQjS.jpg

 

 

Konkurs wygrywa...

 

1. miejsce - PistolPete (19 głosów, 31,15%)  - 10 punktów

 

2. miejsce - Fidelio (12 głosów, 19,67%)  -  6 punktów

3. miejsce - Masu (10 głosów, 16,39%)  - 4 punkty

 

Gratulujemy zwycięzcom!

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za prace, a głosującym za ich głosy! Zapraszamy do dyskusji.

Niedługo ogłosimy temat edycji wrześniowej :)

 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie 3

Głosujemy w ankiecie, na górze. Komentarz nie oznacza głosu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierpniowy konkurs fotograficzny otwarty ! Autorzy zdjęć czekają na Wasze głosy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór, więc zaznaczyłem kilka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór, więc zaznaczyłem kilka :)

I o to chodzi, zapraszam resztę do głosowania, jeszcze dużo można zmienić głosami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) zapraszam resztę do głosowania, jeszcze dużo można zmienić głosami :)

 

Bierzcie przykład z kolegi @LincolnSixEcho - lokowanie produktu w różnych tematach forum dźwignią handlu.  W wypadku konkursu, dźwignią frekwencji... ;)


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie przykład z kolegi @LincolnSixEcho - lokowanie produktu w różnych tematach forum dźwignią handlu.  W wypadku konkursu, dźwignią frekwencji... ;)

 

Jasna sprawa. Staramy się znaleźć złoty środek między zachęcaniem do udziału w głosowaniu, a przesadnym spamowaniem niezainteresowanym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało jeszcze kilka dni do końca głosowania, walka o drugie i trzecie miejsce wciąż jest zacięta, głosujemy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, jakby głosujący się postarali, to mogą całe podium przewrócić do góry nogami

Wszystko w Waszych rękach, zapraszamy do głosowania

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie godziny głosowania! Kto jeszcze nie głosował - to jest ten moment :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki w pierwszym poście, zapraszamy do dyskusji i gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w sierpniowej edycji! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom dostarczenia fajnej zabawy i gratulacje dla liderów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom i głosującym

Początkowo miałam koncepcję podobną do Masu, ale za żadne skarby nie chciało mi wyjść tak dobre zdjęcie

Natomiast fotka PistolPete to klasa sama w sobie

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluję wszystkim Kolegom, którzy zdecydowali się wysłać zdjęcia na konkurs, zaczynając od Kolegi @PistolPete. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko jednego, żeby więcej głosujących było... Marek miał na to sposób, gdzie mógł, to zachęcał. I choć oczywiście pojawili się tacy, którym ta forma zachęcania do udziału w konkursie przeszkadzała, to może jednak warto do niej wrócić? Konkursy to fajny, nowy pomysł, który nieco "rozruszał" forum i warto, żeby je popularyzować. Dzięki za udział, dzięki za wszystkie głosy, w tym oczywiście te ma moje zdjęcie i ...do następnego ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim uczestnikom za pomysły i wykonanie, ładne zdjęcia :)

Szczególnie gratuluje jednemu uczestnikowi który zrobił taki krok w fotografii jak ten klient na księżycu :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko jednego, żeby więcej głosujących było... Marek miał na to sposób, gdzie mógł, to zachęcał. I choć oczywiście pojawili się tacy, którym ta forma zachęcania do udziału w konkursie przeszkadzała, to może jednak warto do niej wrócić? Konkursy to fajny, nowy pomysł, który nieco "rozruszał" forum i warto, żeby je popularyzować.

Też jesteśmy za tym żeby chociaż ułamek użytkowników tego forum brał udział w głosowaniu (nie mówiąc już nawet o braniu udziału w samym konkursie) dlatego będziemy zachęcać do wzięcia udziału w konkursach i głosowaniu coraz więcej. Postaramy się żeby forma "reklamy" była uprzejma, a przy tym zachęcająca. Tymczasem, jeszcze chwila i ogłosimy temat wrześniowy. Będzie ciekawie :)

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marek miał na to sposób, gdzie mógł, to zachęcał. I choć oczywiście pojawili się tacy, którym ta forma zachęcania do udziału w konkursie przeszkadzała, to może jednak warto do niej wrócić? Konkursy to fajny, nowy pomysł, który nieco "rozruszał" forum i warto, żeby je popularyzować. Dzięki za udział, dzięki za wszystkie głosy, w tym oczywiście te ma moje zdjęcie i ...do następnego ;-)

Myślę, że słabsza frekwencja to głównie wynik sezonu ogórkowego. Choć i tak było całkiem nieźle W następnych miesiącach, mam nadzieję, będzie lepiej

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tak póżna reakcję. Kilkudniowy wyjazd relaksacyjny z założonym ograniczonym korzystaniem z internetu.

Bardzo się cieszę z wyniku i chciałbym podziękować wszystkim głosujacym. Zwłaszcza na moje zdjęcie.  ;)  Oczywiście to żart. Dziękuje wszystkim, którzy zadali sobie minimum trudu aby obejrzeć zdjęcia i kliknąć w głosowaniu. Mam nadzieję, że w następnych edycjacjach frekwencja będzie wyższa.

I moje gorące gratulacje dla wszystkich innych uczestników konkursu! Rywalizacja była nie tylko na naprawdę wysokim poziomie ale tez bardzo wyrównanym. Sam nie wiedziałbym kogo wskazać na zwycięzcę. Prawdopodobnie nie byłaby to moja fotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że, zdolny to skromny :) Ale masz rację, że co najmniej kilka zdjęć mogło walczyć o zwycięstwo.

 

Teraz zapraszamy do nowej edycji, jest jeszcze tydzień na przygotowanie pracy w temacie "Francja elegancja". Szkoda by było stracić lidera klasyfikacji przez brak udziału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.