Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nucky Thompson

Radziecki do codziennego noszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, jak to jest z raczej większą ilością czasomierzy radzieckich. Albo najlepiej nie wyjmować z gablotki, albo nosić okazjonalnie. Tym bardziej, jak ktoś pracuje "fizycznie". Które egzemplarze byście polecili do codziennego użytku, żeby koperty nie wyżarło od potu i nie uszkodziły się od paru kropelek nagłego deszczu :)? Poza "grubasami".

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia polecam Amfibie. U mnie zegarki, które noszę na codzień, narażone są na dodatkowe czynniki, typu saletra. Zakładałem kiedyś do pracy klasyczne modele. Fajnie mi się je nosiło, ale po niespełna pół roku mechanizm nadawał się do naprawy. Powstawały na kopercie silnie postępujące wżery. Zdecydowałem się wtedy na stal. Odkąd kupiłem nową amfibie i nato, nosze go bez obaw o zachlapanie. Mogę wejść w nim po pracy pod przysznic. Przez co, nawet codzienna kosmetyka takiego roboczego zegarka staje się łatwiejsza. Nawet saletra z którą ma styczność, nie powoduje niszczenia na kopercie. Są różne modele koperty, grubsze, cieńsze więc myślę, coś uda się znaleźć. Dodatkowo powiem, że najdłużej wytrzymała mi taka rakieta ;)d9c3699513e88d15ec1af617d152217f.jpg

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Paweł Kucaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowe poljoty w wersji 23 i 17 kamieni i 55g też są fajne do noszenia. Problem tylko ze szkiełkami. Amfibii nic nie przebije... Stal, grube szkło, zakręcaną koronka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia jest rasowym toolwatchem.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taką rolę spełnia Komandir. Używany we wszystkich porach roku przy pracach ogrodowych i nie tylko :)

 

post-94612-0-22810600-1567448295_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najelpsza będzie Amfibia. Choć ja osobiście na co dzień noszę czarnego Poljota 3133 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.