Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Saragas

Zegarek dla żony do 5 000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

potrzebuję porady. Szukam zegarka dla żony na okrągłe urodziny. Jak do tej pory mam upatrzone takie:

 

- Rado Centrix

- Tag Heuer Aquaracer Lady

 

Budżet to 5-6k zł. Zegarek musi być na bransolecie, raczej w męskim stylu. Koniecznie szwajcar. Doradźcie coś proszę.

 

Myślę jeszcze nad Omega Seamaster 28mm. Czy to dobry pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega seamaste 300m- bardzo fajny wybór :

https://www.zegarkionline.pl/sportowe-zegarek-omega-seamaster-diver-james-bond-quartz-22248000-p-2256.html?gclid=EAIaIQobChMI557Pjeil5AIVBcAYCh0msgLyEAQYAyABEgKwlvD_BwE

 

A cenę można znacznie obniżyć do poziomu oczekiwanego przez Ciebie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rado Centrix są dość niebanalne, Omega z kolei wydaje mi się już mocno męska, choć to wcale nie musi być minus. Najbardziej po środku jest Aquaracer. Wszystkie marki godne zaufania i będą dobrym wyborem. Pytanie w czym najlepiej będzie się czuła żona

Mam kilkuletniego Aquaracera i jakbym miała wybierać z tych 3, to nadal bym go wybrała. Wydaje się być najbardziej uniwersalny.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquaracer z metalowym bezelem (32mm) u mojej żony sprawdza się doskonale. Akurat ma wersję z perłowa tarczą, żeby nie było za monotonnie. Zegarek jest mega uniwersalny i żona go uwielbia. Niedawno chciałem jej podarować omege constellation, ale uznała, ze u taj woli starego taga.

Śmiało negocjuj i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po mojej małżonce to dobry kierunek.

Nad Rado Centrix myślała dość długo i w końcu po paru przymiarkach doszła do wniosku, że ceramiczna bransoleta bardzo się palcuje. Właściwie wystarczy ją wziąć do ręki i już są widoczne ślady na bransolecie. Do tego nie jest to zbyt uniwersalny zegarek.

Z kolei Aquaracer bardzo się podoba, i to niezmiennie. Do tego bardziej uniwersalny.

 

Gdyby nie ten męski styl to bym jeszcze zaproponował coś takiego:

https://jubitom.com/zegarki/frederique-constant/slimline/zegarek-frederique-constant/fc-206mpwd1s2b

To jest akurat wersja w różowym złocie ale są też inne.

No i diamenty, kobiety kochają diamenty :)

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozmiar 27 wystarczy to za 5800 na zgora zielona Góra masz wersję Aquaracer z diamentami. Całkiem dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.