Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szymar

Na weekend do Włocławka

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

Moja Teściowa w październiku jedzie do uzdrowiska wieniec zdrój. Jako dobry zięć zostałem namówiony na odwiedziny u mamusi (przez dobre drogi argument, ze przecież to daleko z Wrocławia upadł).

W związku z tym mam pytanie - znacie jakies fajne apartamenty w rozsądnych cenach we Włocławku. Musi mieć ze dwie sypialnie plus salon bo parę osób nas bedzie.

Polecicie ci warto zobaczyć i gdzie dobrze, smacznie zjeść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak towarzystwo >40 to lepiej jedzie na fajfy do Ciechocinka .

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lawnowerman Na bookingu szukam oczywiście ale myślałem, że cos polecanego chwycę. @opiotr teściowa chyba nie korzystałaby z uciech Ciechocinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lawnowerman Na bookingu szukam oczywiście ale myślałem, że cos polecanego chwycę. @opiotr teściowa chyba nie korzystałaby z uciech Ciechocinka.

Myślę, że teściowa najbardziej skorzysta.

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że teściowa najbardziej skorzysta.

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Ale by jaja były jakby w tango poszła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Włocławka jeździłem często w celach służbowych. Było to co prawda kilka lat temu, ale miasto sprawiało przygnębiające wrażenie. Na głównym 'deptaku' prowadzącym do Wisły, tylko pojedyńcze kamienice były odnowione, reszta przypominała slumsy. Miasto smutne i szare, ludzie tacy sami. Może przez ten czas coś się zmieniło na lepsze, ale i tak jakichś wielkich atrakcji nie uświadczysz. Wielka to jest zapora ;)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nic się nie zmieniło, to nudne jak p...a miasto ;) Z Włocławka to dobry jest tylko ketchup :D Tam się nie da nic robić! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrażenia dlatego zaproponowałem Ciechocinek.

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

We Włocławku zjeść w tym momencie można w dwóch dosłownie miejscach, numer jeden to Gallery Food na ul.  Stanisława Bechiego 4 (według mnie powoli się staczają, nie to co wcześniej ale i tak jak na Włocławek to bardzo dobrze) oraz na ul. 3 maja w Raz Dwa Pasta. Jedyna dobra pizzeria to Pesto na ul. Zbiegniewskiej 85.

 

Do zwiedzania jest tylko tama na Wiśle.

 

Syf straszny w centrum, patologia się panoszy na głównym deptaku czyli ulicy 3 maja. 

 

Co do noclegu to rzuć okiem na:

 

http://apartamenty-lofty.pl

 

Gdyby nie pasowało to szukać coś na bookingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Włocławku zjeść w tym momencie można w dwóch dosłownie miejscach, numer jeden to Gallery Food na ul. Stanisława Bechiego 4 (według mnie powoli się staczają, nie to co wcześniej ale i tak jak na Włocławek to bardzo dobrze) oraz na ul. 3 maja w Raz Dwa Pasta. Jedyna dobra pizzeria to Pesto na ul. Zbiegniewskiej 85.

 

Do zwiedzania jest tylko tama na Wiśle.

 

Syf straszny w centrum, patologia się panoszy na głównym deptaku czyli ulicy 3 maja.

 

Co do noclegu to rzuć okiem na:

 

http://apartamenty-lofty.pl

 

Gdyby nie pasowało to szukać coś na bookingu.

Dzieki. Wlasnie na te apartamenty patrzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Wlasnie na te apartamenty patrzyłem.

Można Bulwary odwiedzić

Wzorcownia

Dworzec (zobaczyć jak nie powinien wyglądać :P)

Park na slodowie

Tama

Katedra

W promieniu 15-20km dużo fajnych małych miejscowości

Co do jedzenia

Pesto , hotel Aleksander , portofino

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można Bulwary odwiedzić

Wzorcownia

Dworzec (zobaczyć jak nie powinien wyglądać :P)

Park na slodowie

Tama

Katedra

W promieniu 15-20km dużo fajnych małych miejscowości

Co do jedzenia

Pesto , hotel Aleksander , portofino

Pozdrawiam

Dzieki, zanotowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uważaj na złodziei, bo tam podobno kradną zawodowo prawie wszyscy, zwłaszcza w centrum. :) 

Ja kiedyś na jednej z bocznych ulic od ul. 3 Maja oddaliłem się od swojego samochodu na max 5 minut i po przyjściu nie miałem już radia.  :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uważaj na złodziei, bo tam podobno kradną zawodowo prawie wszyscy, zwłaszcza w centrum. :)

Ja kiedyś na jednej z bocznych ulic od ul. 3 Maja oddaliłem się od swojego samochodu na max 5 minut i po przyjściu nie miałem już radia. :)

No to mnie zachęciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uważaj na złodziei, bo tam podobno kradną zawodowo prawie wszyscy, zwłaszcza w centrum. :) 

Ja kiedyś na jednej z bocznych ulic od ul. 3 Maja oddaliłem się od swojego samochodu na max 5 minut i po przyjściu nie miałem już radia.  :)

Nigdy nie byłem we Włocławku. :unsure:

Czy coś mnie ominęło ? :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś mnie ominęło ? :huh:

Więzienie. :)  :P

Podobno jest tam jedyny zakład karny w Polsce do którego skazani i tymczasowo aresztowani jadą na siedząco i po krótkim pobycie większość z nich wyjeżdża na leżąco i nogami do przodu. :)  Tak że jadąc przez Włocławek i jego okolice trzeba bardzo uważać żeby nie popaść w konflikt z prawem.  :P  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zanotowane.

Spędziłem ok. 100 nocy w różnych hotelach we Włocławku i moje konkluzje są następujące:

 

- Nocleg - najlepsze warunki są w Bursztynowym Pałacu (wystrój wnętrz to kwestia gustu), jedzenie też mieli całkiem całkiem.

 

- Jedzenie najlepsze w Impresji.

 

- Jak lubisz sushi to koniecznie Yakibar - wygląda jak wygląda, ale sushi świetne.

 

 

Omijaj Hotel Młyn, serio.

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać co jest nie halo z tym hotelem Młyn? Prawie go już kliknąłem na bookingu na weekendowy wypad. Z góry dziękuję.

 

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać co jest nie halo z tym hotelem Młyn?

Poczytaj opinie => https://www.kayak.pl/Wloclawek-Hotele-Hotel-Mlyn-SPA.404621.ksp?gclid=Cj0KCQjwqs3rBRCdARIsADe1pfT0B-bUZe0yxJJCFj3tPVNJcv4LhgWdbVGAew7aHw4DKlqPAZRjPOIaAkG4EALw_wcB

 

@ dziadek - No to mnie wystraszyłeś. :(

Czyżby matecznik Seryjnego Samobójcy ?

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze,

 

zazwyczaj nie piszę negatywnych opinii, z racji charakterystyki pracy często podróżuję, ale takiego dziadostwa jak ten młyn jeszcze nie widziałem.

 

Spałem tam kilka razy - nic innego w znośnym standardzie nie było na ostatnią chwilę dostępnego.

 

Obiekt z zewnątrz ciekawy, pokoje jeszcze akceptowalne (wystrój, bo czystość już nie) ale łazienki to dramat - stare ruszające się płytki, przeciekająca kabina prysznicowa, zacinająca się spłuczka, która hałasowała całą noc a rano nie mogłem się doprosić naprawy/wymiany pokoju (zbiór przypadków z kilku pobytów).

 

Jedzenie słabe, czas oczekiwania bardzo długi.

 

Szczytem było to, że kiedyś wyrobiono dwóm pijanym chłopaczkom kartę do mojego pokoju - swoją zostawili w czytniku, jak szli do sklepu po zaopatrzenie i przypadkowo podali niewłaściwy numer.

Nikt z recepcjonistów tego nie zweryfikował i wpakowali mi się do pokoju po północy z browarami i chipsami - obie strony były srogo zdziwione :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pogłębione info, faktycznie miejsce do odpuszczenia i trzeba poszperać dalej.

 

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też onegdaj się dużo najeździłem. O hotelach mógłbym książkę popełnić. Ciekawe zjawisko było w takim dużym hotelu (chyba z osiem pięter) na wlocie do Suwałk od Augustowa. Cały obiekt był zasilany z agregatu hałasującego obok w garażu. Przyczyna ? Właściciel hotelu pożarł się o coś z Energetyką. Ciekawie winda startowała na tym zasilaniu - coś a'la jak rakieta Saturn do misji Apollo :D


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pogłębione info, faktycznie miejsce do odpuszczenia i trzeba poszperać dalej.

 

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Ale dlaczego akurat weekendowy wypad do Włocławka? Tyle pięknych miejsc w kraju...założyciela tematu jestem w stanie zrozumieć bo teściową odwiedza...ale żeby tak z własnej nieprzymuszonej woli akurat Włocławek wybierać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez głębszego powodu, tak sobie co kilka weekendów wyskakujemy familią z Warszawy, podstawą jest hotel z basenem pod kątem dzieci plus kręcenie się po okolicy. I ten Młyn w stolicy keczupu gdzieś tam wpadł mi w oko

 

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.