Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ch24.pl

Bell & Ross BR 05 [dostępność, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Wkroczenie w świat stalowych, sportowych zegarków na co dzień to dla wielu marek marzenie. Francuski Bell & Ross właśnie je spełnia, prezentując zupełnie nową kolekcję BR 05.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proporcje dużo lepsze w Seals Model A.

 

post-34848-0-25052600-1567766462_thumb.jpgpost-34848-0-74114200-1567766467_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym zegarku widzę kilka zegarków.Ale podoba mi się.WR mogło być 200m tak do spokojności ducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to przeszkadza, że widzę praktycznie we wszystkich detalach tego B&R zapożyczenia z innych modeli. Przez to ten zegarek nie ma swojego charakteru.

Dodatkowo bezel wydaje się zbyt duży i przez to przytłacza całość. Bransoleta z kolei mogłaby być trochę grubsza w stosunku do wysokości koperty.

Niestety, ale mimo wielu naśladowców geniusz Genty pozostaje wciąż niedościgniony.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak ktoś nie ma pojęcia o innych zegarkach to tego nie zobaczy.A z bezelem się zgodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tym pułapie cenowym potencjalni nabywcy mogą być już co nieco zorientowani w nawiązaniach do innych bardziej uznanych modeli i może to być skuteczną barierą zniechęcającą do zakupu tego B&R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym zegarku widzę kilka zegarków.Ale podoba mi się.WR mogło być 200m tak do spokojności ducha.

200 m powinno już przy tej cenie być .

Jak dla mnie projekt jak najbardziej na plus.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mnie się zegarek wyjątkowo podoba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 m powinno już przy tej cenie być .

Jak dla mnie projekt jak najbardziej na plus.

Cena tu chyba nie gra większej roli, ap ro, czy Nautilus też nie mają 200m.

Ale jakbym miał wybierać to wybrałbym ML Aikona.

Tym bardziej, że kosztuje ułamek ceny b&r, podobnie Concord saratoga, czy wspomniany seals.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła próba od B&R choć świadomość zpożyczeń i wysoka cena tej twórczości inspirowanej mnie przeszkadza. W kategorii oryginału luźno i nienachalnie nawiązującego do ideału te nie mają konkurencji.

Oczywiście jakość szlifów z innej półki ale cena także.

post-55792-0-50931300-1567794847.png

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.