Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Piter80

EDC do 12 tyś.

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz poprzednią omege smpc, nie wiem tylko gdzie teraz szukac nowej.

 

Z miesiąc temu była jeszcze jedna sztuka w butiku omegi w warszawie i była to na pewno ostatnia nowa czarna w polsce. Sprawdz, moze jeszcze mają. oczywiście na żaden rabat od metki już w tej chwili liczyc nie można.

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już widziałem.Tylko musze swojego Montblanc sprzedać.A do tego czasu pewnie już jej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO stary Bond, co tu więcej wymyślać? kolorystyka, fale... ma co ma mieć. Zegarek absolutnie ponadczasowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

A co ma lepszego starszy bond z falami od nowszej ceramicznej smpc?

 

Bezel ceramicznej jest ok. 1mm wyższy niż bonda z falami, może to być zaletą dla niektórych. Bransoleta i koperta smpc jest bardziej masywna co moim zdaniem pozytywnie dopełnia ten model.

Najpopularniejsze modele "bonda z falami" to 2531.80 i 2220.80 - oba są niebieskie, a z poprzednich postów mam wrażenie, że szukasz czarnego zegarka.

 

Black bay 41 jest spoko, ale najlepiej jakbyś przed zakupem przymierzył jak Ci leży ta koperta.

 

Wracając do oryginalnego pytania - kup ten, który pierwszy znajdziesz w ładnych stanie i akceptowalnej cenie. Oba z tych zegarków są o tyle bezpieczne, że jeśli z jakiegoś powodu zegarek Ci nie podejdzie to go szybko sprzedasz i możesz kupić drugi.

 

Z innych czarnych moim zdaniem wartych rozważenia to: 300m referencja 2254.50 i Planet ocean referencja 2201.50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel ceramicznej jest ok. 1mm wyższy niż bonda z falami, może to być zaletą dla niektórych. Bransoleta i koperta smpc jest bardziej masywna co moim zdaniem pozytywnie dopełnia ten model.

Najpopularniejsze modele "bonda z falami" to 2531.80 i 2220.80 - oba są niebieskie, a z poprzednich postów mam wrażenie, że szukasz czarnego zegarka.

 

Black bay 41 jest spoko, ale najlepiej jakbyś przed zakupem przymierzył jak Ci leży ta koperta.

 

Wracając do oryginalnego pytania - kup ten, który pierwszy znajdziesz w ładnych stanie i akceptowalnej cenie. Oba z tych zegarków są o tyle bezpieczne, że jeśli z jakiegoś powodu zegarek Ci nie podejdzie to go szybko sprzedasz i możesz kupić drugi.

 

Z innych czarnych moim zdaniem wartych rozważenia to: 300m referencja 2254.50 i Planet ocean referencja 2201.50.

Dzięki za odpowiedz.Taki właśnie mam plan,żeby sprzedać swojego Montblanc i kupić to co będzie dostępne.Tylko z tym sprzedawaniem średnio mi idzie i prędzej pewnie odłożę na Omegę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być Omega smpc,albo Tudor bb41 a jest GP sea hawk 2.Genialny zegarek.Super leży.c8f7e1ad74203dbe1d10f8cea0ace526.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Niestandardowy wybór (co nie znaczy, że nie dobry )


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór.

Miałem kiedyś przyjemność oglądać na żywo. Super edc. Tylko nie pamiętam jak świeci. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.