Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cezary1976

Poljot allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Poljot w porządku. Cena może troszkę mniej, ale cóż...

Sprzedawca od ponad 6 lat na Allegro i samo pozytywne oceny, tak więc bez obaw możesz kupować ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przekornie, wcale się kupującemu nie dziwię. Zdjęcia w miarę dokładne, opis również. Kupuje od firmy, więc ma rękojmię, prawo zwrotu etc. Wg. opisu zegarek po czyszczeniu i jeśli po weryfikacji okaże się, że faktycznie, to dodatkowy wydatek mniej. Cena zegarka niewielka i lepiej zapłacić więcej za bezpieczeństwo, niż użerać się potem ze sprzedającym panem Kaziem, że miało być tak pięknie a jest do bani. Nie każdy ma ochotę robić doktorat z "rusków" przed zakupem. Sam ostatnio kupiłem "ruska" za cenę, którą pewnie kilka osób uznałoby za szaloną i wcale nie czuję się wykorzystany. Miałem taki kaprys, trafił się ładny egzemplarz, miałem tyle kasy, wziąłem i jestem zadowolony. Tego samego życzę autorowi wątku i niech się dobrze nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie nie ma nic o firmie, paragonie, rachunku czy zwrotach

Ceny nie krytykuję - oby więcej takich kupujących ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie, mój błąd. Przed chwilą oglądałem jakąś inną aukcję i mi się pokićkało. Niemniej jakaś dwumiesięczna gwarancja tam jest. Dobre i to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Cena to ustalona wartość pomiędzy kupującym a sprzedającym. Ponieważ towar mi się spodobał byłem skłonny za niego tyle zapłacić - pozostaje zweryfikować czy jest on zgodny z umową czyli ogłoszeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-krotnie przepłacony z całym szacunkiem. Straszny zakup, cena jak co najmniej za NOS z z papierami. Mam nadzieję że się spodoba niebotycznie bo przy próbie odsprzedaży można liczyć na ułamek ceny zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-krotnie przepłacony z całym szacunkiem. Straszny zakup, cena jak co najmniej za NOS z z papierami.

Koledzy, nie psujcie nabywcy radości z zakupu :wub:

Co innego gdyby trzykrotnie przepłacił jakiegoś Roleksa albo innego PAMA, ale tutaj ... ważne że się podoba. I niech się dobrze nosi albo cieszy w gablotce :lol:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-krotnie przepłacony z całym szacunkiem. Straszny zakup, cena jak co najmniej za NOS z z papierami. Mam nadzieję że się spodoba niebotycznie bo przy próbie odsprzedaży można liczyć na ułamek ceny zakupu.

W sumie kto wie... Dziwne rzeczy się dzieją na tym allegro, tłuką się o rakietę, z której obłazi chrom, jak wariaty... To jakiś unikat?

 

https://allegro.pl/oferta/klasyczna-rakieta-19-jewels-vintage-cccp-80-7980022503

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U tego sprzedawcy zawsze tak jest. Obserwowałem kiedyś jego aukcję https://archiwum.allegro.pl/oferta/genialny-lucz-de-luxe-23-jewels-vintage-cudo-i7740473669.html Wszyscy wiedzą, czemu to tak wygląda, więc nie ma co dyskutować. Ustawka i tyle. Jak znam życie, to wskazana przez Ciebie aukcja również zakończy się jakąś absurdalną sumą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Ustawka, że ktoś podbija?

Ale ostatni licytujacy (zwycięzca aukcji) to nieświadomy jeleń, czy zegarek trafia jeszcze raz na aukcję i schodzi za nieco niższą cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie, zależy od szczęścia sprzedającego. Zwykle jeleń, czasem zegarek trafia znów na aukcję. Podbija się z kilku kont, niewielkimi sumami i obserwuje. Jak ktoś uparcie przelicytowuje, to można ciągnąć. Nie wiem, jak w tym przypadku, nie śledziłem już potem tego Łucza. 

 

Nauczyłem się na aukcjach jednego. Licytacja żyje przez dwa okresy trwania. Na początku, jak wilcy się rzucą na ochłap i potem, pod koniec, jak już czują krew. W środku zwykle przedmiot leży w zapomnieniu i czasem ktoś nieznacznie podbije, żeby mu się zapisało w licytowanych i przypomniało pod koniec. Jeżeli w środku trwania widzę walkę i leje się krew, to wiem, że to ustawka i nic już z takiej aukcji nie będzie. Tak jest na allegro, tak jest na eBay.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie podobne doświadczenia, dzięki za twój wpis - łapka w górę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.