Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pszona

Zegarek do 800-900 zł na co dzień.

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz spokojnie polować na luminoxa z trytem w tej kwocie z tym że z wyglądu to średnio podchodzi pod edc.

Widzę że trochę nie masz sprecyzowanych wymagań czy chcesz typowego edc casualowca, czy wojskowego a za chwilę diver. Tym sposobem można tu dziesiątki zegarków wstawiać.

Powyższy Citizen podobnie będzie szybko łapal ryski co Seiko. Jeśli ma to być stal to szukać szczotkowanej wykonczenia

A jaki model luminoxa mogę kupić? I nawet nic nie wiem więcej o tej firmie... Po prostu szukam coś w miarę wytrzymałego i dobrego bo ten zegarek zastąpi g shocka i będzie noszony całe dnie Edytowane przez Pszona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wytrzymałość to nic nie zastąpi gshock, nie oszukujmy się.

Wbij sobie na allegro luminoxa i przepatrz.

 

W mojej ocenie to zły trop kierując się w stronę zegarków sportowych.

Gshocka katowalbym do cięższych zadań a szukał na codzień czegoś właśnie w stylu tych solarnych Seiko czy ecodrive Citizen. O stonowane stylistyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic to dziękuję bardzo za pomoc. Rozejrzę się i wybiorę coś z tych propozycji. :)

Edytowane przez Pszona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do zakupów poza unijnych np w SG -CW to jeśli zegarek jest w pierwszym tysiaku to cała gra to skórka za wyprawkę.

Przerabiam to aktualnie na sobie . Dziś odbieram Mako III. Zysku tyle co napłakał...ledwo ...może  niecałe 100 zyla.

A zajęcia i kopania się z betonem  na dłuższy czas. Szkoda czasu. Sprawdziłem - nie warto.

Do tego kiepskie warunki gwarancyjne. Przy kosztowniejszych zegarkach i próbie "objechania" dookoła tematu "dziesięciny "  pewnie ryzyko warte zachodu.   W tym przypadku zdecydowanie nie.

 

Wiadomo - im niższa cena, tym "uzysk kwotowy" niższy, dochodzą problemy z gwarancją itd., ale za to wybór jest praktycznie nieograniczony, wiekszosci microbrandów też nie kupisz inaczej niż przez wysłkę. Poza tym niektóre marki masowo schodzą przez masdropy i inne takie (np. glycine), gdzie cena jest dużo mniejsza niż w salonie PL.

 

Dodatkowe opłaty (25-30%) zawsze warto wkalkulować w cenę przy rozważaniu zakup zagraniczny vs. krajowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej bez szafiru?

może Orient Curator?

Fajny zegar, szkoda, że nie jest nieco mniejszy. Te 41mm to już trochę sporo jak na Dress Watcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest świetna propozycja i masz zegarek bezobslugowy z fajnym wyglądem na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak jak pisałem. Cena jest tylko na jedną sztukę. A nie tylko ja biegle posługuje się Amazonem w wyszukiwaniu promocji na zegarki. Za chwilę ktoś kupi i cena wróci do standardowej.

Muszę się w końcu zebrać do napisania poradnika jak szukać obniżek na Amazon, bo dobrych deali jest na prawdę sporo. Swojego czasu kupiłem Hamiltona na ETA 2895-2 za 1600 PLN. Kiedyś pamiętam był Hami na Valjoux za 2600 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zegarowni jest ten model za 1381zl.Tu pewnie bank przelicz EUR po 5zl więc nie taka znów duża różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zegarowni jest ten model za 1381zl.Tu pewnie bank przelicz EUR po 5zl więc nie taka znów duża różnica.

Płacąc złotówkami wyszło by 1061 zł. Ale przy zakupach za granicą warto korzystać z Revolut. Mają kurs zbliżony do międzybankowego. W żadnym kantorze internetowym nie będzie tak dobrego kursu.

Co do gwarancji to wolałbym mieć tą realizowana przez Amazon. Zwracają za przesyłkę i bez mrugnięcia wymieniają na nowy lub zwracają całość gotówki. Przerabiałem to z Roamerem. Zwrócili wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jednak wolałbym gwarancję na miejscu. No ale blisko 300zl robi różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz w sieci i nie masz w mieście serwisu to i tak musisz wysłać więc różnicy nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.