Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

JVD Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

O niebo lepiej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokręcać można ale bęben "przyjmie"" tylko kilka obrotów koronką reszta pójdzie .. :rolleyes: w parę.

 

JVD J1018 AUTO All Steel/OXID 5 Atm

 

Taki sam jak powyżej ale w kopercie oksydowanej i polerowanej. Też ładny

 

post-23-0-10980900-1331224917.jpg

 

I czystostalowy bez złoceń i oksydów.

 

post-23-0-75170300-1331224918.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie bardzo fajny zegareczek. pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co te zegarki robią w japońskich? Może mod by to przenióśł w odpowiednie miejsce :rolleyes: ?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co te zegarki robią w japońskich? Może mod by to przenióśł w odpowiednie miejsce :rolleyes: ?

 

Nic nie trzeba przenosić bo wszyscy wiedzą, że zegarki JVD są zegarkami japońskimi (Citizen) montowanymi w Czechach w firmie JVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że coś ma miyotę, nie oznacza, że jest zegarkiem japońskim.

 

Sugerowanie, że JVD jest japońskie wprowadza potencjalnego nabywcę w błąd - a Pan Panie Mirku jako dystrybutor powinien przekazywać rzetelne informacje :rolleyes:

 

pozdrawiam


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, że coś ma miyotę, nie oznacza, że jest zegarkiem japońskim.

 

Sugerowanie, że JVD jest japońskie wprowadza potencjalnego nabywcę w błąd - a Pan Panie Mirku jako dystrybutor powinien przekazywać rzetelne informacje :P

 

pozdrawiam

 

Odpowiedz na ten temat jest dla mnie trudna i nie chcę nikogo wprowadzać w błąd. :rolleyes: Potocznie nazywam te zegarki japońskimi

bo mają mechanizmy Citizena ale rzetelnie też piszę, że są montowane w Czechach więc każdy niech sam sobie rozstrzyga co do państwowości tego produktu. Jest chyba w dzisiejszych czasach wiele takich produktów co do których takie ustalenia będą różne.

Ot, na przykład produkowany (składany ) w Tychach samochodzik fiata. Jest włoski czy polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znowu problem. dzisiaj widziałem i żałuję że kryzys też mnie dopadł. zegareczek na poziomie adriatica'i wykonany super zacnej wielkości wahadełko czułe na najmniejszy ruch nie tak jak w starych miyota'ch. złoty już na mnie czeka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i znowu problem. dzisiaj widziałem i żałuję że kryzys też mnie dopadł. zegareczek na poziomie adriatica'i wykonany super zacnej wielkości wahadełko czułe na najmniejszy ruch nie tak jak w starych miyota'ch. złoty już na mnie czeka :P

 

Witam,

jadą już do nas następne wersje automatów JVD chyba jeszcze fajniejsze. Za kilka dni będą fotki. Ceny też będą zredukowane do ..warunków kryzysowych aby można było napisać TANIEJ SIĘ NIE DA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten JVD, w końcu fajny automacik za w sumie nieduże pieniądze, aczkolwiek jeszcze nie tak dawno posiadałem bush-watch'a Elysee na tym samym werku, ale za 150zł mniej :P Odnosząc się do Pańskiej wypowiedzi

 

[...] udało się namówić Czechów na produkcję zegarka mechanicznego z trochę innym designem niż te które wcześniej już tu prezentowałem.

 

Rozumiem że Czesi są otwarci na designerskie propozycje? Dałoby rade im coś podesłać? Mam pare własnych inwencji w zanadrzu ;)


Im mniej wiesz, tym dłużej żyjesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że Czesi są otwarci na designerskie propozycje? Dałoby rade im coś podesłać? Mam pare własnych inwencji w zanadrzu :P

 

Nie idzie to łatwo ale spróbować można :( pisz na emaila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

coraz ładniejsze cykające modele wychodzą z czeskiej montowni JVD. Seria BIG.Oto jeden z nich w dużym formacie 45 mm.( z uszami 55 mm). Bardzo starannie wykonany :rolleyes: . Chyba może się podobać?

 

JVD C 751.1 BIG Auto All Steel 5 Atm

 

post-23-0-70788500-1331227303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny, fajny. I rozmiar słuszny. Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a u mnie zamówienie już poszło czerwony ma być :)

 

zegar wręcz piękny dziś miałem na ręku i spory jak na garniturowca. w końcu troszeczkę pomyśleli i zrobili prawdziwy czasomierz

 

 

ale Mirku dlaczego nie ma zdjęć tego złotego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....

 

ale Mirku dlaczego nie ma zdjęć tego złotego :)

Jest fotka więc zamieszczam. :) Może jeszcze komuś wpadnie w oko bo chyba jest na co popatrzeć. Przypominam tylko, ze jest to zegarek dużej średnicy (45 mm) więc i ręka musi być słuszna.

 

 

post-23-0-83287900-1331227826.jpgjvddeck.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie przyszedł JVD steel z kolekcji big z sklepu pana Mirka - genialny zegarek bardzo polecam (dla duzych osó;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z go kupilem w tym tygodniu. Fantastyczny zegarek (za tę cene) I pięknie wygląda na ręku. Nie sadzilem,ze bedzie aż tak dobry i estetyczny spogladając na zdjecia.


JTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.