Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yaroo

Casio Edifice EFS-S520CDB-1BUEF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zakładam ten wątek ponieważ od dłuższego czasu poszukuję tej wersji poza rynkiem polskim. Na CW jest ale w wersji bez szafiru.

Na jamashop nie ma. Na eglobal też nie  .Nigdzie indziej nie mogę go namierzyć.

Macie jeszcze jakieś inne sklepy godne polecenia mające często w ofercie edifice. Niestety czasami wcale nie ma ich w ofercie.

 

A jeśli ktoś ma takowego w swojej kolekcji to będę wdzięczny za kilka słów recenzji.

 

Mile widziane opinie wszystkich zainteresowanych o tej konkretnej wersji. 

Edytowane przez Yaroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten. Tylko cyferka jakby trochę gryzie w oczy. Dlatego sprawdzam poza jełrokołchozem.

W Polsce znalazłem za 840 .... w SG  za 108euro  ale bez szafiru. To spora różnica. Do zaakceptowania przy takiej cyfrze jest dopłata 200 złotych na polskich warunkach. Ale razy 2...hmmm nie za bardzo.

Edytowane przez Yaroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się....zamówiłem dzisiaj w polskim sklepie w cenie nieco niższej niż powyżej przytoczonej... B) 

Tu niestety nikt nie miał styczności..szkoda. 

 

Długo szukałem kumulacji kilku elementów w jednym : solar + szafir + carbon + 100M + niebieska kolorystyka.

 

Edi Casio - wski  ! - jak w tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odebrane...2 sztuki. Na żywo zdecydowanie lepiej niż w necie.

 

Jest dobrze "przypakowany" a jednocześnie niezbyt krzykliwy. Bardzo stonowana kolorystyka jak na ten "trend".

Indeksy ,wskazówki carbonowa tarcza..... w zasadzie każdy element mega czytelny i wyrazisty.

Z powodu "mglisego odbioru" jednego z eco-citków zrezygnowałem z zakupu Citka. Tu nie ma nawet odrobiny tego problemu.

Szafirowe szkiełko dopełnia wyrazisty odbiór. W słońcu to już całkiem zachwyt. Super.

Jak się ktoś zdecyduje to w czasie dodam coś więcej.

ps. jedynym mankamentem była rysa na zapięciu nad napisem Edifice. Powstała podczas skracania bransolety u sprzedającego.

Zegarownia. Za bardzo w to nie wnikam bo i tak ryski się pokażą ale łeb w piach przez sprzedającego trochę mąci dobry obraz całości. Tym bardziej ,że to już 7-my zegarek kupiony u nich. Ale co tam.....  radzę sprawdzać odbiory dokładniej.

Jestem sam sobie winien ..za bardzo ufałem sprzedawcy...a w zasadzie ludziom "grzebiącym" przy przeróbkach/wysyłkach.

Puenta - MASZYNA jest zaje....fajna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

Pochwal się fotkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.