Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
grzegorzg

Gdzie w Szczecinie mogę wymienić baterię?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Szukam namiarów na zegarmistrza w Szczecinie, który wymieni mi baterię w zegarku Orient (takim: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-day-date-fug17002b3).

Szukałem serwisu zegarków Orient, ale żadnego nie znalazłem :(.

 

W moim poprzednim zegarku kiedyś z lenistwa wymieniłem baterię u przypadkowego zegarmistrza i to był koniec zegarka (przekręcona śrubka, zwarcia), więc boję

się pójść do pierwszego z brzegu.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

-- 

Grzegorz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez CebulaNet
      Witam.
       
      Jak mogę wyjąć baterię z zegarka Longines VHP ze zdjęcia? Bateria jest w plastykowym koszyczku i nie wiem jak wyjąć ten koszyczek lub samą baterię z zegarka. Metalowe elementy którymi koszyczek jest przytwierdzony do mechanizmu nie wyglądają mi na śrubki więc odkręcić się ich raczej nie da.
      Pomoże ktoś?
       
      Dodam jedynie, że nie jestem zegarmistrzem więc poprosiłbym o porady jak dla kompletnego laika na poziomie pre-beginner.

    • Przez T200
      Czy ktoś z Was wie jaka powinna być bateria w zegarku Jacques Lemans 1-1152? Jakiekolwiek informacje na temat tego modelu ciężko znaleźć w internecie, o baterii nie wspominając. Niestety nie ma w nim starej na wzór.
      Udało mi się jedynie znaleźć informację, że do modelu 1-1697 pasuje bateria 371, ale to zupełnie inny model.
    • Przez niemiach
      Cześć, na wstępie dodam, że przeszukałem całkiem sporo internetu i nie znalazłem odpowiedzi. Po wymianie baterii w moim G-shocku GG-1000 i resecie AC zegarek nie działa. Zamiast tego wyświetla komunikat "FULL". Przyciski nie działają, wskazówki nie chodzą. W momencie gdy stykam pin AC z metalową obudową (-) "FULL" ginie, po czym pojawia się z powrotem.  Już raz wymieniałem baterie i nie było najmniejszego problemu. Próbowałem różnych baterii jednak rezultat jest dalej ten sam. Liczę na waszą pomoc  



    • Przez jg785
      https://gadzetomania.pl/60444,hp-01-smartwatch-kalkulator
       
      Artykuł o zegarku z rozbudowanym kalkulatorem, stylusem, wbudowaną pamięcią i trzema bateriami z których jedna podtrzymywała pamięć.
    • Przez kosti
      Witam sekunde teamu podczas czyszczenia zegarka przez przypadek porysowałem bok koperty w kształcie litery Z czy da rade to usunąć? Gdzie mam sie kierować? Jakie podjąć działania?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.