Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Wrzesień "Francja elegancja" GŁOSOWANIE

Francja elegancja  

81 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ciężej się na nich jeździ :)

Padłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, Ewa czeka na Księcia, Masu na Pallas, a Marek będzie darł z buta :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę zegarki :)

I rowery :)

U mnie pasja do zegarków nie wyklucza fascynacji motoryzacją i spędzania wielu godzin w lesie, jeżdżąc moim Scottem :)

Reasumując, Ewa czeka na Księcia, Masu na Pallas, a Marek będzie darł z buta :P:lol:

Idealne podsumowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i jednym i drugim się pozachwycać

Edit:

Nie panimaju nic a nic o co chodzi z księciem

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Nie panimaju nic a nic o co chodzi z księciem

 

Eeee, na coś innego liczyłam...

Tak jakoś mi się skojarzyło że dziewczyny marzą o księciu z bajki ("..na coś innego liczyłam"), a w życiu DS to nie ten DS ...... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wykluczam :), i nie drę z buta :)

Mam samochód, ale wolę rower, jest szybszy.. w mieście.

Edit

Przypomniała mi się przygoda rowerów samochodowa z przed 6 lat :)

Wracając dziś z wycieczki rowerowej,nieopodal mojego domu zostałem zepchnięty przez mijający mnie samochód w.....krzaki <_< ,auto się zatrzymało i z wnętrza doszedł mnie głos "bohatera"-"Zyjesz lamusie?oraz śmiech kierowcy i jego towarzyszki.........sytuacja iście zabawna.

Sam się nie śmiałem-pewnie z powodu że lamusy na żartach się nie znają......

Zabrałem rower i udałem się jak niepyszny w stronę domu....

I jakież było moje zdziwienie gdy na parkingu pod moim domem zobaczyłem auto pełnego humoru młodego człowieka,jego samego oraz jego damę...... :)

By do końca nie okazać się "lamusem"postanowiłem poznać bliżej moich ludzi....... ;)

A jako że byłem zmęczony jazdą na rowerze ,no i dowcip w swej "zabawności" odebrał mi mowę-postanowiłem rozmawiać na migi.......

Powiedziałem tylko dwa słowa-jedno nogą,drugie ręką........

Chyba dotarło bo młody człowiek aż usiadł na trawniku chowając twarz w dłoniach[pewnie ze wstydu]a dziewczyna wytrzeszczyła oczy i ze zdziwienia otworzyła szeroko usta[zapewne z powodu że poznała tak ciekawą osobowośc] :D

 

Reasumując:

Młodzi panowie-nie każdy 43 latek to "lamus"

Młode panie-nie każdy 20latek w dresie i "czapeczką" na głowie to bohater

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś mi się skojarzyło że dziewczyny marzą o księciu z bajki ("..na coś innego liczyłam"), a w życiu DS to nie ten DS ...... :(

Za dużo bajek oglądasz

@Master Yoda, fajna historia, taka z przesłaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka godzin zamykamy głosowanie, ostatnie chwile aby wybrać najlepsze zdjęcie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosujemy, kto jeszcze nie zdążył :P


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto wyniki po zaciętej walce:

Pierwsze miejsce: Carrot - 37 głosów (10 punktów)

Drugie miejsce: PistolPete - 35 głosów (6 punktów)

Trzecie miejsce: gienek_mkb - 17 głosów (4 punkty)

Serdeczne gratulacje zwycięzcom!

 

Bardzo dziękujemy wszystkim autorom prac za udział oraz głosującym za wyjątkową frekwencję. Zapraszamy do dyskusji na temat zdjęć.

 

 

Panie i panowie, mamy wyniki! Zapraszamy do dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Ewa, świetne zdjęcie :)

Prawdę mówiąc to dopiero po 3 dniach zajarzyłem o co chodzi w Twoim zdjęciu, kobiety inaczej postrzegają otoczenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Ewa, świetne zdjęcie :)

Prawdę mówiąc to dopiero po 3 dniach zajarzyłem o co chodzi w Twoim zdjęciu, kobiety inaczej postrzegają otoczenie :D

A kto Ci wskazał ścieżkę? :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci wskazał ścieżkę? :)

Ja nigdy nie brałem, pomyliłeś mnie z innym narciarzem :o:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto to powiedział że ostatnie zdjęcie jest pierwsze pierwszego dnia? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto to powiedział że ostatnie zdjęcie jest pierwsze pierwszego dnia? :)

Prorok MY, nasze Słoneczko  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prorok MY, nasze Słoneczko  :D

 

Tak było, pierwszego dnia wytypowalem zwycięzcę, ale mylisz mnie, ja mam na imię Marek, a Sloneczkiem w tym kraju jes Jarek :)

P. S. Nie mylić z Kime'em :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nocna zmiana ma się świetnie

Cieszę się, że moja fotka się podobała, choć nie do końca wiem jak mi się to udało

@Master Yoda, musisz przyznać, że walka była mocno wyrównana i różnie mogło się to skończyć

Muszę coś napisać o kilku zdjęciach, bo od początku mnie korci.

Fotka @PistolPete- jak zawsze najwyższego gatunku, świetnie skomponowane, nic dodać, nic ująć

@gienek_mkb- siła tego zdjęcia, wg mnie oczywiście, tkwi w jego prostocie i przejrzystości

@Masu- świetny pomysł i doskonałe wykonanie

I na końcu, ale nie mniej ważne, zdjęcie @DD13, bardzo przypadł mi do gustu pomysł użycia zegarka jako coś w rodzaju muchy.

Dziękuję za wspaniałą rywalizację, dostarczyliście mnóstwo emocji

A jako współorganizatorka dziękuję wszystkim, że im się chciało, i zrobić zdjęcie, i oddać głos Mam nadzieję, że kolejne edycje będą rownie udane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nocna zmiana ma się świetnie

Cieszę się, że moja fotka się podobała ...

A jako współorganizatorka dziękuję wszystkim, że im się chciało, i zrobić zdjęcie, i oddać głos

Dobra, dobra ... jakie nagrody były ? :P

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra ... jakie nagrody były ? :P

Nagrody dopiero będą Po 12 edycjach Cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody dopiero będą Po 12 edycjach Cierpliwości

To jak z nagrodami za kawały o Leninie w CCCP.

Trzecia nagroda - pięć lat tiurmy. :wacko:

Druga nagroda - dożywotnia zsyłka na Sybir :unsure:

Pierwsza nagroda - spotkanie z Leninem :o


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najbardziej wyrównaną (w moim odczuciu) edycję mamy za sobą.

Gratuluję @Carrot i @PistolPete odstawienia konkurencji - przyznaję, że ze względu na jakość obrazka, dla mnie zdjęcie Hamiltona było murowanym zwycięzcą. Idealnie zgrane spinki do koszuli, guziki koszuli oraz koperta Intra-Matica - jakby wszystko było na zamówienie pod zegarek. Doskonały kadr, prosty ale efektowny w tym wszystkim.

Zdjęcie @Carrot uderza genialnym klimatem. Aż strach pomyśleć co byś wyprawiła mając aparat i porządne szkło :) Swoją drogą to budujące, że zegarek z tej klasy może wygrać. To dobrze świadczy o głosujących, że nie oceniamy zdjęć przez pryzmat marek.

Z kolei fotka @gienek_mkb doskonale podkreśla piękne tarcze serii Presage, spychając resztę kadru na drugi plan. I bardzo dobrze, bo ten zegarek (i to jeszcze w tej wersji kolorystycznej) powinien być aktorem pierwszoplanowym. Żałuję tylko, że wskazówki nie były jakoś bardziej na godzinie 10:10 bo byłoby dużo estetyczniej. 

 

Dla mnie wartym uwagi jest jeszcze zdjęcie @lysolek007. Mega ciekawy zegarek, bardzo ładny kadr i świetne kolory, ale wydaje mi się, że mała ilość głosów wynika tylko i wyłącznie z tego, że fotka jest w trochę innym klimacie niż "Francja elegancja". Co nie zmienia faktu, że sam kadr, zegarek, kompozycja bardzo mi się podobała i aż mi żal było, że tak ciekawe zdjęcie ma tak mało głosów.

 

 

Dobra, dobra ... jakie nagrody były ? :P

 

Jesteśmy trochę tajemniczy, ale to wszystko ma swoje powody - chcemy wzbudzić w was ciekawość :D W następnej edycji podamy nazwę sponsora głównej nagrody. Raczej wątpliwości wtedy nie będzie, co dostanie zwycięzca, ale już teraz miłośnicy zegarków powinni się chociaż domyślać "kategorii" nagrody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się już pierwszy ranking - w końcu dwie edycje są za nami tak więc już coś można przedstawić. Zapraszam do zerknięcia.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/179440-klasyfikacja-generalna-konkurs%C3%B3w-fotograficznych/

Jeszcze nie jest za późno żeby wziąć udział w tegorocznej edycji i zająć pierwsze miejsce w generalce. Za kilka dni ogłosimy temat edycji październikowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie zgrane spinki do koszuli, guziki koszuli oraz koperta Intra-Matica - jakby wszystko było na zamówienie pod zegarek. Doskonały kadr, prosty ale efektowny w tym wszystkim.

 

Komentarz w punkt:-) Zaraz się okaże, że tak to było faktycznie dobrane;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.