Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mirek 1969

Felca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Byłem w Chałupkach na starociach i spodobał mi się taki zegarek.Stan można powiedzieć jak na vintydża bdb a i wielkość dość spora jak na tamte lata.Nie powiem fajny był ale gość chciał 700zł.tyle nie miałem na zbyciu ale myślę żebym sie dogadał.Ale nic nie chciałem robić bez skonsultowania się z fachowcami z forum. Ja takiego modelu na googlu nie znalazłem więc proszę mniej więcej o opinie i jakieś porady czy się targować czy odpuścić. Zdjęcia tylko takie mam zaprałem że sam nie zrobiłem jakiś fotek na miejscu ale sprzedawca mi przysłał. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza to sam się wypowiedziałeś, zdjęcia są również z grubsza, zegarek kupiłeś też z grubsza i jeszcze do tego jest Tobie potrzebna jakaś wypowiedź z grubsza?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka jeszcze  nie kupiłem a chodziło mi o mniej więcej  co to za marka .Zdjęcia mechanizmu nie mam ale myslałem ze ktoś może coś tam wie co tam może być bez otwierania tak chociaż z grubsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszesz w Googla Felca dayadate to wyskakują egzemplarze z ETA 2789.

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza to sam się wypowiedziałeś, zdjęcia są również z grubsza, zegarek kupiłeś też z grubsza i jeszcze do tego jest Tobie potrzebna jakaś wypowiedź z grubsza?

Kolega "jak byk" napisał, że prosi o opinię i porady, a Ty nie możesz powstrzymać się od złośliwości i wbijasz mu szpilę.

https://synonim.net/synonim/wbija%C4%87+komu%C5%9B+szpile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki znalazłem.To chyba ten.

Jakoś tak przypomina Rado z okresu. A cena - właśnie jak za Rado z okresu. Więc bym odpuścił.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega "jak byk" napisał, że prosi o opinię i porady, a Ty nie możesz powstrzymać się od złośliwości i wbijasz mu szpilę.

https://synonim.net/synonim/wbija%C4%87+komu%C5%9B+szpile

Kolega jest już tu na forum wystarczająco długo, żeby to przeczytać:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/42864-jak-zada%C4%87-tutaj-pytanie-%C5%BCeby-uzyskac-konkretn%C4%85-odpowied%C5%BA/


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.Jakbym miał wszystkie informacje o zegarku takie jak zdjęcia mechanizmu,wymiary,jakie szkło i wiele jeszcze innych parametrów to bym o nic nie pytał.Dobrze wiem że zdjęcie mechanizmu jest wskazane ale nie mam i tyle.Ja jak nie mam nic do powiedzenia to nic nie mówie.Kolega powyżej napisał jak mam wpisać żeby znaleźć taki model i to wystarczyło.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.Jakbym miał wszystkie informacje o zegarku takie jak zdjęcia mechanizmu,wymiary,jakie szkło i wiele jeszcze innych parametrów to bym o nic nie pytał.Dobrze wiem że zdjęcie mechanizmu jest wskazane ale nie mam i tyle.Ja jak nie mam nic do powiedzenia to nic nie mówie.Kolega powyżej napisał jak mam wpisać żeby znaleźć taki model i to wystarczyło.

No, ale zdziwiony byłeś, że nikt nic z grubsza, to uderzyłem w stół i nożyce się odezwały.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale zdziwiony byłeś, że nikt nic z grubsza, to uderzyłem w stół i nożyce się odezwały.

To może najpierw dowiedz się co oznacza powiedzenie: "Uderz w stół, a nożyce się odezwą."

https://wsjp.pl/index.php?id_hasla=9064

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może najpierw dowiedz się co oznacza powiedzenie: "Uderz w stół, a nożyce się odezwą."

https://wsjp.pl/index.php?id_hasla=9064

To może najpierw zajmij się swoją edukacją, bo moją możesz sobie darować. Pozwiedzałem dokładne to co chciałem powiedzieć..


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może najpierw zajmij się swoją edukacją, bo moją możesz sobie darować. Pozwiedzałem dokładne to co chciałem powiedzieć..

Jesteś dla mnie wielkim autorytetem w dziedzinie zegarmistrzostwa i bardzo cenię Twoją wiedzę. Chciałbym, żeby tak zostało...

Pozdrawiam.

Edytowane przez Wagro56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.