Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniek21

Zegarek Hugo boss -czy da sie go naprawic ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Tak jak widac na zdjeciach ,gorny rant oraz kawalek szybki zostaly porysowane na wskutek otarcia o murek ????????czy istnieje mozliwosc naprawy ,jezeli tak to gdzie bo tu (mieszkam w holandii ,w tilburgu) odwiedzilem 5 miejsc i wszedzie rozlozyli rece widzac to ..prosze o pomoc i z gory dziekuje ludziom dobrej woli ????poZdrawiam serdecznie

post-110618-0-00083100-1569158271_thumb.jpeg

post-110618-0-51744900-1569158282_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że będziesz musiał nauczyć się z tym żyć. :blink:

Firma Hugo Boss raczej nie prowadzi serwisów swoich zegarków ;)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Albo nauczysz się z tym żyć, albo czas rozejrzeć się za nowym garniturem... Tfu, zegarkiem oczywiście ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj "zamalować" to.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy trochę sobie żartują, więc ja na poważnie, bo inicjujący ten wątek może tych żartów nie zrozumieć.

 

Kolego kiniek21, problem polega na tym, że kupiłeś prosty tani czasomierz wykonany w chinach na zlecenie firmy odzieżowej, dlatego na tym czasomierzu jest logo tejże właśnie firmy, za co prawdopodobnie zapłaciłeć cenę kilku, jeśli nie kilkunastokrotnie wyższą, niż wartość tego co na zdjęciu.

 

Ponieważ Hugo Boss zajmuje się szyciem ubrań, a nie produkcją zegarków, to wykonanie jakiegokolwiek większego serwisu, innego niż prosta wymiana baterii, może być kłopotliwa, chyba że znajdziesz dobrego zegarmistrza - rzemieślnika - złotą rączką gdzieś w okolicy.

 

Ze względu na co co napisałem w drugim akapicie może być to bardzo nieopłacalne, lepiej te pieniądze przeznaczyć na zegarek od firmy, która zajmuje się produkcją zegarków.

 

ATSD, temat należałoby raczej przenieść do podforum o chińszczyźnie, bo w szwajcarach to chyba nie na miejscu ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz dowartosciowal-es/as sie ? To super , pozostalym dziekuje za odpowiedz ..i to „ bo inicjujacy moze ich nie zrozumiec..” , za kogo Ty sie czlowieku uwazasz ?! To poprzednie odpowiedzi wniosly wiecej niz twoja , przynajmniej byly rzeczowe a nie jakies banaly typu kraj produkcji i proba wysmiania bo zaplacilem za marke ,zaplacilem bo mi sie podobal wizualnie i tyle i wyjebane mam czy twoj szwajcar czy inny ch.j byl recznie montowany bo nie tym sie kierowalem przy kupnie .. cieszysz sie bo ktos wszedl na pole ,gdzie czujesz sie mocny ..fajnie ,ze sie dowartosciowal-es/as ..nie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz dowartosciowal-es/as sie ? To super , pozostalym dziekuje za odpowiedz ..i to „ bo inicjujacy moze ich nie zrozumiec..” , za kogo Ty sie czlowieku uwazasz ?! To poprzednie odpowiedzi wniosly wiecej niz twoja , przynajmniej byly rzeczowe a nie jakies banaly typu kraj produkcji i proba wysmiania bo zaplacilem za marke ,zaplacilem bo mi sie podobal wizualnie i tyle i wyjebane mam czy twoj szwajcar czy inny ch.j byl recznie montowany bo nie tym sie kierowalem przy kupnie .. cieszysz sie bo ktos wszedl na pole ,gdzie czujesz sie mocny ..fajnie ,ze sie dowartosciowal-es/as ..nie pozdrawiam

Oj bardzo mocno Kolego pojechałeś - a odpowiedź Kolegi Butik była na prawdę rzeczowa w kontekście Twojego zegarka i na pewno nie miała na celu poniżenia Ciebie a dowartościowania Kolegi.

Chyba zaliczyłeś bardzo szybki początek i koniec na Forum.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińszczyzna ? A dlaczego przecież ma magiczny napis na tarczy swiss made.

Gdzie ma taki napis?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz dowartosciowal-es/as sie ? To super , pozostalym dziekuje za odpowiedz ..i to „ bo inicjujacy moze ich nie zrozumiec..” , za kogo Ty sie czlowieku uwazasz ?! To poprzednie odpowiedzi wniosly wiecej niz twoja , przynajmniej byly rzeczowe a nie jakies banaly typu kraj produkcji i proba wysmiania bo zaplacilem za marke ,zaplacilem bo mi sie podobal wizualnie i tyle i wyjebane mam czy twoj szwajcar czy inny ch.j byl recznie montowany bo nie tym sie kierowalem przy kupnie .. cieszysz sie bo ktos wszedl na pole ,gdzie czujesz sie mocny ..fajnie ,ze sie dowartosciowal-es/as ..nie pozdrawiam

Chyba źle zrozumiałeś kolegę, chciał pomoc.

A zegarek to badziew modowy który do czasu jak wygląda jest ok, w tym przypadku do kosza, Napraw droższa niż nowy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kolegi @WielkiKlocek, ale to nie ten sam model... Poza tym, "swiss made" nie ma co mitologizować ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle zrozumiałeś kolegę, chciał pomoc.

A zegarek to badziew modowy który do czasu jak wygląda jest ok, w tym przypadku do kosza, Napraw droższa niż nowy.

No ok , poprostu wchodzac na forum ,ktore uwaza sie za „fachowe” oczekiwalem jakichs wskazowek ,rad a zamiast tego uytkownicy potwierdzili mnie tylko w tym co bylo jasne od poczatku -ze sytuacja jest beznadziejna ..jezeli ja sam nie moglbym nic doradzic to zwyczajnie wstrzymalbym sie od zabierania glosu i nie pastwil tekstami w stylu :” a bo ty kupiles chinszczyzne i teraz zaluj ,nie jestes takim fajnym znawca jak my ha ha wiec cierp ..prosze o zamkniecie tematu i najlepiej usuniecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałeś, to na początku koledzy lekko "darli łacha", a dopiero kolega @Butik doradził Ci "na poważnie".


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz dowartosciowal-es/as sie ? To super , pozostalym dziekuje za odpowiedz ..i to „ bo inicjujacy moze ich nie zrozumiec..” , za kogo Ty sie czlowieku uwazasz ?! To poprzednie odpowiedzi wniosly wiecej niz twoja , przynajmniej byly rzeczowe a nie jakies banaly typu kraj produkcji i proba wysmiania bo zaplacilem za marke ,zaplacilem bo mi sie podobal wizualnie i tyle i wyjebane mam czy twoj szwajcar czy inny ch.j byl recznie montowany bo nie tym sie kierowalem przy kupnie .. cieszysz sie bo ktos wszedl na pole ,gdzie czujesz sie mocny ..fajnie ,ze sie dowartosciowal-es/as ..nie pozdrawiam

Wiem że czasem prawda może być bolesna, ale swojego bólu nie musisz przelewać na człowieka, który napisał jak jest. Rozumiem Twoje rozgoryczenie po skancerowaniu zegarka, ale to jeszcze nie koniec świata. Myślę że z Twojej strony byłoby elegancko, gdybyś przeprosił kolegę Butik. :)

Ps. Czasy kiedy skracano o głowę posłańca który przynosił złe wieści już na szczęście minęły.; miej to Kolego na uwadze :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe chłopaki se z ciebie śmieszkowali a ty pojechałeś po tym co ci rzeczowo odpowiedział :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie. :P

Ja całkiem poważnie pisałem.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałeś, to na początku koledzy lekko "darli łacha", a dopiero kolega @Butik doradził Ci "na poważnie".

 

Mądry zrozumie, a w bezsensowne dyskusje nie będę się wdawał :)

 

A chciałem na prawdę dobrze...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chciałem na prawdę dobrze...

Napisałeś prawdę, a ta czasem w oczy kole. Raz gościa zabolało jak przyłoił zegarkiem w ścianę, drugi raz jak napisałeś co to za zegarek. :P

No i nie wytrzymał :o

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już odpust Panowie. Każdy może mieć słabszy dzień ;)   

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli człowiek zadaje pytanie a w odpowiedzi wylewa się na niego fala hejtu to każdy może nie wytrzymać. Myślę że ten Pan skończył już przygodę z forum. A wystarczyło odpowiedzieć na pytanie bez wycieczek. Czasem się zastanawiam ile osób zrezygnowało z forum bo musicie pokazać swoją wyższość w temacie zegarków modowych.

Edytowane przez WielkiKlocek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli człowiek zadaje pytanie a w odpowiedzi wylewa się na niego fala hejtu to każdy może nie wytrzymać. Myślę że ten Pan skończył już przygodę z forum. A wystarczyło odpowiedzieć na pytanie bez wycieczek. Czasem się zastanawiam ile osób zrezygnowało z forum bo musicie pokazać swoją wyższość w temacie zegarków modowych.

A gdzie to znalazłeś, ten hejt? ^_^

No i tą falę... :P

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ok yoda. NIc się nie dzieje. gość sam się prosił.Jak każdy który tu pyta o zegarki modowe

Edytowane przez WielkiKlocek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.