Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bgr90

BREITLING A68062 No1111

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy zegarek widoczny na zdjęciach jest według Państwa oryginalny? Nie mogłem znaleźć takiego samego modelu w celu porównania. Patrząc na detale może się wydawać, że jest to oryginał, tylko czy oryginał jest w stanie tak się powycierać? Nie wiem z którego roku jest ten egzemplarz. Proszę o opinie. Pozdrawiam.

post-110655-0-90147200-1569415562_thumb.jpg

post-110655-0-91197000-1569415589_thumb.jpg

post-110655-0-70362100-1569415622_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłeś w lombardzie ? :o


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Patrząc na detale może się wydawać, że jest to oryginał, tylko czy oryginał jest w stanie tak się powycierać? 

 

Pytanie i odpowiedź w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oryginał nawet mocno wyeksploatowany nie ma prawa powycierać się tak jak egzemplarz na załączonych zdjęciach? Pozdrawiam

Wyczaiłeś w lombardzie ? :o

Nie, znalazłem w Iraku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oryginał nawet mocno wyeksploatowany nie ma prawa powycierać się tak jak egzemplarz na załączonych zdjęciach? Pozdrawiam

 

Nie, znalazłem w Iraku.

Czy widziałeś gdzieś tak powycieraną stal nierdzewną ? Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oryginał nawet mocno wyeksploatowany nie ma prawa powycierać się tak jak egzemplarz na załączonych zdjęciach? Pozdrawiam

 

Nie, znalazłem w Iraku.

Tam jest dużo pozostawionych ciężkich środków chemicznych, dochodzą jeszcze burze piaskowe. Może być, że to przez jedną z tych dwóch rzeczy. Nie zapominajmy także o wyścigach na wielbłądach. Wtedy takowe otarcia występują najczęściej...  ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widziałeś gdzieś tak powycieraną stal nierdzewną ?

Stare pierścionki/obrączki wykonane ze stali nierdzewnej bywają tak powycierane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Stare pierścionki/obrączki wykonane ze stali nierdzewnej bywają tak powycierane

To znaczy ze nie są wykonane ze stali nierdzewnej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest dużo pozostawionych ciężkich środków chemicznych, dochodzą jeszcze burze piaskowe. Może być, że to przez jedną z tych dwóch rzeczy. Nie zapominajmy także o wyścigach na wielbłądach. Wtedy takowe otarcia występują najczęściej... ;)

Proszę o konkretne opinie bądź sugestie. Zacząłem ten wątek żeby się upewnić czy jest to podróbka czy może jednak oryginał. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalny szajs, nie mający nic wspólnego z oryginałem. Breitling nigdy nie robił takich zegarków z szajsmetalu. Detale tym bardziej zdradzają że podróbka.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalny szajs, nie mający nic wspólnego z oryginałem. Breitling nigdy nie robił takich zegarków z szajsmetalu. Detale tym bardziej zdradzają że podróbka.

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o konkretne opinie bądź sugestie. Zacząłem ten wątek żeby się upewnić czy jest to podróbka czy może jednak oryginał. Pozdrawiam

Sugeruję wyrzucić do śmieci. To podróbka. Pozdrawiam :)

http://www.donindiano.net/watches/breitling/b-1/fakes

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej oszust nie zegarmistrz..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

To sobie facet z Tobą poleciał w kulki. Mam na myśli argumentację, nie cenę - tą każdy sobie ustala po swojemu.

Wyjąwszy dawne koperty chromowane, dobre jakościowo zegarki nie wycierają się w ten sposób - chyba ze są kryte jakąś powłoką(np pozłacane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że nie odezwałem się na forum wcześniej bo zegarmistrz za wymianę baterii skasował mnie 40 pln bo rzekomo "do drogich" zegarków baterie są drogie ????

2 lata temu podobny typ skasował mnie 90 zł za wymianę Renaty 394 w Tissocie za 2000 zł. Bo to unikat. Od tego czasu nie chodze do "zegarmistrzów" w moim mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.