Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
bgr90

BREITLING A68062 No1111

Recommended Posts

Dzień dobry, czy zegarek widoczny na zdjęciach jest według Państwa oryginalny? Nie mogłem znaleźć takiego samego modelu w celu porównania. Patrząc na detale może się wydawać, że jest to oryginał, tylko czy oryginał jest w stanie tak się powycierać? Nie wiem z którego roku jest ten egzemplarz. Proszę o opinie. Pozdrawiam.

post-110655-0-90147200-1569415562_thumb.jpg

post-110655-0-91197000-1569415589_thumb.jpg

post-110655-0-70362100-1569415622_thumb.jpg

Patrząc na detale może się wydawać, że jest to oryginał, tylko czy oryginał jest w stanie tak się powycierać? 

Pytanie i odpowiedź w jednym.

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Czyli oryginał nawet mocno wyeksploatowany nie ma prawa powycierać się tak jak egzemplarz na załączonych zdjęciach? Pozdrawiam

Wyczaiłeś w lombardzie ? :o

Nie, znalazłem w Iraku.

Czyli oryginał nawet mocno wyeksploatowany nie ma prawa powycierać się tak jak egzemplarz na załączonych zdjęciach? Pozdrawiam

Nie, znalazłem w Iraku.

Czy widziałeś gdzieś tak powycieraną stal nierdzewną ? Edited by Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Nie, znalazłem w Iraku.

Tam jest dużo pozostawionych ciężkich środków chemicznych, dochodzą jeszcze burze piaskowe. Może być, że to przez jedną z tych dwóch rzeczy. Nie zapominajmy także o wyścigach na wielbłądach. Wtedy takowe otarcia występują najczęściej...  ;)  

Czy widziałeś gdzieś tak powycieraną stal nierdzewną ?

Stare pierścionki/obrączki wykonane ze stali nierdzewnej bywają tak powycierane

Stare pierścionki/obrączki wykonane ze stali nierdzewnej bywają tak powycierane

To znaczy ze nie są wykonane ze stali nierdzewnej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Tam jest dużo pozostawionych ciężkich środków chemicznych, dochodzą jeszcze burze piaskowe. Może być, że to przez jedną z tych dwóch rzeczy. Nie zapominajmy także o wyścigach na wielbłądach. Wtedy takowe otarcia występują najczęściej... ;)

Proszę o konkretne opinie bądź sugestie. Zacząłem ten wątek żeby się upewnić czy jest to podróbka czy może jednak oryginał. Pozdrawiam

Totalny szajs, nie mający nic wspólnego z oryginałem. Breitling nigdy nie robił takich zegarków z szajsmetalu. Detale tym bardziej zdradzają że podróbka.

Edited by StaryWilk

Totalny szajs, nie mający nic wspólnego z oryginałem. Breitling nigdy nie robił takich zegarków z szajsmetalu. Detale tym bardziej zdradzają że podróbka.

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Proszę o konkretne opinie bądź sugestie. Zacząłem ten wątek żeby się upewnić czy jest to podróbka czy może jednak oryginał. Pozdrawiam

Sugeruję wyrzucić do śmieci. To podróbka. Pozdrawiam :)

http://www.donindiano.net/watches/breitling/b-1/fakes

Edited by mario1971

Guest Classified

To sobie facet z Tobą poleciał w kulki. Mam na myśli argumentację, nie cenę - tą każdy sobie ustala po swojemu.

Wyjąwszy dawne koperty chromowane, dobre jakościowo zegarki nie wycierają się w ten sposób - chyba ze są kryte jakąś powłoką(np pozłacane).

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że nie odezwałem się na forum wcześniej bo zegarmistrz za wymianę baterii skasował mnie 40 pln bo rzekomo "do drogich" zegarków baterie są drogie ????

2 lata temu podobny typ skasował mnie 90 zł za wymianę Renaty 394 w Tissocie za 2000 zł. Bo to unikat. Od tego czasu nie chodze do "zegarmistrzów" w moim mieście