Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Piotr81

Oryginal czy Replika Ulysse Nardin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Ani jedno, ani drugie. Podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie warta podróba


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki czy moge tu wrzucic jeszcze inne foto innego zegarka ?w celu sprawdzenia czy zakladac nowy temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja mojego taty ???? ja mu powiedzialem ze jako jedyny ten z czerwona koperta moze byc oryginalny ale prosze ocencie Wy????post-110672-0-74409200-1570473679_thumb.jpg

post-110672-0-80229000-1570473704_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nawet nie wiem co to jest. Ale wygląda strasznie. I czerwoną ma tarczę, a nie kopertę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem co to jest. Ale wygląda strasznie. I czerwoną ma tarczę, a nie kopertę...

 

Rafał, to jest burgund  :o


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rafał, to jest burgund  :o

Ot, i przy takiej okazji można się czegoś nauczyć o ...kolorach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Całkiem spora dawka szajsu, w tym dwa "turbilony".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziurbiliony...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Timeandwatches
      Są takie zegarki, które, moim zdaniem, warto poznać, nawet jeśli od ich premiery minął już dłuższy czas. Są też takie artykuły, które z różnych przyczyn trafiły do szuflady i nie ujrzały więcej światła dziennego. Dziś będzie recykling treści, ponieważ zdarzyło się, że mam do dyspozycji artykuł niepublikowany nigdzie, i dotyczący interesujących wyrobów. Bądźcie jednak spokojni, nie będzie to Ctrl+C i Ctrl+V.

      Tekst zaktualizowałem, bo producent zaproponował nowe warianty wykończenia. Ulysse Nardin to firma, której wyroby opłynęły kulę ziemską wzdłuż i wszerz, a najnowszy model - Executive Tourbillon Free Wheel — zbudowany jest tak, że poszczególne elementy mechanizmu zdają się unosić na powierzchni stworzonej wewnątrz koperty. Jest to trafny opis, bo tarczy jako takiej tu nie ma.
      Wiecej w materiale: Zegarki Ulysse Nardin
       
    • Przez JohnnyJ
      Witam serdecznie
       
      Od pewnego czasu, noszę się z zamiarem zakupu zegarka. W pierwszej kolejności szukam używanej Daytony na bransolecie, w konfiguracji złoto/stal z czarnym bądź szampańskim cyferblatem. Jeszcze na początku roku, widziałem że takie można było znaleźć za ok 50tys, dzisiaj przeglądając ch24 czy inne aukcje, jest już to 76tys zł. Co juz moxno zbliża się do ceny nowego
       
      Jak uważacie, czy ten zegarek jest w tym zasięgu cenowym? 
       
      Widziałem również piękne Omegi, czy Ulysse Nardin, ważne, żeby koperta była złota  Jak na to się zapatrujecie;)? 
       
      No i pytanie, jak bezpiecznie zakupić taki zegarek?
    • Przez Ruger
      Wybaczcie że zakładam drugi temat będący niejako kontynuacją mojego wcześniejszego dotyczącego garniturowca (chociaż tytuł nie był wtedy do końca słusznie wybrany bo szukam raczej elegantszego casuala). Na jego końcu informowałem o podjętej decyzji dotyczącej wyboru Ulysse Nardin Marine Torpilleur 1183-310 (dobrze prezentuje go ten film - https://youtu.be/uJRhiTWPZ7k )
      Wtedy jednak brałem pod uwagę jedynie dwa zegarki , powyższy oraz IWC Portofino Chronograph, zwyciężył UN ale... zastanawiam się jeszcze nad ewentualnymi alternatywami dla niego które może moglibyście mi podsunąć, stylistyka w podobnym klimacie czyli elegantszy casual, raczej ciemna tarcza, do ok 20tys
    • Przez Cybull
      Czy to podróbka czy oryginał?







×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.