Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Athcat

Bulova 96p191

Recommended Posts

Cześć,

Wiem, że mojej żonie podoba się Bulova 96p191, bo kiedyś przymierzała w czasie wspólnych zakupów i była zachwycona.

Zbliża się okazja i zastanawiam się nam kupieniem jej jako prezent.

https://intl.bulova.com/products/96p191?_pos=1&_sid=b2bae3d8f&_ss=r

Niestety w internetach jest cholernie mało informacji czy opinii na jej temat, zarówno na stronie producenta jak i ogólnie w wujku google.

Czy ktoś może wie co tam tyka w środku? Jak z jakością? Czy warto? A może macie inne propozycje?

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Edited by Athcat

Bulova to porządna amerykańska firma z tradycjami, teraz wchodzi w skład grupy Citizena. 

W Bulovach tykają werki Miyota (czyli Citizen), w tej - najprawdopodobniej - coś z rodziny 8n24.

Jakość zegarków Bulova jest bardzo dobra, werków Miyota również, a werków Miyota w zegarkach Bulova - szczególnie.

Ostatnio - latem? - ktoś podobną kupował, poszukaj dyskusji. To ładny, zgrabny zegarek, według mnie warto (w internetowej cenie). 

A jeśli żona zachwycona - to nie ma się co zastanawiać, tylko sięgać po portfel :)

EDIT: irytujący błąd ortograficzny

Edited by Zeno

Ale Tudora to Ty szanuj!

Skoro żonie się podoba, to pewnie z prezentu będzie zadowolona.

Tak jak radzi @Carrot napisz do koleżanki @Ivee, zapewne podzieli się swoimi wrażeniami... i pamiętaj zadowolenie małżonki przede wszystkim :-)

EDIT:

link do tematu z propozycjami na kolejne prezenty:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/176573-zegarek-dla-kobiety-do-oko%C5%82o-1000-z%C5%82/

Edited by AK&AK

Małżeństwo i zegarki.

i pamiętaj zadowolenie małżonki przede wszystkim :-)

O to to

Dziękuję :)

Jakoś ten temat Ivee przeoczyłem, mimo że zaglądam regularnie, chociaż raczej czytam niż się udzielam :)

Rozwialiście moje ostatnie resztki wątpliwości, mimo tego że historię marki znam to bardzo mała ilość informacji na temat tego konkretnego modelu trochę mnie frustrowała.

Podobnie jak jak w przypadku wersji wybranej przez Ivee i ta dużo lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach producenta, które w ogóle nie oddają perłowości tarczy.

W imię zasady "happy wife, happy life" prezent wybrany. :D

EDIT:

Wiem, że kwestia zakupów na jomashop była wałkowana na forum miliard razy, ale w konkretnym przypadku.

Cena w polskiej dystrybucji 1250

Cena jomashop 210USD czyli koło 840zł. Zakładając VAT + opłaty celne wyjdzie pewnie z 1100.

Raczej nie warto się babrać prawda?

Edited by Athcat

Pozwolę sobie podbić temat.

Gdzie najtaniej mogę kupić to błękitne piękno?. W Polsce znalazłem za około 1600 czyli trochę drogo jomashop cena znośna, a może wiecie gdzie w europie dostanę to cacko dla żonki.

Pozdrawiam

Andzej

Pozwolę sobie podbić temat.

Gdzie najtaniej mogę kupić to błękitne piękno?. W Polsce znalazłem za około 1600 czyli trochę drogo jomashop cena znośna, a może wiecie gdzie w europie dostanę to cacko dla żonki.

Pozdrawiam

Andzej

A proszę:

https://www.timeshop24.de/bulova-96p191.html

Sklepu nie znam, ale wygląda ok, są na chrono24 długi czas, dobre opinie, i co pewnie najważniejsze zdąży z Niemiec dojść przed Świętami

Jak wygląda sprawa gwarancji Bulova ?? bo na jomashop wychodzi 200-300zł taniej, tylko czy uznają gwarancję międzynarodową ? czy europejską czy może tylko polską.

Jutro jeszcze podejdę do zegarmistrza w Opolu i dowiem się czy i za ile jest w stanie mi załatwić ten zegarek.

Jomashop w 95% nie daje gwarancji producenta a własna (chyba ze zaznaczają inaczej), w razie co trzeba odsyłać do US na naprawę i różne opinie o tych naprawach krążą. Przy niewielkich różnicach wolałbym zdecydowanie brać zegarek z europejskiej dystrybucji.

U lokalnych zegatmistrzów nic nie załatwiłem pozostaje internet jomashop(raczej rezygnuję przez gwarancję) na ebayu i chrono24 ktoś z Singapuru (też raczej odpuszczę) lecz zainteresował mnie na chrono24 sprzedawca z Luksemburgu.

Tylko wątpliwość czy to na pewno orginał? może ktoś ma jakieś doświadczenie z "SAR Creative Marketing AG" jak już pisałem sprzedającym przez chrono24.

Pozdrawiam

Andrzej Nowak

Ps. W razie draki serwisy Bulovy w Polsce respektują gwarancję europejską?

Pozdrawiam

Andrzej

662 opinie i 4,8 / 5,0 - wyglada dość dobrze :)

Gwarancja europejska powinna być honorowana w PL.

Kupiony na amazonie. Dam znać jak dojdzie i po świętach opowiem o reakcji żony.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Andrzej Nowak

Czekamy na tradycyjne zdjęcie nadgarstkowe i niech się dobrze nosi  :)

pozdrawiam

Fotka to dopiero po Nowym Roku , w obydwa święta Bożego Narodzenia mam drugie zmiany,a w przerwie między świątecznej wyjazd do teściów. Czyli fotka prawdopodobnie tak jak pisałem już w 2020r

Pozdrawiam

Andrzej