Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Admof

A Man & His Watch - Matt Hranek

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek to nie tylko przedmiot do odmierzania czasu. Za wieloma z nich kryją się różne historie. Czasem zupełnie zwykle, czasem niezwykłe, ale często o mocno emocjonalnym zabarwieniu i dużym znaczeniu dla jego właściciela.

 

Czy będzie to zwykłe Casio Duro czy jakiś rzadki drogocenny biały kruk nie jest tu istotne.

Zegarek jako przedmiot codziennego użytku przypomni Ci, że dostałeś go z jakiejś ważnej okazji, że odmierzał Ci czas w oczekiwaniu aż narodzi Ci się Twoje dziecko, albo przypomni ojca, który go nosił gdy jeszcze był na tym świecie.

 

A Man & His Watch jest świetnie wydanym albumem, który przedstawia historie zegarków, które są ważne dla ich właścicieli. Czasem są to dosyć typowe historie typu prezent z jakiejś ważnej okazji czy zegarek po dziadku, a czasem dostajesz po prostu Timexa z Indiglo od Billa Murraya aby widzieć godzinę w ciemności.

 

Przekrój zegarków sfotografowanych jest dosyć spory: Casio, Rolex, Cartier, Doxa, Heuer...każdy zegarek jest specjalnie sfotografowany do albumu i na zdjęciach widać każda ryskę, wgniotkę; całą historię którą opowiada o swoim właścicielu dany zegarek.

 

Oprócz osób związanych z branżą zegarkową; dziennikarzy, osób zajmujących się kolekcjonowaniem czy sprzedażą zegarków w albumie znajdziemy na przykład zegarki Sylvestra Stallone, Ralpha Laurena, NASa czy twórcy G-Shocka Kikuo Ibe.

 

Historie są przeplatane zdjęciami i przedstawieniem ciekawych eksponatów z archiwów marek takich jak m.in Rolex, Heuer czy Omega.

 

Album ze swojej strony polecam, dostałem go jako spóźniony prezent na urodziny. I jako prezent dla miłośnika zegarków jest to pozycja obowiązkowa.655cb29b20dc041fba091f6d789592c3.jpg96490cbe7896ed23fa2409e1ed596c5e.jpgd7396a06eb525bc28eefd929b61c6961.jpge69b7778dbc8e33012d6fb6df1396bdc.jpgb4fcc952e289ed1d6f03a599b694cf54.jpg7332e9834da0f71c96500d0af5a2bf2c.jpga118420491add10f717b56cf4a1edbce.jpg

 

Wysłane z mojego G-Shocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu znalazłam ten album w szafie w naszym wydawnictwie (wydawca oryginalny jak widać chciał wydać w PL....)

Album bardzo ładny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odkopałem stary temat, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego.

Czy ktoś wie gdzie obecnie można dostać "A man and his watch" ?

Wszędzie sold out. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na amazon, że dostawy mają być na luty, więc pewnie będzie dodruk

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Admof napisał:

Sprawdzałem na amazon, że dostawy mają być na luty, więc pewnie będzie dodruk


Tez widziałem, ale szukam czegoś od ręki.

A może ktoś będzie chciał odsprzedać swój egzemplarz w dobrym stanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.