Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KMZiZ

Aurochronos Festiwal cz.1 – Brellum , Allemano , Von Doren , Yvan Monnet , Cedric Johner , Prim , Alfa Flag

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend 5-6.10.2019 roku w Łodzi odbył się 3 Międzynarodowy Festiwal Niezależnych Producentów Zegarków Aurochronos 2019. Razem z Tomkiem zaplanowaliśmy pozostanie w Łodzi na te 2 dni, zamówiliśmy hotel, bilety na wejście i już w drodze do Łodzi (mamy 300km) dopadły nas wątpliwości… „Co my tam będziemy robić przez 2 dni” - no bo niby jest dużo wystawców i zegarki, i w ogóle, ale z drugiej strony…

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta impreza. Mnie pozytywnie zaskoczyły zegarki marki Prim - nie spodziewałem się, że tak mi się spodobają.

Co do samej imprezy (a raczej przy okazji jej odbywania się) jest jedna przykra rzecz... Przez przypadek usłyszałem rozmowę, że pierwszego dnia ukradziono ze stoisk 7 zegarków... Jednak ,,mendy" znajdują się wszędzie, i dotyczy to także osób z naszego hobby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej złodziejami nie byli hobbyści. Impreza była szeroko reklamowana w Łodzi i zwabiła złodziei. Tłum, małe a drogie przedmioty = doskonała okazja. Ale wnioski wyciągnięte i w następnej edycji wszyscy już będą przygotowani na nich.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie udało mi się tam być. :(

Może w przyszłym roku.

 

W kolejnych częściach będą opisani wszyscy wystawcy


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie udało mi się tam być. :(

Może w przyszłym roku.

W kolejnych częściach będą opisani wszyscy wystawcy

Chyba jednak wszystkich nie mamy ale na pewno zdecydowana większość, jest tego sporo więc części będzie 3 albo 4.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie co czytać i oglądać.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allemano, fajne fajne , jest klimat.

Czesi z modelem Spartak , również pozytywnie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo marki Prim; był tam chyba również nasz forumowy kolega z dużą kolekcją zabytkowych primów, które "skonfrontowano" z nowymi modelami.? A inicjatywa wyszła od samej marki Prim.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.