Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GTB

Mały kwarcowy diver

Rekomendowane odpowiedzi

BN0100 mimo papierowych 41mm sprawia wrażenie większego , w tym tygodniu miałem okazję go przymierzyć i na moim nadgarstku wygląda podobnie jak Casio MDV-106.

Jego damska odmiana (nie miałbym oporu nosić "babskiego" zegarka) EP6040 wygląda bardzo obiecującą szkoda tylko , że z dostępnością kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że zakup jeszcze nie dokonany (faworytem wciaż jest Alba) nadal przeglądam czeluścia internetu , natknąłem się na włoszczyznę - Breil Manta TW1272 (rozmiar 40 , Miyota GN10). Model z przed paru lat ale to tak jak wszystkie w porządnym rozmiarze. Marka zada nie urywa ale na fotkach wygląda całkiem przyzwoicie , stylistycznie mocno nawiązuje do Squale (foty z neta). Do wzięcia nowa za mniej niż 300PLN. Warto się w to pchać ?

post-109016-0-78032300-1572892546_thumb.jpgpost-109016-0-09518000-1572892555_thumb.jpgpost-109016-0-95055000-1572892564_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze warto. Przyzwoita jakość, jak za taką kasę. Skoro ludzie noszą zegarki pokroju Parnis, Cadisen itp to dlaczego nie przyzwoity włoski zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co to warto bo kupiłem. Przy tej cenie to warto dla samego obmacania tym bardziej , że stylistycznie trafia w moje gusta. Bransoleta trochę nie za specjalna ale to najwyżej jakąś skórkę vintage się założy.

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem kwarcaka na kajdanie na nadgarstek 16,5 cm. Przeglądnąłem masę pokemonów od Japończyków. Wszystko przekombinowane. W końcu zacząłem oglądać szwajcarskie. Jak gabaryt ok, to fatalna tarcza, albo cygańska, oczojebna bransoleta. Nurków nie brałem pod uwagę, a skończyło się na Certinie DS Action Precidrive ze świetną satynowaną bransą, z przedłużką na upalne dni. Niestety jak zwykle przepłaciłem 1800PLN. Przez chwilę wahałem się nad DS Rokie, udającym trochę conquesta, ale ten wielki datownik mnie odrzucał, bo leży fajnie, a cena 930 PLN całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drążąc temat dalej natrafiłem na markę Momentum - Co to jest? Warte zainteresowania? Mało info w necie poza tym , że firma z Kanady wchodząca w skład St. Moritz Watch Corp.

W ofercie mają dwa divery poniżej 40mm :

https://www.momentumwatch.com/collections/mens-dive-watches/products/m-ocean-38mm

https://www.momentumwatch.com/collections/mens-dive-watches/products/midnight-splash-38mm

Cześć,

 

Ja mam ich zegarek - Flatline Micro 36mm - taki jak tu: https://eu.momentumwatch.com/products/flatline-micro-lume-36mm?_pos=1&_sid=2ce059a6e&_ss=r

 

Szukałem zegarka o małych gabarytach, płaskiego i mocnego. Jakoś internet doprowadził mnie do nich i zaklikało.

 

Autorytetem w zegarkach nie jestem, ale ta sztuka ma pełne 100m z dokręcaną koronką i szafir, a tak mi się coś majaczy, że w środku jest Ronda, ale nie chcę oszukać. Plus super gumowy pasek - po roku wciąż pachnie wanilią, którą jakoś dodają w procesie produkcji (wiem, że głupawo to brzmi, ale efekt super).

 

Pierwsza sztuka, którą mi przesłali nie chodziła - moim zdaniem z powodu "jakości" usług kurierskich. Paczka była lekko obita, ci goście rzucają wszystkim jak worami ziemniaków. Napisałem do nich, podrzuciłem zdjęcia, a oni od razu wysłali mi z Kanady drugą sztukę, która wciąż bardzo ładnie chodzi.

 

Mam jeszcze tą sztukę, która nie chodzi - planuję oddać ją do zegarmistrza, więc może uda się potwierdzić, jakie ma serducho.

 

pozdrawiam

Ślepy jestem... Niżej na stronie nawet podają - Ronda 705.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.