Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
feku2710

Duży zegarek czy będzie pasował

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem dostałem od żony w prezencie zegarek G-shock GA100 1A1ER lecz mam obawy czy nie będzie za duży i źle wyglądał mam nadgarstek 17 cm w obwodzie bardziej płaski 6cm szerokości ogólnie mam chude ręce doradźcie mi czy bedzie pasował nie mogę już go zwrócić ponieważ mineło 14 dni od zakupu a sprzedawać trochę szkoda ale być może nie będę miał wyjścia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż i zobacz jak Ci się podoba 8 dobrze się czujesz to zostaw jak nie to sprzedaj gust jest różny tobie ma się podobać jesli nie mozesz przymierzyc to tu masz link i opcja wirtualnego przymierzenia zegarka https://www.chrono24.pl/casio/g-shock-ga-100-1a2er--id12455266.htm#gref

Teraz jest moda na duże zegarki zobacz jakie diesel robi ;)

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G891A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G shocki przeważnie pasują  ale oczywiście nie mówię tu o tych największych. Tez mam ok.17cm i nosiłem wielkie G ale te największe bym się nie zdecydował.Tego co ty pokazujesz to bym nosił bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat nie. No ale wiadomo musi przypasować. Ale trochę podobnych rozmiarów już mi się przewineło też były duże jak to G shock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry jak patrze to może być jeszcze koperta z mocowaniami do paska nie wystaje po za nadgarstek tylko z boku mam chudą rękę a zegarek jest dosyć wysoki no nic może się przyzwyczaje


szlagier dzięki za link sprawdzałem ale na obrazku przy 6 cm nadgarstka trochę lepiej to wygląda niż w realu albo zegarek wydaje się jakiś mniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widywałem kobiety o wątłych rączkach z tym G na nadgarstku i nie wyglądało to tragicznie. Przy 17 cm powinno być OK. Sam mam G i 17,5 cm nadgarstek i wygląda dobrze. Nie przejmuj się i noś.

 

Poglądowo moje g-shocki

post-104642-0-55874600-1571344528_thumb.jpg

post-104642-0-67113000-1571344556_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G się rządzą swoimi prawami. To nie garniturowiec, żeby musiał się chować pod mankiet koszuli na spinkę :) Niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G się rządzą swoimi prawami. To nie garniturowiec, żeby musiał się chować pod mankiet koszuli na spinkę :) Niech się dobrze nosi.

Zgadza się.

Ja nosiłem go na 16,5 cm. Potem były już tylko większe :)

Generalnie jest to jeden z mniejszych G.

Jak znajde jeszcze gdzies w kompie nadgarstkowe to Ci wyśle na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.