Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Październik "Czas Wojny" GŁOSOWANIE

Ankieta: Czas Wojny  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna zabawa, dziękuję za organizację. Spora konkurencja była. Chętnie spróbuję sił w kolejnej edycji :)

 

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale moje zdjęcie jako jedyne zawierało zegarek z czasów wojny ;)

 

Gratuluję zwycięzcom ciekawych aranżacji i świetnych umiejętności fotograficznych! :)

Edytowane przez Olciakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajna zabawa, dziękuję za organizację. Spora konkurencja była. Chętnie spróbuję sił w kolejnej edycji :)

 

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale moje zdjęcie jako jedyne zawierało zegarek z czasów pierwszej wojny ;)

 

Gratuluję zwycięzcom ciekawych aranżacji i świetnych umiejętności fotograficznych! :)

Ty w swoich zbiorach znajdziesz coś na każdą okazję i z każdego okresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawa, dziękuję za organizację. Spora konkurencja była. Chętnie spróbuję sił w kolejnej edycji :)

 

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale moje zdjęcie jako jedyne zawierało zegarek z czasów pierwszej wojny ;)

 

Gratuluję zwycięzcom ciekawych aranżacji i świetnych umiejętności fotograficznych! :)

To my dziękujemy za udział. Jak dostaliśmy Twoje zdjęcie to byłem w szoku jak bardzo rozmiar zegarków zmienił się w okresie 100 lat, aż nie do wiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej edycji konkursu wydawało mi się, że jest ciężko wybrać najlepsze zdjęcie. Ta dopiero pokazała jak jest ciężko. Brawa dla fotografów.

Dobrze, nawet bardzo dobrze, że można oddać kilka głosów.

 

 

Gratuluję zwycięzcom.


...

byłem w szoku jak bardzo rozmiar zegarków zmienił się w okresie 100 lat, aż nie do wiary.

Z jednej strony. A z drugiej zerknij na reedycję Laco. Jest w oryginalnym rozmiarze. Piloty niektórych firm były wówczas ogromnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej edycji konkursu wydawało mi się, że jest ciężko wybrać najlepsze zdjęcie. Ta dopiero pokazała jak jest ciężko. Brawa dla fotografów.

Dobrze, nawet bardzo dobrze, że można oddać kilka głosów.

 

 

Gratuluję zwycięzcom.

 

Z jednej strony. A z drugiej zerknij na reedycję Laco. Jest w oryginalnym rozmiarze. Piloty niektórych firm były wówczas ogromnie.

To reedycja jakiegoś modelu z okolic I WŚ? Myślałem, że duże piloty do dopiero II WŚ. Chętnie zobaczę jak podasz link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nic znaleźć. :(

Może to faktycznie reedycja z lat 30 - 40?

Rozmiar to bodajże 55 mm. Taki z "zniszczonej" kopercie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nic znaleźć. :(

Może to faktycznie reedycja z lat 30 - 40?

Rozmiar to bodajże 55 mm. Taki z "zniszczonej" kopercie.

Coś kojarzę jak wspomniałeś o zniszczonej kopercie. Tak czy inaczej, moda na oversize nie jest czymś nowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich uczestników naprawdę coraz to lepsze zdjęcia pomysły , dziękuję również za głosy na moje zdjęcie , cóż czekamy na nowy temat :) mam nadzieję że będzie więcej zdjęć i głosujących :)

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich uczestników naprawdę coraz to lepsze zdjęcia, dziękuję również za głosy na moje zdjęcie , cóż czekamy na nowy temat :) mam nadzieję że będzie więcej zdjęć i głosujących :)

Musze przyznać, że Twoja fotka była zdecydowanie poza schematem (w razie co, to komplement :)). Nie mogłem się pozbyć wrażenia, że to jakaś wariacja na temat kosmicznej dyskoteki dwóch pilotów myśliwców bojowych poza ich godzinami pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre :) niech będą Gwiezdne Jaja :) ale w razie coś broń mieli :) i kosmiczny zegarek też jest :)

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre :) niech będą Gwiezdne Jaja :) ale w razie coś broń mieli :) i kosmiczny zegarek też jest :)

Zawsze na posterunku, a żeby nie zabalować za długo to zegarek czuwał nad nimi :) Myślę, że nowy temat może trafić w Twój gust. W sobotę go ogłosimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja chciałbym oddać głos w tej dyskusji i uzasadnić moje wybory...i żałuję, że nie zrobiłem własnego zdjęcia, bo miałem pomysł, ale brakło czasu :unsure:

 

A teraz krótko uzasadnienie moich wyborów:

@Masu - bardzo fajne zdjęcie i fajnie pokazane to Seiko - podoba mi się podświetlenie lumy i ogólna kompozycja - fotka ma w sobie coś, co przyciąga wzrok...no i ta kieszonka tak filuternie zagięta ;)

@sanik - ta fota wygląda jak żywcem wyjęta z wojny w Wietnamie...może zegarek nie z tej epoki, ale fotka oddaje klimat...kiedy na nią patrzę, słyszę to:

@lysolek007 - super fajne podejście do tematu. Ja uwielbiam takie nieszablonowe, niesztampowe, kreatywne rozumienie tematu i zawsze je doceniam. Super.

Edytowane przez Wacor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh więc nie tylko mi się kojarzyła ta fotka z Vietnamen a jeszcze bardziej od razu mi się Rambo 2 przypomniał :)

 

Fajno że się podobała moje zdjęcie, chciałem coś innego niż wszyscy i chyba się udało ;]


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję finalistom, wszystkie zdjęcia mają bardzo fajny klimat.

 

Zasadas, nie wiedziałem, że posiadasz VISa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz krótko uzasadnienie moich wyborów:

@Masu - bardzo fajne zdjęcie i fajnie pokazane to Seiko - podoba mi się podświetlenie lumy i ogólna kompozycja - fotka ma w sobie coś, co przyciąga wzrok...no i ta kieszonka tak filuternie zagięta ;)

 

Bardzo dziękuję za docenienie. Co do kieszonki, to cieszę się, że zwracasz uwagę na takie detale, zwłaszcza, że miałem z nią najwięcej problemów bo materiał był dość twardy i albo mi przechylała nieładnie zegarek, albo pod moim naporem odpinał się guzik. W końcu wyszło i strzeliłem zdjęcie :) A co do filuterności, to aż musiałem odpalić SJP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh więc nie tylko mi się kojarzyła ta fotka z Vietnamen a jeszcze bardziej od razu mi się Rambo 2 przypomniał :)

 

Fajno że się podobała moje zdjęcie, chciałem coś innego niż wszyscy i chyba się udało ;]

Tak właśnie, żywcem wyjęta z Wietnamu. Mi się skojarzył film "Byliśmy żołnierzami", choć Rambo też oglądałam Bez wielu kombinacji, a zdjęcie w odpowiednim klimacie.

@Masu, a Tobie muszę pogratulować świetnego ujęcia lumy. Nie mam pojęcia jak to zrobiłeś, ale wygląda świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carrot dziękuję, pani marchewko :) Słowo klucz to długa ekspozycja i statyw, a potem to już z górki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców! Niedługo przygotuję foto małej nagrody :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców! Niedługo przygotuję foto małej nagrody :)

Oho, zaczyna się przyjemna część tego wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carrot dziękuję, pani marchewko :) Słowo klucz to długa ekspozycja i statyw, a potem to już z górki :)

Można się było spodziewać, że sprzęt trochę pomaga

 

Gratulacje dla zwycięzców! Niedługo przygotuję foto małej nagrody :)

Będzie nam niezmiernie miło Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieniem zacząć od podziękowań. Jednak najpierw muszę wyrazić swoje zdumienie, że mimo wielu odwiedzających łącznie oddano tak mało głosów. Naprawdę nie wiem z czego to wynika bo większość z nas na forum lubi oglądać zdjęcia zegarków. A tu, w przypadku konkursu, mamy nie tylko uwiecznione tak różne zegarki ale też zaangażowanie i pasję. Połączoną z fotografią oczywiście.

Dziękuję tym, którzy zadali sobie minimum trudu aby po odwiedzeniu wątku- a o to nie trudno przy wspaniałej i rozsądnej promocji konkursu- oddać głos.

Teraz do meritum.

Nie powiem, wygrana cieszy. Tym bardziej w tak doborowym towarzystwie. :) A jeszcze bardziej, że jak zobaczyłem temat- wpierw mniej nerwowo przeczytałem "Czas Wolny- to pomyślałem, że nie, nie dam rady. Wsakzówka dla tych co nie wzieli udziału. ;) @Wacor! I dzięki za CCR. Moja chyba ulubiona kapela.

Teraz można odkryć karty. Moimi faworytami były zdjęcia: 4 i 7.

7- Przepięknie uchwycona luma i super kompozycja. Cos niesamowitego. Gratulacje @Masu Jest coś z Vietnamu.

4- Od razu spodobało mi się to zdjęcie. Wszyscy wspominają słusznie o Vietnamie. Jenak ta fotka, może skrzywiony jestem, kojarzy mi się z Jugosławią z lat 90'. Dobre @ptaku!

No i oczywiście bajeczna fotka nr 9. Superancka @lysolek007! Tam nie tylko Gwiezdne Wojny ale i ukochany przeze mnie StarTrek!

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy oddali głosy w konkursie. Zwycięskie foto nie miało moim zdaniem konkurencji, mistrzowska robota. Co do Jugosławii to wpina się w ten klimat oni tam mieli wszystko od czapy tak jak na fotce, broń z Polski, kurtka z US a zegarek Japoński.

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PistolPete trafne spostrzeżenie co do ilości odwiedzin i głosów. Wiadomo, że duża część z nas po prostu sama odświeża stronę i sprawdza jak tam jej zdjęcie się sprawuje, ale nie zmienia to faktu, że dwoimy się i troimy żeby inne części forum wiedziały o konkursach, lecz odzew jest skromny. No cóż, trzeba robić swoje, a owoce pracy się pojawią :)

Miło mi, że uznałem moją fotkę za dobrą, to dla mnie dużo znaczy. Co do nr 4 to dla mnie też zdecydowanie bardziej przypomina mi to konflikty z lat 80-90 ze względu na typ broni. Swoją drogą, świetne zdjęcie i obstawiałem, że może wygrać - dużo się nie pomyliłem :) Twoja fotka z kolei to jak zwykle dla mnie wzór do naśladowania. Idealna kompozycja. Nie wiem jak Ty to robisz ale w kadrze zawsze dużo widać, a nadal zegarek jest w dużej mierze najważniejszy. Ciągle się tego uczę i staram się wyciągać lekcje z Twoich zdjęć. Gratuluję, rośnie nam lider klasyfikacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie dogonić @PistolPete, ale wciąż wszystko jest możliwe

Taką ilość odwiedzin strony konkursowej, w dużej mierze, sami wygenerowaliśmy, sprawdzając jak idzie głosowanie. Mój udział był w tym na pewno znaczny Samo promowanie konkursów nie jest łatwą sprawą. W wielu przypadkach trafisz do kogoś, kto dzięki linkowi wejdzie, poogląda i oceni, ale też na kogoś, komu taki link, jako niezwiązany z tematem wątku, będzie przeszkadzać. A nie chodzi tu przecież o to, żeby drażnić niezainteresowanych użytkowników, ale żeby trafić do tych, którzy zechcą wziąć udział w naszej zabawie. Mam nadzieję, że z każdą kolejną edycją, będziemy coraz bliżej osiągnięcia złotego środka w promocji

Już jutro zaprezentujemy nowy temat. Wczorajsze dekoracje mogą się przydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.