Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziomek1988

Biała/srebrna tarcza + niebieskie wskazówki do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Citizen to wielki koncern. Jak napisałeś ma szerokie portfolio. Citizen 9010/11 to ta sama rodzina mechanizmów co miyota 90xx (dostępna dla każdego w wolnej sprzedaży).

 

Moim zdaniem, w tym wypadku inhouse to konkretny model biznesowy, który się temu producentowi opłaca, a nie wartość dodana jak. np. inhouse rolexa. Nie należy zatem dla Citizena z 9010/11 poszukiwać jako konkurenta szwajcara koniecznie z inhousem szwajcarskim, bo eta/ sellita daje już radę, jako technicznie równy zawodnik, a w wersji chronometer pod pewnymi względami przewyższa.

 

 

W analogii do motoryzacji można powiedzieć, że taki citizen 9011 to jak silnik w toyocie auris 1.6 benzyna wolnossący - no inhouse i to, że toyota ma w swoim portfolio np. lexusa LC500, nie czyni z silnika 1.6 niczego lepszego / gorszego niż to czym jest - porządnym, budżetowym wołem roboczym.

Tak wyglada ten silnik. aae438728983ed99c243125a41da53b1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Dobry wybór. Zacna manufaktura. Własne mechanizmy, trwałe i wypróbowane przez lata. Miałem kiedyś 2 Orienty Bambino oraz Saturation Diver i zaliczam je do grona najdokładniejszych jakie mialem.

Jedynie szkoda, że w Twoim modelu chyba nie ma szafiru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, również gratuluję :)

Edytowane przez mnkn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest <3

 

Oferta ustrzelona na Olx, wystawiona z beznadziejnymi zdjęciami, wysyłką tylko po wpłacie i za 1000zł. Gość dopuszczał możliwość odbioru osobistego, wysłał mi nawet adres. Wziąłem na klatę ryzyko, poszedł przelew i po 2 dniach zegarek u mnie... W stanie 9.5/10, pełen komplet a dodatkowo pasek hirsch czarny aligator. Chyba było warto :) 

 

post-99865-0-47930000-1572436599_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra okazja, tym razem ryzyko się opłaciło.

Ale ja nie zalecam w ciemno. Sam zostałem wczoraj oszukany na grupie zegarkowej na fb. Co prawda na 220zl ale liczy się fakt.

Najgorsze ze admin ma w d*pie i usuwa posty ostrzegające innych.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra okazja, tym razem ryzyko się opłaciło.

Ale ja nie zalecam w ciemno. Sam prawdopodobnie zostałem wczoraj oszukany na grupie zegarkowej na fb. Co prawda na 220zl ale liczy się fakt.

Najgorsze ze admin ma w d*pie i usuwa posty ostrzegające innych.

 

Na której dokładnie grupie na fb?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonało to, że akurat mój znajomy miał być w Warszawie i sprzedający podał normalnie swój adres domowy do odbioru osobistego i godzinę, o której będzie w domu. Finalnie do spotkania nie doszło, bo mój znajomy nie miał czasu go odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się super! To jeszcze raz gratulacje ziomek :) Niech się dobrze nosi i cieszy. Prawdę mówiąc też go biorę pod uwagę (kiedyś, kiedyś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonało to, że akurat mój znajomy miał być w Warszawie i sprzedający podał normalnie swój adres domowy do odbioru osobistego i godzinę, o której będzie w domu. Finalnie do spotkania nie doszło, bo mój znajomy nie miał czasu go odebrać.

 

to ten sam egzemplarz?

https://archiwum.allegro.pl/oferta/orient-star-elegance-i8359596756.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam model natomiast patrzę na zawieszki i to nie ten egzemplarz. Mój był ciągnięty z Japonii i ma inną datę zakupu (2018).

Edytowane przez ziomek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na której dokładnie grupie na fb?

Z adminem cofajacym posty się wyjasnilo.

A grupa na której zostałem oszukany to "Łowcy zegarów i zegarków" czy jakoś tak.

Uważajcie na kogoś o nazwisku Mateusz Horbik z Kołobrzegu (podaję on konto do wpłat Pekao w Mrągowie), niestety okazało się że już nie jedna osobę oszukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z adminem cofajacym posty się wyjasnilo.

A grupa na której zostałem oszukany to "Łowcy zegarów i zegarków" czy jakoś tak.

Uważajcie na kogoś o nazwisku Mateusz Horbik z Kołobrzegu (podaję on konto do wpłat Pekao w Mrągowie), niestety okazało się że już nie jedna osobę oszukał.

Zanotowałem ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.