Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
furraan

Zegarek mechaniczny na 18 urodziny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Szukam na 18 urodziny mojego syna klasycznego zegarka (nowego) do garnituru z ręcznym naciągiem do kwoty 2 tysięcy złotych. Oczywiście mam świadomość, że bez problemu za taką kwotę kupię automat z możliwością dokręcania, ale zależy mi na niskiej wysokości zegarka oraz jego permanentnym nakręcaniu. Wymienione kryteria raczej wykluczają te zegarki, które ja znam. Macie jakieś pomysły?

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za dotychczasowe propozycje i poświęcenie swojego czasu na moje rozterki. Czekam na następne propozycje ;) Myślałem o Junghans-ie i CW (choć niestety ich ceny są wyższe nawet po obniżkach od zakładanego budżetu), ale nie brałem pod uwagę tego Thora zaproponowanego przez Thorstena (nawiasem pisząc aż tak bardzo mi się nie podoba). Zapomniałem dodać w opisie to, że chciałbym aby dekiel był przeszklony.

Edytowane przez furraan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Tissot z kolekcji tradition AUTOMATIC ? To nie ręczny naciąg, ale automat też robi robote.

Ja mam taki i naprawdę daje radę

5690a9f0efad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie popularne sa automaty więc znacznie prościej będzie Ci automat znaleźć niźli mechanika. Licz się z grubością 1 cm. Raczej nierealne by zejść niżej.

Pocienianie zegarka przez brak rotoru a więc funkcji automatu jest popularne ale w wyższym budżecie.

 

Tissot Bridgeport

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/12704_Tissot_Bridgeport_Gent_Powermatic_80_T0974071605300

ma 50WR i  9mm - cieńszego w zasadzie nie znajdziesz tym bardziej z 50wr

 

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/23606_Certina_DS_Caimano_Gent_Powermatic_80_C0354071103700

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/23611_Certina_DS_Caimano_Gent_Powermatic_80_C0354071603701

Edytowane przez apodyktyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatu jednak nie będę brał pod uwagę - tylko ręczny naciąg. Na chwilę obecną ten CW jest na pierwszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram wybór. Jeśli masz trochę czasu i cierpliwości to jesteś w stanie dostać go blisko zakładanego budżetu. Zbliża się Black Friday, Winter Sale, Christmas Sale i inne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.