Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
stigman

Black Friday 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś wie, gdzie można spodziewać się promocji w Black Friday, to niech podrzuca linki. Mam na myśli sprzedawców zagranicznych, krajowych, salony z którymi mieliście jakąkolwiek styczność w dniu takiej promocji.

Edytowane przez stigman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wie, gdzie można spodziewać się promocji w Black Friday, to niech podrzuca linki. Mam na myśli sprzedawców zagranicznych, krajowych, salony z którymi mieliście jakąkolwiek styczność w dniu takiej promocji.

 

na chwilę obecną na pewno na Aliexpress :D

 

w tamtym roku to było pełno okazji, od jednej sztuki do set sztuk. Szukaj na:

- Amazon

- Watches2U

- Watchshop

- CW

 

ale i wielu mniejszych 


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jakie rabaty były w kruku rok temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi dzwoni, że do 30%. Ale ręki sobie uciąć nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nabyłem dzisiaj rano- było jeszcze taniej bo 330 zł, uważam, że w tej cenie Edifice z szafirem to świetny deal:

 

https://www.watchshop.com/casio-edifice-watch-efr-s107d-1avuef-p100032452.html

 

Obecnie za 374 zł, na pasku za 343 zł

 

https://www.watchshop.com/casio-edifice-watch-efr-s107l-1avuef-p100032453.html

 

Polecam, model ciężko dostępny w Polsce, fajny bo grubość, niecałe 8mm, więc powinien się świetnie układać na ręce.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te promocje na watch shop sa już na blackfriday, czy na czarny piątek będą jeszcze inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Z tego co widzę w tym sklepie "WatchShop" w zasadzie nic do Polskie nie wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty? Właśnie zamówiłem parę dni temu w watchshopie, wysłane.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena za klasycznego Cadisena na automatycznym werku Seiko NH35, ze szkiełkiem szafirowym.

Po dodaniu do karty i wybraniu kuponu z listy rozwijalnej obnizającego cenę o 7,8 zł wychodzi 191 zł.

Przy składaniu zamówienia w polu na kody wpisujemy jeszcze kod PROMO30 i wychodzi ostateczna cena za zegarek 178 zł. Myślę, że bardzo korzystna jak na te parametry.

 

https://www.aliexpress.com/item/4000315990704.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5f524c4danCb9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model, wyszedł równe 150 zł, najmniej widziałem za ok. 135 zł. Parametry na papierze dobre, ale swoje wady i niedociągnięcia jakościowe ma (większość usprawiedliwiona ceną).

Ja też nabyłem dzisiaj rano- było jeszcze taniej bo 330 zł, uważam, że w tej cenie Edifice z szafirem to świetny deal:

 

https://www.watchshop.com/casio-edifice-watch-efr-s107d-1avuef-p100032452.html

 

Obecnie za 374 zł, na pasku za 343 zł

 

https://www.watchshop.com/casio-edifice-watch-efr-s107l-1avuef-p100032453.html

 

Polecam, model ciężko dostępny w Polsce, fajny bo grubość, niecałe 8mm, więc powinien się świetnie układać na ręce.

Casio ci nie przypasowalo? Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio ci nie przypasowalo?

Jeszcze się zastanawiam, ale pewnie sprzedam, nawet już wrzuciłem na bazarek. Te cztery śrubki na bezelu jakoś na żywo do mnie nie przemawiają.

 

Za to Cadisena wziąłem z czystej ciekawości, tyle się naczytałem o tym modelu, że w tej cenie to dobry wybór, tym bardziej, że znaleźć z szafirem i NH35 czy 36 w tej kwocie inny zegarek, to marzenie. Gdyby jeszcze ten datownik nie był tak rozbudowany a napis marki dyskretniejszy. Zobaczymy.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Żarty? Właśnie zamówiłem parę dni temu w watchshopie, wysłane.

Np: post-65162-0-52217500-1573528422_thumb.jpg

Seiko i Casio które sobie upatrzyłem, to żadnego nie mogłem kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Cadisena wziąłem z czystej ciekawości, tyle się naczytałem o tym modelu, że w tej cenie to dobry wybór, tym bardziej, że znaleźć z szafirem i NH35 czy 36 w tej kwocie inny zegarek, to marzenie. Gdyby jeszcze ten datownik nie był tak rozbudowany a napis marki dyskretniejszy. Zobaczymy.

 

podziel się wrażeniami jeśli chodzi o jakość twojego egzemplarza jak dojdzie i na spokojnie pooglądasz. 

Skonfrontuję ze swoimi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automat NH35, szkiełko szafirowe, wodoszczelność 300m, świetna luma. Po użyciu kodu BF25, cena spada do 628 zł. Polecam

 

https://www.watchshop.com/mens-bateren-and-co-pacemaker-1-automatic-watch-bac001-p100019227.html#

 

Seiko w bardzo dobrej cenie

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-seiko-snzg13k1-42-mm-8681768186

Edit: napisałem do sprzedawcy o realne fotki, odpisał że nie ma możliwości zrobić i przesłać. Na allegro od miesiąca, komentarzy brak, ja bym się jednak wstrzymał w takiej sytuacji przed zakupami tam.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonie Doliński pustki co fajniejsze rozsprzedane :) 

 

Może pamiętacie jak sprawa się miała w poprzednim roku w Aparcie , Kruku , Jubitom itp ?

 

Czy można dorwać duży rabat na Omege , Tudora ? 

 

Np kilka modeli Breitling w Aparcie -25%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może pamiętacie jak sprawa się miała w poprzednim roku w Aparcie , Kruku , Jubitom itp ?

 

Czy można dorwać duży rabat na Omege , Tudora ? 

 

Np kilka modeli Breitling w Aparcie -25%

 

Na te Breitki to promocja jest już od ~2 miesięcy, jak nie lepiej.

A Kruk/Jubitom potrafił dać i 30%. Ale raczej na droższe (niepodstawowe) modele z kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.