Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Klub Miłośników Zegarków A. Lange & Söhne

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, przez pierwsze trzy miesiące od zakupu werk pracował niemal idealnie, robił średnio na dzień +0,7s. Później trafił na jakiś czas do pudełka. Po jakimś czasie wrócił na rękę. Ponownie sprawdziłem jego chód i zanotowałem 8~9 sekundową stałą dzienną odchyłkę. I tak już zostało. Było to stabilne +8,5s na dobę, ale denerwowało mnie to jak cholera.    

Dzięki. A jak obsługa serwisowa Lange?
Z ciekawości - mechanizmy Lange mają COSC?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukebor napisał(-a):


Dzięki. A jak obsługa serwisowa Lange?

Bezproblemowa. Kontakt był dobry na każdym etapie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezproblemowa. Kontakt był dobry na każdym etapie.

dzisiaj firmy poznaje się nie po stylu sprzedaży, tylko po poziomie serwisu.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ pięknie mieni się ta tarcza w pełnym słońcu. :)f1f3c65d516b7cba0bf4820716602e0e.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej dobie pomiarowej jestem usatysfakcjonowany - zrobił +0,3s. Oby tak dalej. :)c986df948c7fb8c00bd31673f49a5f34.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario, znasz moje podejście do lepszych zegarków. Ja tu widzę burzę z gówna z tą dokładnością. 

Przesadzasz. Po co Ci to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, facecik napisał(-a):

Mario, znasz moje podejście do lepszych zegarków. Ja tu widzę burzę z gówna z tą dokładnością. 

Przesadzasz. Po co Ci to?

Bo tak lubię. ;)

Dla zabicia nudy?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Po pierwszej dobie pomiarowej jestem usatysfakcjonowany - zrobił +0,3s. Oby tak dalej. :)c986df948c7fb8c00bd31673f49a5f34.jpg

Wykonanie tego paseczka też niczego sobie .  Od tego zegarka trzeba wymagać dość dużej precyzji , jest moc. 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Bo tak lubię. ;)

Dla zabicia nudy?

Twój zegarek, twoje wymogi dotyczące tego czego od niego oczekujesz. Moim skromnym zdaniem, przy takich wymaganiach (bo każdy zegarek będzie spieszyć/zwalniać różnie), częściej  będzie go mieć w posiadaniu kurier DHL (czy jakiś tam inny) niż ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykonanie tego paseczka też niczego sobie .  Od tego zegarka trzeba wymagać dość dużej precyzji , jest moc.
Pasek jest na prawdę dobrej jakości. Na początku był dość sztywny, ale szybko się ułożył. Rozmiar idealnie skrojony na mnie, a język dobrze się chowa w klamerce. Skóra już trochę ściemniała od potu.217691ba0cedce7a3d9e65c92c4aa332.jpg66bcd5b995eabe5306eb8a2f95ea1165.jpgfad1289b173c84071bc4f662a9af3f0e.jpgda83b6320e67049c84f9de115b58ef6c.jpgd35984f81c49c7640f3f6c79613c0cea.jpg4bc5f025d326a29d579ff3786cbe0466.jpgc59ddca3b3c803bd8210d643547131f6.jpg3b9847e799ee49f2cd445fd6cbc4bb96.jpg
Twój zegarek, twoje wymogi dotyczące tego czego od niego oczekujesz. Moim skromnym zdaniem, przy takich wymaganiach (bo każdy zegarek będzie spieszyć/zwalniać różnie), częściej  będzie go mieć w posiadaniu kurier DHL (czy jakiś tam inny) niż ty.
Kupuję premium to i odpowiednio wymagam. Zadowolenie klienta to rzecz bezcenna! :)1dff0602b8a7037c549a9fea2bb1ba24.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, beniowski napisał(-a):

No to powodzenia w pomiarach💪.

Kończąc temat - każdy ma swoje - inne podejście/wymagania w temacie jakości wykonywania usług. Ja od zawsze, jeszcze z czasów, gdy w Niemczech kładłem w latach 90-tych ręcznie tynki, nauczyłem się podchodzić do tych spraw z odpowiednim pietyzmem. I zostało to we mnie do dzisiaj. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wlkp tak mają. Nie to co u nas - wschodni burdel 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie @mario1971, ze Ci tak ustawili - dla mnie precyzja chodu jest rowniez wazna i chcialbym, aby byla na najwyzszym poziomie (troszke Rolex mnie w tym "rozpiescil" 😉).

A w kwestii paska, to kurcze - no mogli ten napis na klamerce troszke bardziej subtelny dac (takie zboczenie grafika) 😂😜

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, na tarczy także byś zmniejszał logo? ;)

c001a392916c49ee41e5a47716fe71e5.jpg

 

 

A ta Twoja przeróbka wygląda paskudnie...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lange ma w swoim DNA taki "Bold" design i ta klamra w oryginale jest idealna, tak samo jak ich wielkie napisy logo czy niedyskretne tourbillony :)

20165369-og9uqpyf4ek61cyseryy26z3-ExtraLarge.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Lange ma w swoim DNA taki "Bold" design i ta klamra w oryginale jest idealna, tak samo jak ich wielkie napisy logo czy niedyskretne tourbillony :)

Zapewne jest jak piszesz - ja ich brand booka nie studiowalem, tylko napisalem co uwazam, ze moim zdaniem ladniej by wygladalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, artme napisał(-a):

Zapewne jest jak piszesz - ja ich brand booka nie studiowalem, tylko napisalem co uwazam, ze moim zdaniem ladniej by wygladalo.

Mariusz, Ty na serio uważasz, że ten drobny druczek z ręcznej przeróbki wyglądałby na żywo lepiej? Przecież nikt by tego nawet nie odczytał - takie to małe.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Mariusz, Ty na serio uważasz, że ten drobny druczek z ręcznej przeróbki wyglądałby na żywo lepiej? Przecież nikt by tego nawet nie odczytał - takie to małe.

Tak - na serio.

Wg mnie, to szlachetniej wygladaja dyskretne i male podpisy i chyba kazdy wie jakiej marki nosi zegarek i nie musi za kazdym razem odwracajac reke widziec wielkie LANGE, wiec dla mnie takie "walniecie" na maksa boldem napisu LANGE wyglada zwyczajnie malo elegancko i ciezko. Czy widoczne? Oczywiscie. Ale ja wolalbym dyskretniej.

 

ps

napisales, ze moja przerobka wyglada paskudnie... coz - mysle, ze mozna znalezc jeszcze inne okreslenia na taki pomysl, bo ja projektujac taka klamre raczej nie wstydzilbym sie tego pokazac klientowi. 

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, artme napisał(-a):

ps

napisales, ze moja przerobka wyglada paskudnie... coz - mysle, ze mozna znalezc jeszcze inne okreslenia na taki pomysl, bo ja projektujac taka klamre raczej nie wstydzilbym sie tego pokazac klientowi. 

Bez urazy, ale klient potrzebowałby lupy, żeby odczytać ten napis na klamerce.

 

Ps.

Napisałem co myślę najgrzeczniej jak potrafię. ;)

 

Podejrzewam, że projektanci Lange pracowali nad tym szczegółem ładnych parę tygodni...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - oczywiscie, ze projektanci troche nad tym pracowali, ale pracujac w branzy reklamowej od ponad 20 lat wiem, co czesto "artysta" zaprojektowal a co finalnie klient kazal z tym zrobic i uwierz - nie zawsze idzie to w parze z czyms ladnym. Jesli art zaprojektowal elegancka klamre z ladnym podpisem a dla szefa firmy najwazniejszym bylo to, aby napis byl jebutny tylko dlatego, ze chce promowac marke (reklama na maksa), to finalnie mamy to, co widac - zycie.

Rozmawiamy tu o gustach i nie ma co o nich jak wiemy dyskutowac, ale mozesz pokazac komu chcesz nie siedzacemu w temacie ponizsze porownanie i zapytac ktory z napisow jest bardziej elegancki - ja odpowiedz znam, ale oczywiscie mozesz sprawdzic 😉

 

ps

to tylko klamerka a jak wiemy to zegarek jest najwazniejszy

 

dwa.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to loguje się produkty, by nie można było odczytać gołym okiem, kogo dotyczy.

 

Dla mnie zdecydowanie wersja oryginalna!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie po to loguje się produkty, by nie można było odczytać gołym okiem, kogo dotyczy.

Gdyby bylo tak jak piszesz, to ponizsza reklama wygladalaby, jak ta po prawej... 😊

Mysle, ze nie ma co dalej tego ciagnac - dla Ciebie logo musi byc wielkie a dla mnie nie - i tak to zostawmy - peace 😎

 

aaa.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mówimy o logowaniu samych produktów, a Ty w kontrze pokazujesz mi foldery/plakaty/bilboardy reklamowe... To są dwie różne sprawy.

 

Ale ok. Po temacie. 🤝


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.