Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Klub Miłośników Zegarków A. Lange & Söhne

Rekomendowane odpowiedzi

Testy precyzji chodu zakończone. Jestem więcej niż zadowolony. :)545a5118fdf74358435ba2f1fe70ce24.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, tarcza w tym zegarku ma jakieś „wypukłości” czy jest nadrukowaną na równo?

Nigdy nie widziałem na żywo, jestem ciekaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, tarcza w tym zegarku ma jakieś „wypukłości” czy jest nadrukowaną na równo?
Nigdy nie widziałem na żywo, jestem ciekaw
Michał, tarcza ma trzy poziomy, mam nadzieję, że na tej fotce to zauważysz. Zewnętrzna najwyższa, środkowa niżej i sybtarczki najniżej. Efekt jest niesamowity.9395bc5148708d5b3e5c08a9a45eefa8.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okeeeeej, teraz już widzę :) Tak to tak, teraz już rozumiem nad czym się tu pochylić :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podciągnąłem lekko Mariusza zdjęcie a i tak nie wygląda w połowie jak na żywo;) (jak się kliknie w foto to pojawia się lepsza jakość) 

20210808_135057.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie po to loguje się produkty, by nie można było odczytać gołym okiem, kogo dotyczy.
 
Dla mnie zdecydowanie wersja oryginalna!

Nie po to loguje się samochody, żeby klient za kasę mógł dostać furę bez napisów ? A może właśnie po to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Podciągnąłem lekko Mariusza zdjęcie a i tak nie wygląda w połowie jak na żywo;) (jak się kliknie w foto to pojawia się lepsza jakość) 

 

Wydobyłeś kolor i strukturę z paska - takie zboczenie zawodowe. :lol: Na oryginalnym zdjęciu pasek był w cieniu. Ja niestety nie potrafię tak obrabiać fotek. :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, darekmp3 napisał(-a):

Przepiękne te Lange emoji7.png

A dziękuję. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiam ostatnio sam siebie, co by wątek nie zatopił się w mule na samym dnie. Liczę, że już niedługo ktoś do mnie dołączy i pokaże tutaj coś równie ciekawego. Może jakiś Lange 1...? 0363d08ec753bed93a21f1c37102077c.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parking classic cars at the Concorso d’Eleganza Villa d‘Este.

Klasyczne samochody i zegarki mechaniczne urzekają. Zwłaszcza jeśli należą do tych rzadkich, o których ludzie marzą. Jako arcydzieła techniki ucieleśniają wartości, które są dla nas ważne. Odzwierciedlają pomysłowość, wyczucie stylu i dążenie do rekordów: najpiękniejszy pojazd, najcenniejszy czasomierz.

To duch, który leży u podstaw partnerstwa A. Lange & Söhne z Concours of Elegance Hampton Court Palace i Concorso d’Eleganza Villa d’Este. Na tych zawodach wielkiego kalibru miłośnicy najszlachetniejszych samochodów spotykają się z kolekcjonerami i koneserami ekskluzywnych czasomierzy.

 

Miło nam poinformować, że dzięki naszym działaniom digital będziesz mógł uczestniczyć w tych wyjątkowych wydarzeniach. Przez cały czas trwania wydarzenia na naszych kanałach w mediach społecznościowych czeka na Ciebie mnóstwo ekscytujących treści. Jako główną atrakcję polecamy nasze sesje na żywo na Instagramie, w których podczas ekskluzywnej wycieczki z nami i kilkoma ekscytującymi gośćmi możesz osobiście doświadczyć atmosfery wydarzeń. Concours of Elegance Pałac Hampton Court, od 3 do 5 września 2021 r.


Instagram Live Session
Friday, 3 September 2021, from 5 p.m. CEST

Concorso d’Eleganza Villa d’Este, 1 to 3 October 2021
Instagram Live Session
Friday, 1 October 2021, from 5.45 p.m. CEST

 

 

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie dopasowane 39mm do mojego nadgarstka. A gdyby miał z 1 lub 2mm więcej, czy też by tak elegancko leżał na mojej łapce? Pewnie tak. default_smile.png Od pewnego czasu mój ulubiony towarzysz w pracy - sporadycznie zastępuje go DJ.4e30eb79b13484d58e170cec0a5ffe17.jpgf586b0871fc72dedf133b85283a8afb4.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny codziennik do koszuli.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy nabytek,otwarcie Jutro w Moje 36 urodziny.

Nie gadaj, otwieraj, trzeba żyć jakby każdy dzień mógł być Twoim ostatnim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz, Michael, dajesz!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie napisał posta i już przezornie do jutra nie odpali Forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziany 16 minut temu..., czujnie krąży i czeka na więcej plissssków! :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widziany 16 minut temu..., czujnie krąży i czeka na więcej plissssków! :lol:

To ode mnie tez plisssssska


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się złamać Michael! Ja bym zaczekał z otwarciem....może nawet do okrągłej 40tki

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.